Môj najživší sen

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

M

Príspevok od používateľa georg »

Vcera som mal najzivsi aj najdlhsi sen co si ja pametam. Odohrava sa asi cez 2. svetovu vojnu. Dlzku sna sa ani neodvazim urcit, uz som toho aj vela zabudol, ale predsa som si nieco napisal. isiel som spat cca o pol 12, na 6 rano som si dal budik a o 9 rano ma tatko zobudil ci nejdem do roboty :D

Sen sa zacina vo franczusku, kde sa pripravuju na odstrel rakiet proti nemcom. Vsade je chaos, zuri vojna, padaju bomby. Schovaval som sa pred nemcami, utekal som pred nimi. Objavil som dom plnych ludi, mozno aj 20 ich tam bolo. Domaci pan mi povedal, ze tu som v bezpeci, tu sa skryvaju pred nimi. Bol som tam iba chvilu a drakovi co bol namalovany na stene sa rozblikali oci. Vsetci sa bleskurychle schovali, aj mna kamsi strcili, ale nebola tam celkom tma. Naozaj prisli nemci a kontrovali dom. Potom sme vsetci ktory sme tam boli odisli z mesta. Teraz si nieco nepametam a ocitam sa v koncentracnom tabore, sam. Napadlo ma, ze sa stadial musim dostat prec. Cely dalsi dlhy dej bol o tom, ako sme sa spolu s kamosmi snazili ujst prec (co sa nam napokon aj podarilo). Raz sme utekali, raz sme sa schovavali, ale nikdy sme nebojovali. Ked to s nami vyzeralo uz velmi zle a boli sme si isty, ze je po nas, trklo mi, ze toto je len sen. Pre istotu som chcel strcit ruku cez zabradlie. Na prvy pokus sa to nepodarilo, ale potom som sa nato sustredil a podarilo sa. Hned sa zacala show a razom sme boli volny :grin: . No nie nadlho. Nacistov som sice odzbrojil a zbrane odhodil velmi daleko, no spustili poplach a ja som stratil luciditu. Zase sme sa museli schovavat a utekat. Raz nas objavil jeden nemec (aspon tak vyzeral. mal uniformu ako general). Chceli sme sa rozprchnut, no on nam povedal, ze sa ho nemusime bat, ze on nas zavedie na slobodu. Nasledovali sme ho a doviedol nas az k hlavnemu vchodu. Bolo nemozne cezen prejst. Tak zobral zbran podobnu bazuke, odstrelil 2 strazne veze popri brane a nastal chaos, my sme toho vyuzili, utekali ako o zivot cez branu. O nas sa dalej uz nikto nezaujimal. Boli sme sami v mokrej pustatine. Ale volny.


V sne som videl vela zverstiev pachanych na cloveka. Na niektore obrazy by som najradsej zabudol. A ozaj, cez cely sen prsalo.
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Re: M

Príspevok od používateľa M2-player »

georg napísal:A ozaj, cez cely sen prsalo.
A v dome? :D
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
DarkSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Po Máj 02, 2005 9:44
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DarkSoul »

Zaujimat sa o sny a LD je fakt pekne, ma to kopec svojich vyhod ale ako si sa sam presvecil aj nevyhod. Nedostatocne ovladanie sna vie byt casto velmi neprijemne. Ale myslim si ze aj taketo skusenosti treba "zazit", a ono sa to casom zlepsi.
Som slepy ale chcem sa pozriet pravde do oci.
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: M

Príspevok od používateľa georg »

M2-player napísal:
georg napísal:A ozaj, cez cely sen prsalo.
A v dome? :D
v domoch samozrejme nie :D ale v tom koncentraku to boli stare hrdzave haly, vlastne iba strecha na podperach. a stale sme chodili z pod jednej haly von a do dalsej, potom aj v kontajneroch zme sa schovali...

DarkSoul - presne, treba na tom pracovat, dufam, ze sa ovladanie sna zlepsi. a ked mam LD ma nenapadne ma tocit sa okolo osi, alebo skocit do obrazu co je na stene (alebo aj puzle to mozu byt) s tym, ze sa v nom ocitnem, ani kamosa nikdy nezavolam. mam v LD akesi ine, zbrkle myslenie. ale lietat viem vcelku dobre. mozem zrychlovat, zastavit v lufte, robit otocky :D
Naposledy upravil/-a georg v Pi Aug 24, 2007 21:33, upravené celkom 1 krát.
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
DarkSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Po Máj 02, 2005 9:44
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DarkSoul »

Ono je to este vzdy lepsie ako uviaznutie v sne, ked si aj uvedomis ze je to sen ale nemozes ho niak ovplyvnit a prud udalosti ta proste strhne. Takto v sne prezijes aj tyzdne ako vazen svojej mysli. Preco to vznika netusim ale stava sa to. Tym cem povedat, ze niektorym javom v snoch sa proste predist neda ani treningom. Kludne mozes mat 500 bezproblemovych LD a zrazu pride jeden ktory sa bude vymykat setkemu co si kedy zazil. Ale jednoznacne vzdy je lepsie trenovat a mat tych 500 peknych ovladatelnych a jeden "zvlasny" ako zit v nevedomosti :roll:

Prajem vela uspechov v LD a nech ich mas setky na 100% pod kontrolou.
Som slepy ale chcem sa pozriet pravde do oci.
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: M

Príspevok od používateľa georg »

DarkSoul
dakujem za rady. ale najskor by som chcel zvysit frekvenciu LD, toto bol moj tusim iba piaty vobec a predosly som mal ale 2 mesiace dozadu. akosi nechcu chodit.
mnohý a ani jeden
Napísať odpoveď