3x LD za jednu noc ,3 "svety"

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

3x LD za jednu noc ,3 "svety"

Príspevok od používateľa bonkwodny »

ako som tu uz pisal o pocite ako by zo mna niekto tahal perinu, tak sa mi to stalo znova (zistil som aj to, ze to mozem vyvolat) lenze spravil som chybu o ktorej som si myslel,ze je spravna(periny som sa zachitil fyzickym telom a nie astralnym,o com som pretym nevedel)skoncilo to.vecer ked som isiel spat, snazil som sa to dosiahnut ale citil som, ze dnes to nepojde,tak som siel spat s tym,ze to mozno pride.zaspal som.hned som mal prvy sen.stal som pred stankom so zmrzlinou s par ludmi(robila tam nadherna zmrzlinarka)zistil som, ze je to sen a zacal som zrat vsetky kornutky. ludia po mne cumeli ako po blbom(bodaj by nie :grin: )boli tam aj nejake deti,tak som im dal po zmrzline nach maju radost. potom, ked uz nebolo co jest,dostal som chut na udivenu zmrzlinarku(v tom okamihu som zistil, ze sa mi pacia zeny s mensimi prsiami :delicious: )...skoncilo to sexom,pri ktorom som sa samozrejme zobudil :lol: )znovu som sa pokusil zaspat a hned tu bol druhy sen.bol som u susedov na zachode bol tam taky cudny motuz tak som siel prec(hned od zaciatku som uz vedel,ze je to sen)sused pozeral telku a ja som sa okolo neho rozbehol a vyskocil cez zatvorene okno(citil som sa ako akcny hrdina,dokonca to bolo spomalene)dopadol som na zem(zaujimave bolo,ze som citil bolest.chvylu som zavahal ci je to naozaj sen)pozbieral som sa zo zeme a vtedy ma napadlo pozret sa do zrkadla(vraj je to velmi zaujimave)utekal som domov,no stretol som tam nejakych ludi a pokusal sa im vysvetlit ze su v sne ale oni sa zlakli vtedy sen skoncil,lenze nie naozaj "prebudil" som sa(vlastne som tam ani nebol)v nejakej vyskumnej budove s niecim podobnym ako detektor lzi.bola tam zena(vyskumnicka)dvaja ochrankari a nejaky nadporucik(meno si uz nepamatam)o ktorom hovorili ze nieje taky dobry ako ja pretoze veri snom a nechapu ako ja mozem byt sam sebou v sne a on nie(vtedy som sa v duchu zasmial pretoze som vedel ze mam LD)nato som sa zobudil naozaj.zaspal som a hned prisiel dalsi sen(takisto som to od zaciatku vedel)bol som v tom seriali prison break:utek z vezenia.tam som hladal to moje zrkadlo.nasiel som ho a bola na nom nacmarana nejaka basen o divcatach a drotenych kefach(pamatam sa len ze bola dost vtipna)pod nou bola zavesena ta drotena kefa.pozrel som sa do zrkadla a videl som svoj xicht len bol trochu zvlneny(nic moc vidim ho kazdy den)potom tam nabehli vezni a chceli ma tam zavriet no nepodarilo sa im to jednemu z nich som povedal:"toto je sen"on nato:"nie toto je kruta skutocnost"ja vravim:nemyslim to obrazne.je to naozaj sen"a ukazal som mu ako lietam.nakoniec mi uveril tak som mu este povedal ze preburam stenu(no vtedy som si spomenul na bolest pri pade z okna)sen skoncil znova som sa "zobudil"v tom labaku.nadporucik dostal koli mne vypoved.zobudil som sa.a vstal...
(je zaujimave ze som citil jej prsia a bolest pri pade a aj to,ze som sa zobudil zo sna,do sna)
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

sny takehoto typu mam velmi rad len skoda ze taky sa vyskytne len parkrat do roka :x vzdy ked sa z takehoto snu zobudim tak sa divim co vseko moj mozog dokaze vymysliet(napr. cele svety z vela postavami a premyslenym systemom) :shock:
Napísať odpoveď