Co je to fully ontrolled LD?

Moderátor: Moderátori

Bombo
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ne Máj 04, 2008 22:18

Co je to fully ontrolled LD?

Príspevok od používateľa Bombo »

Ahojte, na zahranicnych forach som cital zazitky z LD od nejakych uzivatelov. Jeden tipek pisal, ze bol velmi stastny, kedze mal "fully controlled LD", cize ho mal plne pod kontolou. Moja otazka znie teda, aky je rozdiel medzi LD a tymto "plne kontrolovanym LD" ?? LD som este nemal, ale venujem sa mu nejaku dobu, a toto ma trocha zarazilo... Dakujem za odpovede
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Re: Co je to fully ontrolled LD?

Príspevok od používateľa Jacqueline »

Pokud vím tak "běžný" LD je v tom, že se jakoby probudíš uprostřed snu, a pak ho prožíváš jako za stavu bdělého a nebo je prostě jen "velmi živý" a že to byl LD si uvědomíš až po probuzení (mindfuck? :mrgreen: ) , ovlivňuješ jen drobnosti, kdežto ve full-controled si prostě řekneš "teď budu mít LD" a stavíš si tam jakékoliv prostředí, osoby, děje etc.

Ale nevím, jestli mi moje intuice v tomhle směru napovídá správně, takže tohle přenechám odborníkům.. Tak se přátelé předveďte :mrgreen:
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

Podla mna fully controlled znamena, ze mas uplnu moc nad celym snom, mozes robit uplne vsetko. A to co opisuje Jacqueline s tym, ze LD si uvedomis az po prebudeni, to je tzv. "fake LD" :)
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

minule som sa tak strasne opil, ze som odpadol na zahrade, mal som plno snov, dokonca som mal aj LD, ocitol som sa pred svojim barakom a kamaratom som zacal hovorit ze sme v sne. Chcel som vyletet do oblakov a pozret sa do lucid crossroads, ale nemohol som lietat, skusal som aj ine veci ale nemohol som vobec ovplivnit sen, hoci som vedel ze to sen je.
Dokonca som sa snazil zobudit, silno som otvaral oci, lebo som sa bal ze som v kome alebo co. Nakoniec som sa zobudil, asi 6 hodin od odpadnutia uplynulo, bol som v posteli a boli 2 hodiny rano... No s triezvou hlavou zazivam castejsie LD ktore mam viac pod kontrolou a mozem si vnom robit takmer co chcem. Menit farby malovky barakov etc. Dokonca dokazem upravovat scenar ludi, ked sa nejake dve osoby rozpravaju, myslou im zadam prikaz aby jedna druhej povedala nieco. Tomuto by som povedal fully controled LD.
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Re: Co je to fully ontrolled LD?

Príspevok od používateľa Jacqueline »

Zenny: Mám na mysli ty "sny" ve kterých vstaneš, jdeš, vyčistíš si zuby, oblečeš se, jdeš do práce... a pak se probudíš. To jen přiblížení toho co jsem myslela, jinak máš jistě pravdu ;)
Někteří lidé tvrdí, že změna je život, ale ve skutečnosti znamená jen to, že se stalo něco, co jsme si přáli ze všeho nejméně... Kathleen Kelly
Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: Co je to fully ontrolled LD?

Príspevok od používateľa Hanyman »

hahahahahaah XD to je mi stalo parkrat
Napísať odpoveď