Permanent seassions

Kurzy, semináre, školenia, stretávky

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
meydlo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: So Aug 02, 2008 23:29
Bydlisko: KE
Kontaktovať používateľa:

Permanent seassions

Príspevok od používateľa meydlo »

Dobry den
Co si myslite o stretavkach ktore by boli medzi uzivatelmi tohto fora a inych, ktorych zaujima vymienavanie nazorov, zazitkov, skusenosti z lubovolnych odvetvi napr. ac/ld shamanizmus nabozenstva aury.....etc.. ?
Stretavky by boli rozdelene do oblasti.. napr kosice banska bystrica praha....
ludia z danych lokalit by sa dohodli na fore ..kedy a kde...
co si o tom myslite?
Myslim ze by to bolo povzbudzujuce prospesne pre 'nas' uzivatelov a malo celkovo priazdnivy vpliv na cele forum...
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Permanent seassions

Príspevok od používateľa sorer »

Forum http://forum.annwin.sk pravidelne usporiaduva stretavky. Osobne som tam este nebol, ale na annwin forum chodi aj vela pouzivatelov z tohoto fora. Viac by ti o tom snad povedal ww6.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Permanent seassions

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

jj, ako sorer spomenul, skúsenosti so stretnutiami mám. Áno, osobné stretnutia členov fóra určite kvalitatívne posúva vzťahy. Ak chceš zorganizovať stretnutie, daj sa do toho. Skalní sa môžu stretnúť. Počítaj však s tým, že študenti, ktorých je tu veľa, ďaleko cestovať asi nebudú, pretože to ide do peňazí, takže ak chceš úspešné stretnutie, sprav to tam, kde je najviac užívateľov fóra. U nás je to trochu iné, keďže veková hranica na ANNWIN fóre je vyššia, ľudia docestujú aj o čosi ďalej.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Permanent seassions

Príspevok od používateľa sorer »

Keby bolo vela aktivnych pouzivatelov fora, snad by sa naslo dostatok ludi na stretnutie cca od 10. Ale nakolko tu asi nie je ani tolko aktivnych pouzivatelov a navyse sme roztruseny po celom cesko-slovensku tak bude asi dost tazke usporiadat stretavku na konkretnom mieste. Ale kde je vola, tak aj nemozne sa moze stat skutocnostou ;)
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Permanent seassions

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Viem o fóre, na ktorom sa stretávajú členovia pravidelne (cca 1x za mesiac či dva), ale veľká väčšina z nich je z BA, takže to až taký problém nie je. Tá roztrúsenosť je z pohľadu stretávania sa dosť veľký problém, no raz za čas by to hádam šlo.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
meydlo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: So Aug 02, 2008 23:29
Bydlisko: KE
Kontaktovať používateľa:

pernament seassions

Príspevok od používateľa meydlo »

Na zaciatok by to mozno slo rozkuskovane napr. ludia z Bratislavy by mali vlastne little stretka tak isto napr Kosicania... Prazaci.... Mozno by sa hodilo dat nejaku zmienku na stretka i do casti napr.. astralnych zazitkov a vsade mozne (v tomto fore) pretoze... ked som sem napr. prvy krat prichadzal tak ma ani nenapadlo pozerat do tejto casti fora....Asi skusim Kosicanov (s kadial som) zacat otravovat na icq ... pripadne by mohol otrvavovat kazdy svoje mesto (a potom by sa dohadovalo(na tomto fore) jedno velke stretko z ceskoslovenska.../napr 1x do roka) tak aby to kazdemu vyhovovalo.... Nevim mozno to iba tak placam nevim jak to pojde ale tiez ma zaujima vas nazor lebo cim vecsi vzruch okolo toho tym vacsia sanca uspechu... (teda dufam :D )
Napísať odpoveď