Pred spankom

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Delord
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 20:57
Bydlisko: Humenne
Kontaktovať používateľa:

Pred spankom

Príspevok od používateľa Delord »

Je mozno mat LD este pred tym ako fakt zaspite ?? Ja skusam taku vec ze ked idem spat tak necham nech sa mi zacne nieco vizualizovat pred zavretimy ocami ale nespim vsetko vnimam stale a necham to az do takeho stadia kedy prestavam vnimat okolie a zaspavam a ten bod je podla mna dolezity ,,, je to nieco medzi bdelostou a spankom a vtedy som skusal byt panom svojho sna a celkom mi to aj islo bolo to super len malo to jeden hacik ze malo kedy to viiide lebo bud sa na to zobudzate alebo zaspite uplne ze stratite kontrolu ... :roll:
Astral forever....astral has you
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

myslis vstupit do LD? ja som dva krat vstupil do LD, ze som lezal ako keby som isiel normalne spat, ale bol som uvolneny a bdeli, (tusim som sa pokusal o AC) a vnimal som vzdy prvy objekt ktory sa mi hmlisto zobrazil pred ocami (urcite to poznate ten stav ked zaspavate a pocujete zvuky, hlasy), hned som nad nim spozornel, takto som to skusal az kym ma to nevcuclo do LD, a mimochodom je to uzastny efekt, v ziadnom filme som taky nevidel. proste ja som videl 2D krik, sustredil som sa nanho, stale sa mi to zaostrovalo, az sa tam zacali zjavovat aj veci okolo toho kriku, trava, krajina, budova, noc, a zrazu som tam bol, (vcuclo ma to do 3D uz). a hovorim si ty brdoo, to je jaky brutal, a isiel som sa nafajcit, predstavil som si ze mam pytel s makakom vo vacku, ale kym som vyhrabal aj zapalovac tak som sa zobudil, asi som sa moc horuckovito snazil rychlo nieco vykonat kym sa nezobudim, a to je chyba.
Používateľov profilový obrázok
Delord
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 20:57
Bydlisko: Humenne
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Delord »

tak tak veru tak ...
Astral forever....astral has you
Napísať odpoveď