Zvuky v okoli

Všetky ďalšie témy o astrálnom cestovaní

Moderátor: Moderátori

Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Zvuky v okoli

Príspevok od používateľa Zenny »

Jedna tema na inom fore mi pripomenula, ze ked som este skusal AC, tak castokrat, ked som sa snazil uvolnit, tak okolie(vacsinou len v izbe) zacalo vydavat rozne zvuky. Boli to take veci ako puknutie policky, zvuk radiatora, ako keby po nom niekto buchol niecim, puknutie(no, skor taky zvuk, ako keby sa ho niekto dotkol) sacku od chipsov atd. A vzdy som mal z toho taky neprijemny pocit, ze to nie je len nahoda a ze nieco nechcelo aby som skusal AC, alebo co...aj ked paradoxne raz ma jeden obzvlast hlasity zvuk na mieste vykopol z tela :D

Co myslite, moze na tom nieco byt, ci som len paranoidny? :?:
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Zvuky v okoli

Príspevok od používateľa RedHawk »

zacinal si mat zostrene vnimanie okolia.
Je to zname z bojovych umeni ako zaklad pre uspesny boj.
Jednou z vyhod tohoto stavu je ze dokazes registrovat veci, ktore bezne nevnimas, alebo ich beries ako bezne. Vo vyssom stadiu sa to vola Sakki, dokazes predvidat cinnosti a deje tesne pred tym ako sa stanu. (Podla vsetkehe zachytis umysel)

Ci ze je to v poriadku. Ak by si to skusal dalej a dokazes tie zvuky okolo prijat, pojdes von z tela . Je to jedna s drobnosti, ktore su pri AC uplne bezne a taktiez pri spravnej meditacii.
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Re: Zvuky v okoli

Príspevok od používateľa Alino »

hehe to poznam ten stav, povazujem ho za nerpijemny, deje sa mi to niekedy v noci ked som sam doma.
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: Zvuky v okoli

Príspevok od používateľa Zenny »

Tusil som, ze to bude nieco s tym zvysenym vnimanim, ale ajtak mi pride, ze povod niektorych zvukov je taky zahadny a nevysvetlitelny. Ale uz som to asi 2 roky nezazil, tak neviem presne ake to je. Len sa bojim, ze keby som to vyskusal, tak zase pride spontanne AC a to nechcem. Mam pocit, ze som na to este primlady...
Používateľov profilový obrázok
dany_05
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 9:05
Bydlisko: Richvald pri Bardejove

Re: Zvuky v okoli

Príspevok od používateľa dany_05 »

Zenny napísal:...Mam pocit, ze som na to este primlady...
Zenny, a ak sa môžem opýtať, koľko máš rokov?
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: Zvuky v okoli

Príspevok od používateľa Zenny »

18, preco? :)
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Re: Zvuky v okoli

Príspevok od používateľa Alino »

na veku nezalezi na praktikovanie ac, btw aj ja mam 18
Používateľov profilový obrázok
dany_05
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 9:05
Bydlisko: Richvald pri Bardejove

Re: Zvuky v okoli

Príspevok od používateľa dany_05 »

Zenny napísal:18, preco? :)
opýtal som sa na tvoj vek, pretože si v príspevku vyšie napísal, že sa cítiš primladý na AC..

18 rokov sa ti zdá na to málo ? Ja mám 19. Začal som s tým v 18, a rovnako ako Alino si myslím, že to nie je málo.. naopak práve to je najlepší čas (a možno aj skôr som mohol začať :D )

a čo sa tých zvukov pri zaspávani týka, tak to poznám veľmi dobre, tiež ma mnohokrát vystrašili, ale asi najlepšie je si to nevšímať.. btw uvedomil som si, že tie zvuky, ktoré vychádzaju z nábytku alebo podlahy (praskanie) vznikajú väčšinou pri zmene teploty, keďže mnohokrát si večer otvorím okno a do izby mi vojde studený vzduch, drevo sa ochladí a začne praskať..

práve som vygooglil túto stránku a je to tam tiež podobne vysvetlené:

Kód: Vybrať všetko

http://poselsvetla.blog.cz/0911/zahadne-praskani-v-nabytku-odpoved-pro-foxisse
oky napísal: Dnes sa mi podarilo AC, OUT OF BODY zistil som dobru techniku prišlo to samo od seba šiel som spať okolo 22:00, -- v noci som sa nečakane zobudil a ...
jj vyzerá to zaujímavo, nakoľko sa to podobá mojej technike k nabudeniu AC. Ja to robím tak, že nastavím si budík aby ma zobudil po 6 hod spánku, na 15 min som hore kým sa nepreberiem úplne a potom si ľahnem o5 do postele so zámerom že chcem mať AC a čudujsasvetu naozaj to vychádza :) (na tomto fóre to už je rozpísané pri technikách ku LD). Má to nevýhodu že si tým pekne rozladíš spánkový rytmus, (čiže školopovinným je to najlepšie skúšať momentálne počas prázdnin :D ) a málokomu sa aj chce vstávať skoro ráno z postele.. ale keď to výjde tak stojí to za to :)

Keď ma premôže lenivosť vstať z tej postele ráno, tak to skúsim len tak ako ty, že zrelaxujem telo a vyhodím z hlavy ostatné myšlienky.. ak nezaspím hneď ako drevo tak hádam to výjde. Potom sa ozvem so skúsenosťami :)
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: Zvuky v okoli

Príspevok od používateľa Zenny »

No ja som s AC zacinal, ked som mal okolo 15-16 rokov a dovtedy som bol totalny skeptik(ateista asi uz od 7 rokov :D) a to bol vlastne dovod preco som to robil - chcel som zistit, ci existuje "nadprirodzeno". To som zistil, cize uloha splnena :) No, ale okrem toho som zazil par velmi nepeknych veci, ktore si uz nemam chut zopakovat. A navyse som tu uz davnejsie cital, myslim ze to bolo od WW6, nieco ako "Ist do astralu bez pripravy je ako ist do tropickeho pralesa bez sprievodcu" Tak som sa rozhodol, ze pojdem na kurz prechod branou, ale teraz je priorita VS(ked citam o tychto veciach, tak sa mi prestava chciet ucit do skoly :D). Tak do 2 rokov sa mi tam podari prist dufam. 8)
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Zvuky v okoli

Príspevok od používateľa RedHawk »

Zenny dobry pristup :)

dany_05 pls linky nedavaj do code ale do URL

[url=link] nazov stranky [/url ]

je to potom priamo funkcne ako smerovac na danu stranku :)
Mas to aj ako rychle tlacitko nad oknom s textom
theDreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št Dec 24, 2009 11:25

Re: Zvuky v okoli

Príspevok od používateľa theDreamer »

He... a já si říkal jaký mladý jsem se k tomu dostal :D ach to moje ego jednou mě to zabije
Napísať odpoveď