zážitek z posledního LD (AC)

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

z

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Včera jsem měl tento zážitek. Ráno v 9 hodin jsem usínal a najednou se všechno okolo roztočilo a jakýsi vír mě vytáhl z těla. V uších mi bzučelo a pištělo. Pak jsem otevřel oči,ale viděl jsem jenom strop, tak jsem si myslel, že jsem se zase probudil a proto jsem je zase zavřel. Pomalu jsem se na posteli otočil na břicho (oči zavřené) a postavil jsem se a vylezl z postele ven. Po hmatu jsem šel až ven z ložnice a teprve tam jsem otevřel oči. Všechno se zdálo být jako ve skutečnosti, akorát já jsem visel asi dvacet centimetrů nad zemí. "Šel" jsem do obýváku a tam byla manželka s dcerou. Ptám se ji, jestli na mě není něco divného, ale řekla že ne. Řekl jsem ji, že se vznáším, ale ji to přišlo naprosto normální. Šel jsem tedy pryč a ještě jsem, nevím proč, rožnul světo. Přesunul jsem se ke schodišti ale nešel jsem po schodech, ale skočil jsem do spodního patra. Trošku jsem se bál dopadu, ale nic jsem necítil. Dole byli mí rodiče, tak jsem je pozdravil a začal si prohlížet byt. Byl trošičku odlišný od reality, ale nejkrásnější byl pohled z okna. Venku byl sníh a úplně jasná obloha plná hvězd. Po celou dobu jsem si jasně uvědomoval že jsem ve snu (astrálu). Pozoroval jsem hvězdy, byly jako z pohádky. Pak jsem se probudil. Ptal jsem se manželky kde byla, ale nebyla v obýváku a ani mě neviděla. Rodiče taky nebyli doma a venku nebyl sníh ani tma. Tak jsem se zase přesvědčil o tom, že LD = AC.
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

hustee :) ja uz som dlho nemal nieco podobne.
Napísať odpoveď