Súťaž !

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Súťaž !

Príspevok od používateľa winchester »

Zdravim Dreameri a Dreameracky, rozhodol som sa zorganizovat taku mensiu sutaz, neslubujte si od toho vela, je to hlavne na zahnanie nudy :D , podstata spociva v tom ze kto sa zapoji tak sa ma za 30 dni pokusit vymysliet neaku metodu na ulahcenie, ziskanie LD alebo lepsiu pamat alebo upgradeovat neaku uz existujucu metodu alebo nieco proste spolocne s LD. O 30 dni t.j. 30.septembra bude vyhodnotenie, vsetci co sa zapoja tu opisu svoju metodu (nikto nebude kontrolovat ci ste ju okopirovali niekde z netu, to by malo byt na vasom svedomi), mozno svojim vylepsenim pomozete niekomu v dlho trvajucemu marnemu boju o LD, skratka nikdy neviete co sa Vam podari vymysliet :wink:
1.-x. cena = dobry pocit :grin:
takze dufam ze sa mi tu aspon niekto zapoji, ak je to blbost tak ma zmazte :D :D
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Súťaž !

Príspevok od používateľa madagaskar »

Ahojte moja metóda je navodenie LD cez hypnagogické halucinácie s kombináciou práce s energiou. Skúsil som ju úplnou náhodou nedávno a zatiaľ som ju použil asi len 5 krát, ale zatiaľ verte alebo nie s ňou mám 100% úspešnosť.

Keď zaspávam začnem uvoľňovaním ako pri AC a keď som dostatočne uvoľnený, vrátane postupného uvoľnovania končatín a častí tela tak si najskôr vizualizujem ako prijímam energiu cez dýchanie, keď pri nádychu vyzualizujem ako do mňa čistá energia (u mňa si ju vizualizujem ako zlatú farbu) a zlá energia (niečo ako dym) vychádza. Toto opakujem pri každom nádychu asi tak 30x. Potom sa sústredím na prijímanie energie cez nohy, keď si vizualizujem, že energia mi pri nádychu vchádza do tela a pri výdychu ju sústredím v čakre v oblasti nadobličiek, toto opakujem približne tak isto dlho ako predchádzajúce, ale je to fakt individuálne. Potom sa sústredím na hypnagogické halucinácie, aspoň myslím, že sú to ony, lebo sa mi zjavujú ako rôzne obrazy (mne väčšinou rôzne tváre), keď mám zatvorené oči. Najskôr je dosť ťažké nejaké vyvolať, ale po chvíli sa objavujú samé odseba a vo veľmi rýchlom slede a v tomto momente to už stači len pustiť a dať tomu voľný priebeh.

PS: po tejto práci s energiou mi zatiaľ v 100% prípadoch prešiel buď obyčajný sen alebo LD do AC.

Toť vše s pozdravom Madagaskar :wink:
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Súťaž !

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Proč ne, zrovna zkouším novou metodu, takže dám vědět jak jsem dopadl.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Súťaž !

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Takže měsíc zkoušení nové metody uběhl a tady jsou výsledky. Můj nový objev spočíval v tom, že jsem si zakoupil vibrační hodinky a snažil se signál vibrování zachytit ve snu a udělat test reality. Po přibližně 20 nocích musím konstatovat, že to není tak snadné, jak jsem si to představoval. Signál trvá 5 sekund a do snu se mi přenesl pouze snad ve dvou případech. V několika dalších snech se mi pak zdálo o hodinkách jako takových, aniž by předcházel signál. Porozatím jsem zkoušel periody 40, 30 a 15 minut a dále budu testovat ještě kratší. Většinu sigálů jsem tedy vůbec nezachytil, část mně probudila a pouze zanedbatelné procento jsem zachytil ve snu. O dalších pokusech budu průběžně informovat.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Napísať odpoveď