Moj zvlastny zazitok/schopnost?

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

spawn
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št Sep 15, 2011 21:16

Moj zvlastny zazitok/schopnost?

Príspevok od používateľa spawn »

Zdravim Vas vsetkych, som tu novy a hned na uvod by som vam chcel popisat moju zaujmavu skusenost.

Uz dlhsi cas si vsimam zvlastnych stavov, do ktorych sa sem tam dostanem. Ide o stav, ktory zazivam len raz za cas, povedzme raz za pol roka, ale vzdy je pre mna taky zvlastny a tajomny, ze sa nad nim musim zamyslat. Ako to len popisat. Pride kedykolvek. Trva par sekund. Maximalne cca 10 sekund. V tomto stave zazivam neskutocne zvlastny pocit. Som zahladeny na nejaky bod, na ktory niesom vobec zaostreny. Vnimam len rozmazane svoje okolie a realitu. Cim dlhsie som v tomto stave, tym intenzivnejsi pocit zazivam. Ide o uvedomovanie si reality okolo seba a ako celku, co robime, preco zijeme, plynutie casu. Mam pocit ako keby realita bola iba sen a cim dlhsie v tom stave som, tym viac mam pocit ze sa "zobudim". V hlave sa mi honia otazky na co tu som? Co tu robim? apod. Je to neskutocne silne! Niekedy mam pocit ze ma to "ťahá" z reality niekam inam. Vtedy sa toho bojím a nejako sa to prerusi a som spat. Naozaj zazivam pocit ako keby som mal opustit svoje telo.

Skusal som sa vedomne do tohoto stavu dostat a naozaj sa mi to sem tam podarilo. Prebieha to uplne rovnako. Som v klude, zahladim sa na miesto ale nezaostrim. Vnimam vsetko okolo seba, som v klude, nehybem sa. Uvedomujem si realitu a vsetko okolo seba. Zacnem si v duchu klast otazku co sa to okolo mna deje, o com to tu cele je, na co tu som, co tu robim. Pri dobrej koncetracii a uvolnenosti sa mi podari dostat do toho stavu. Zrazu ako keby opustam realitu a svoje telo a taha ma to do skutocnosti. V tom stave sa mi uz automaticky vynaraju tie otazky a len zintenzivnuju ten stav a posuvaju ma dalej do toho stavu. Potom je to velmi silne a ja sa bojim co bude dalej, alebo ztratim sustredenie a cely stav konci. Pocity po nom su zvlastne. Mam pocit ako keby som zil sen a nepodarilo sa mi zobudit sa. To ale len par minut kym sa dostanem zase do klasickeho naseho realneho zivota.

Co si o tom myslite? Mate niekto podobnu skusenost? Mam s tym experimentovat a skusat kam sa vlastne dostanem? :)
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Moj zvlastny zazitok/schopnost?

Príspevok od používateľa winchester »

ohladom tychto OBE veci nie som ani zdaleka odbornik ale trochu mi ta tvoja vypoved pripomina AC, takze urcite by som s tym neexperimentoval, nedavno som sa dozvedel ze ako amater mozes dosiahnut velmi nepriaznive vysledky co sa tyka tvojej psychiky
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
arzen
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2011 12:06
Kontaktovať používateľa:

Re: Moj zvlastny zazitok/schopnost?

Príspevok od používateľa arzen »

Co sa vsetci tak bojite AC?? AC by mala byť súcastou života, niekto sa to učí aj roky, a tomu kto to dokáže tak jednoducho,tak jemu to zakazujete.... :P
Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Moj zvlastny zazitok/schopnost?

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

winchester napísal:ohladom tychto OBE veci nie som ani zdaleka odbornik ale trochu mi ta tvoja vypoved pripomina AC, takze urcite by som s tym neexperimentoval, nedavno som sa dozvedel ze ako amater mozes dosiahnut velmi nepriaznive vysledky co sa tyka tvojej psychiky
To je velmi individualna zalezitost, niekto moze mat nepriaznivi zazitok a niekto si to moze cele vychutnat, namiesto rady "neexperimentoval by som s tym" by som ti poradil aby si si otmom nieco nastudoval predtim nez sa vydas do neznama.
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Moj zvlastny zazitok/schopnost?

Príspevok od používateľa winchester »

tym " neexperimentoval by som s tym " som myslel aby nerobil experimenty bez odborneho dohladu, ale ked to bude robit spravne tak prosim :D

BTW:
arzen napísal:Co sa vsetci tak bojite AC??
nwm preco, proste ma desi pomyslenie na to zeby osm mal opustat svoje telo este ked viem ze sa tym MOZEM poskodit
Naposledy upravil/-a winchester v So Sep 17, 2011 15:51, upravené celkom 1 krát.
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
spawn
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št Sep 15, 2011 21:16

Re: Moj zvlastny zazitok/schopnost?

Príspevok od používateľa spawn »

Co tym myslite aby som to robil spravne? Dokazem to len tak ako som pisal :D
arzen
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2011 12:06
Kontaktovať používateľa:

Re: Moj zvlastny zazitok/schopnost?

Príspevok od používateľa arzen »

winchester> nwm co mam povedat :D doporucujem precitat nejaku literaturu o AC
Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Moj zvlastny zazitok/schopnost?

Príspevok od používateľa winchester »

arzen napísal:winchester> nwm co mam povedat :D doporucujem precitat nejaku literaturu o AC
asi to je dobry napad :D
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Stejk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 33
Dátum registrácie: St Sep 28, 2011 18:28

Re: Moj zvlastny zazitok/schopnost?

Príspevok od používateľa Stejk »

spawn napísal:Zdravim Vas vsetkych, som tu novy a hned na uvod by som vam chcel popisat moju zaujmavu skusenost.

Uz dlhsi cas si vsimam zvlastnych stavov, do ktorych sa sem tam dostanem. Ide o stav, ktory zazivam len raz za cas, povedzme raz za pol roka, ale vzdy je pre mna taky zvlastny a tajomny, ze sa nad nim musim zamyslat. Ako to len popisat. Pride kedykolvek. Trva par sekund. Maximalne cca 10 sekund. V tomto stave zazivam neskutocne zvlastny pocit. Som zahladeny na nejaky bod, na ktory niesom vobec zaostreny. Vnimam len rozmazane svoje okolie a realitu. Cim dlhsie som v tomto stave, tym intenzivnejsi pocit zazivam. Ide o uvedomovanie si reality okolo seba a ako celku, co robime, preco zijeme, plynutie casu. Mam pocit ako keby realita bola iba sen a cim dlhsie v tom stave som, tym viac mam pocit ze sa "zobudim". V hlave sa mi honia otazky na co tu som? Co tu robim? apod. Je to neskutocne silne! Niekedy mam pocit ze ma to "ťahá" z reality niekam inam. Vtedy sa toho bojím a nejako sa to prerusi a som spat. Naozaj zazivam pocit ako keby som mal opustit svoje telo.

Skusal som sa vedomne do tohoto stavu dostat a naozaj sa mi to sem tam podarilo. Prebieha to uplne rovnako. Som v klude, zahladim sa na miesto ale nezaostrim. Vnimam vsetko okolo seba, som v klude, nehybem sa. Uvedomujem si realitu a vsetko okolo seba. Zacnem si v duchu klast otazku co sa to okolo mna deje, o com to tu cele je, na co tu som, co tu robim. Pri dobrej koncetracii a uvolnenosti sa mi podari dostat do toho stavu. Zrazu ako keby opustam realitu a svoje telo a taha ma to do skutocnosti. V tom stave sa mi uz automaticky vynaraju tie otazky a len zintenzivnuju ten stav a posuvaju ma dalej do toho stavu. Potom je to velmi silne a ja sa bojim co bude dalej, alebo ztratim sustredenie a cely stav konci. Pocity po nom su zvlastne. Mam pocit ako keby som zil sen a nepodarilo sa mi zobudit sa. To ale len par minut kym sa dostanem zase do klasickeho naseho realneho zivota.

Co si o tom myslite? Mate niekto podobnu skusenost? Mam s tym experimentovat a skusat kam sa vlastne dostanem? :)
Jedná se o stav, zastávení a následného přenosu vnímání člověka do jiné úrovně, rozhodně se toho neboj a pokračuj v tom.
Napísať odpoveď