LET KE HVEZDAM A DAL ...

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

LET KE HVEZDAM A DAL ...

Príspevok od používateľa majk »

Dneska jsem mel zive LD o tom jak jsem se v nejakem prezdnu vyzdvihl nad zem a letel jsem primo nahoru pres mraky neuveritelnbou rychlosti do vesmiru, videl jsem po stranach rozmazane hvezdy a dostal jsem strach, ze se uz nemusim vratit tak jsem to vedome prerusil. Zvlastni na tom bylo, ze to bylo hodne opravdove, jine nez obycejne. Let byl strasne jednoduchy a nejrychlejsi jaky jsem kdy zazil. Jen jsem rekl v myslence "vzhuru" a bez jakychkoliv prekazek jsem letel. Ted me stve, ze jsem se tomu neoddal a neletel jsem proste dal a dal ...

Pak naopak nasledoval LD, v kterem jsem nemohl nic. Byl jsem pred obrovskym kopcem se sklonem cca 70-80° !! Mel jsem sandaly a chtel jsem je premenit na tenisky nebo aspon se vznest a nic nefungovalo, Tak jsem ho musel vyslapnout sam. CHvilemi to vypadalo ze se kopec zacina naklanet dozadu a ze lezu pod uhlem 90-100°. Docela masakr pohled dolu... Pak jsem skocil a probudil se.
Používateľov profilový obrázok
necrotising_
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Po Jún 04, 2007 16:58

Re: LET KE HVEZDAM A DAL ...

Príspevok od používateľa necrotising_ »

Chm, já když chci letět vzhůru, tak se vždycky v určité vzdálenosti od Země zaseknu a hodí mě to kousek zpět. :?
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

to me taky jako by tam byla nejaka deska, nebo hustsi atmosfera pres kterou se nedostanu, ale ted to bylo jine.

Mam podezreni ze je to ovlivneno i jinou metodou cviceni OBE, kterou zkousim cca tyden a od te doby jsem mel uz 3 LD a zvlastni zazitky.
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: LET KE HVEZDAM A DAL ...

Príspevok od používateľa Zenny »

ja som tiez raz vyletel do vesmiru(LD) v priebehu niekolkych sekund, ale skoncil som na nejakej vesmirnej stanici a nakoniec z toho len obycajny sen...
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

ja jsem nedavno taky skoncil na nejake vesmiren stanici, byli tam 3 zenke a ja a dva chlapi a museli jsem se vratit kvuli vzduchu na zem a meli jsme pro navrat jen malou raketku do ktere se vlezli 3 lidi. Takze ja sem se samozrejme zachranil spolu s dvouma a pro zbytek jsem se pak ( v tom snu asi po mesici ) vratili a uz byli na onom svete ... Ale je zajimave ze si pamatuju jmeno jedne te kosmonautky a bylo to Wolfová :grin: nebo Volfová ... :grin: jestli uz nejsem zblbly z toho nicku Wolfa ...
ale tento vylet byl jiny nez jsem popisoval vyse, tento vylet jsem podnikl raketou tak ze jsem se najednou v ni objevil pri pristavani na nejake planete a pak uz to pokracovalo dle vyse popsaneho deje. Samozrejme mezitim jeste probehly debaty o tom, kdo se zachrani a kdo zustane apod. ale to uz mam v mlze ...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: LET KE HVEZDAM A DAL ...

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

jj, ja obyčajne ľudí riadne zblbnem :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: LET KE HVEZDAM A DAL ...

Príspevok od používateľa georg »

mne sa snival taky dobry a pre mna aj komicky sen :D.
podotykam, ze som mizerny futbalista, patrim medzi fakt najslabsich

vcerajsia realita:
vcera som si isiel zahrat fotbal s chalanmi, ako obycajne, a mali dorastenci trening. tak sme si zahrali my proti dorastencom. hral som na poste stopera. ich trener ma nahovaral, nech idem hrat k nim fotbal, ze by som im pomohol, ze mam v sobotu doniest na trening rodny list a fotku a take kaleraby mi tlacil do hlavy... :D:D:D ale ja nechcem hrat fotbal sutazne lebo mam aj ine aktivity, malo casu na vsetko a skola atd...

no a dnesny sen:
hral som fotbal, na velke, ligove ihrisko, mal som na sebe dres, bol som clenom teamu nasich dorastencov :D. vcelku dost dobre som hral, zastavoval som superovych utocnikov, secci boli radi, ze som sa k nim pridal a pomohol im, aj trener ma pochvalil a povedal tusim ze dufa, ze ostanem...:D.



tento sen tu moc nepatri, tak ale, ak najdem vhodnejsiu temu, dam ho tam a tento sa moze zmazat. ale tato tema je aktivna :)
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
necrotising_
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Po Jún 04, 2007 16:58

Príspevok od používateľa necrotising_ »

Tak dnes jsem se taky podíval do vesmíru. :P Byl jsem na Zemi, řekl jsem, že chci nahoru a asi tak za 3 vteřiny už jsem tam 'nahoře' byl . :D Letěl jsem dál a dál, až jsem se zastavil u nějaké cizí planety, tam jsem dostal trochu strach, ale rychle jsem ho zahnal a pokračoval v cestě do neznáma, nic zajímavého už jsem však nepotkal.
Napísať odpoveď