Energicky pad

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Energicky pad

Príspevok od používateľa Termikxs »

Vcera vecer sem si rekl ze bych zkusil LD tak sem si dal vcera vecer sugesci a ze vyzkousim vklouznuti ... pomalu usinam a najednou mnou projede uplne zaliv energii stridave teplo a zima ... Uz sem byl v LD ale energii sem furt citil .. tak ze zkusim vypatrat puvod te energii .. zkousel sem to teleportaci k puvodu energie ... nic tak sem zkusil telepatii a u toho sem usnul... zajimava zkusenost. Taky se vam to stava :?:
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Energicky pad

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Já mám takový příliv energie až po probuzení z LD, že se mi kolikrát už ani nepodaří zpátky usnout. A pak ještě v momentě, kdy si uvědomím že jsem ve snu, to přijde energická vlna. Taky nevím odkud, ale asi ne z tohoto světa.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Energicky pad

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Chlapci, hľadajte zdroj tej energetickej vlny len v sebe. Žiadni ufoni ani nič podobné za tým nestojí. Aj preto zlyhala teleportácia. :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Re: Energicky pad

Príspevok od používateľa Termikxs »

Zkousel sem to i tim stylem ze sem zkousel nahlednout do sebe ... dokonce jakoby mi neco rikalo na co se presne zamerit to bylo neco jako ta telepatie co sem zkousel ale vzbudil sem se
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
knox
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Po Apr 02, 2007 23:18
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa knox »

Ja som bol minule po prebudeni z LD uplne naspeedovany, doslova som vyskocil z postele a chodil po byte a rozdychaval to...potom cely den alebo minimalne doobeda som mal energie na rozdavanie a skvelu naladu...rozmyslal som ze kebyze som schopny mat LD kazdu noc resp. kedy chcem tak by mi taketo "nabijanie" mohlo vyrazne zlepsit zivot napr. pred skuskami, pri nedostatku spanku, pred sportovym vykonom...moc velke pokroky ale nerobim, neviem ci toho niekedy budem schopny :(
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Re: Energicky pad

Príspevok od používateľa Termikxs »

knox napísal:Ja som bol minule po prebudeni z LD uplne naspeedovany, doslova som vyskocil z postele a chodil po byte a rozdychaval to...potom cely den alebo minimalne doobeda som mal energie na rozdavanie a skvelu naladu...rozmyslal som ze kebyze som schopny mat LD kazdu noc resp. kedy chcem tak by mi taketo "nabijanie" mohlo vyrazne zlepsit zivot napr. pred skuskami, pri nedostatku spanku, pred sportovym vykonom...moc velke pokroky ale nerobim, neviem ci toho niekedy budem schopny :(
Zkousej snad se ti to povede ! Nicmene jedu na dovolenou uklidneni a tak snad se mi povede "zahranicni LD" :)
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

Ja ked sa zobudim z LD, tak to nesprevadzaju ziadne mimoriadne pocity...ako pri normalnom sne :)
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Re: Energicky pad

Príspevok od používateľa Termikxs »

Jasne kazdy sme jiny :)
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Re: Energicky pad

Príspevok od používateľa Termikxs »

Tak sem zpatky z dovolene ... mno jelikoz sem spal na perine na zemi celkem nepohodlne tak bylo LD jen par a jen takove mikro ... vetsinou sem plaval v mori pak uvedomeni chvili sem zkoumal dno a pak usnuti ... Nic moc :(
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Napísať odpoveď