OBE - den vs. noc

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

ja som dnes mal taky zazitok s OBE ze ze ked som sa z toho dostal tak som si povedal ze uz NIKDY VIAC nebudem skusat OBE v noci :ghostly: :cry2: :ghostly: nebudem sa tu o tom rozpisovat ale bola to hroza... inac nechapem...ked je den(aj teraz)tak si vzdy hovorim ze ked bude prichadzat dalsie OBE tak sa nebudem bat lebo sa mi nic nemoze stat...ale ked sa zobudim napr. o 4 rano :clock: a uz to zacinam citit tak sa ma hned zmocni strach aj ked viem ze sa neni coho bat :( dalsiu noc sa uz urcite nebudem bat...dufam 8)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: m

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

:grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: m

Príspevok od používateľa SagitaX »

hmm neviem preco rozlisujete v OBE den a noc, vsak sa tym absolutne nic nemeni predsa... je jedno ci skusate v noci alebo cez den, co vam ńa tom nahana strach?
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

ja som mal zatial len 1 denne obe a bolo to ovela lepsie ako tie nocne(na tych nocnych je aj zle ze sa mi casto prekryju nejakym snom a potom mi cast mozgu hovori ze som mal obe a cast hovori ze vsetko sa mi len zdalo alebo to bol sen :confused: )

no ale k veci:ked je okolo mna pekna izba nasiaknuta slnecnymi lucmi tak sa vobec nebranim ked ma "to" taha von ale ked je taka tma ze si nevidim ani na spicku nosa tak to je ina kava...mozno casom mi to bude jedno ale momentalne to je v noci horor :ghostly:
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Príspevok od používateľa georg »

co je to OBE ? je to AC / nieco ine? ak ano, aky jemedzi tym rozdiel? thx
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

georg napísal:co je to OBE ? je to AC / nieco ine? ak ano, aky jemedzi tym rozdiel? thx
georg, OBE (OoBE) = out of body experience (mimotelový zážitok). Dalo by sa povedať, že je to univerzálny názov pre akýkoľvek zážitok mimo tela, teda aj vrátane AC. doporučujem pozrieť stránku www.marlitan.iglu.cz /klikni na teorie/, je tam všetko celkom prehľadne rozpísané a vysvetlené, len treba hľadať. Odpovedám ti len preto, aby ťa iní nezotreli, pretože je to obohratá pesnička. Príde nový užívateľ a pýta sa čo je OBE, alebo LD a podobne, pričom celé toto fórum sa točí práve okolo týchto záležitostí.... nič v zlom :wink: Príjemné hľadanie :grin:
Z1
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

Staci prejst kurzorom mysi na OBE alebo LD a tam to pise :)
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: OBE - den vs. noc

Príspevok od používateľa georg »

Zrak1-diki za pomoc. :)
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

georg, za nič :beer:
Z1
Napísať odpoveď