Identifikacia zazitkov :)

Moderátor: Moderátori

countdown
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: So Nov 21, 2009 20:32

Identifikacia zazitkov :)

Príspevok od používateľa countdown »

Ahojte !

Potreboval by som pomoc-usmernenie.
Uz dlhsi cas sa pokusam o LD, snovy dennik si nepisem, ale predtym ako som sa o to zacal zaujmat som si myslel ze sa mi nesniva vobec :D , teraz si pamätam ovela viac snov. Cez den si robievam testy reality.

Ide o to ze ked som sa pokusal o WILD hned ako si lahnem vecer do postele, tak sem-tam sa mi podari dosiahnut take zvlastne pocity, viem ze by sa to tak nemalo, alebo sa to tak neda, ale mam pri tom take pocity,ktore myslim stoja za par slov.

Lahnem si na chrbat, uvolnujem sa (hovorim si aky som uvolneny, a ake mam tazke koncatiny) , potom mam taky zvlastny pocit (uvolnenie :wink: ) , to by nic nebolo, ked uz som uvolneny a v izbe je ticho, zapocuvam sa to toho sumu,piskania ktore kazdy v usiach pocuje ked je v absolutnom tichu (je to taka medtoda, mozem dat link) , ten zvuk sa stupnuje az nepocujete nic ine len to. V tomto stave som raz zacitil take vibracie (ako elektrina) kotre zacali v nohach a pokracivali hore, velmi som sa nalakal/prekvapil, srdce sa mi rozbusilo a prestalo to. Odvtedy som nic take nezazil - otazka je CO TO BOLO, PRECO TO ODVTEDY NEBOLO ?

Dalsia otazka je, pri pouzivani horeuvedeneho postupu , mavam pocit ze lezim o 20cm dolava, alebo doprava, no proste ze niesom tam kde by som mal byt, taky divny pocit , som si pritom vedomy ze som si lahol do stredu postele, ale pocit mam ze som 20cm dolava, takmer pri stene - CO TO JE ?

Dakujem...
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Identifikacia zazitkov :)

Príspevok od používateľa sorer »

Aj keby sa ti podaril WILD pred zaspanim, budes v LD len kratko, nakolko v REM faze je telo len chvilu. Odporucam spat 4-5 hodin, preber sa na 20 minut, a potom skus WILD znovu. Ale komu by sa chcelo prebudzat z dobreho spanku ;).
Skus radsej testy reality.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

Ide o to ze ked som sa pokusal o WILD hned ako si lahnem vecer do postele, tak sem-tam sa mi podari dosiahnut take zvlastne pocity, viem ze by sa to tak nemalo, alebo sa to tak neda, ale mam pri tom take pocity,ktore myslim stoja za par slov.
Preco si myslis, ze by sa to tak nedalo? Je na Tebe ako si metodu upravis. Tiez sa niekedy pokusam o LD priamo pri zaspavani a aj to ide, len asi som vacsinou prilis leniva. (btw, takato "priama" metoda je opisovana tiez v knizke Jóga snu od Namkhai Norbu Rinpočhe - dobra inspiracia)
V tomto stave som raz zacitil take vibracie (ako elektrina) kotre zacali v nohach a pokracivali hore, velmi som sa nalakal/prekvapil
Vibracie su pri uvolnovani normalne, len sa netreba zlaknut. Skus sa pohrabkat po nete alebo aj tu na fore a zistis, ze si na dobrej ceste :wink:
Pocit, ze si trochu inde ako mas telo je podla mna bezny pri zmene stavu vedomia :)
countdown
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: So Nov 21, 2009 20:32

Príspevok od používateľa countdown »

ok, diki moc zatial :wink: , len mam mrzi ze tie vibracie som zazil len jeden krat...a skoro som sa s toho prekvapenia ze to funguje pototo :D ..odvtedy nic...
Napísať odpoveď