Papez

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Papez

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Musím vysvetlovať? Musím argumentovať? Ja si myslím, že moja spirituálna cesta je moja a nikoho do nej nič nie je, takže nemusím nijak vysvetľovať, argumentovať. 8) A ako s tým súvisí stavba Sálu království fakt netuším. :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Re: Papez

Príspevok od používateľa Jacqueline »

Já spíš myslela psychologický trik na zbavení se nadšených propagátorů jejich náboženství jinak než zavřením dveří :mrgreen:
Sál království? Ok... vysvětlím... "Dobrý den, jsme Svědci Jehovovy. Už jste se někdy zamýšlela nad smyslem života...?" :mrgreen:
Někteří lidé tvrdí, že změna je život, ale ve skutečnosti znamená jen to, že se stalo něco, co jsme si přáli ze všeho nejméně... Kathleen Kelly
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Papez

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Žiadny trik netreba, pretože máš právo nehovoriť o svojej spirituálnej ceste s inými ľuďmi a oni toto právo musia rešpektovať. V takom prípade stačí tie dvere kľudne zavrieť, bez akéhokoľvek hnevu či inej prudšej emócie.

P.S.: To o Sále království som tušil, ale aj tak mi nešlo do hlavy ako súvisí s klopaním katolíkov na dvere (tí zväčša takéto nábory nerobia), o ktorom si začala písať v súvislosti diskusie o pápežovi.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Re: Papez

Príspevok od používateľa Jacqueline »

WW6 - > Jop, omlouvám se, zaběhla jsem trochu do Offtopicu. Každopádně katolíci jako skupina nábory nedělají, ale už se jich na mě pár vrhlo kvůli vlastnictví Bible, která mi podle nich jakožto nekresťance nepatří do špinavých pohanských rukou apod :D Nadšenci do každého náboženství se vážně najdou snad všude.
Nicméně díky za pohled. Mám vždycky ve zvyku se vrhnout do zapálené diskuze, ale asi to taky zkusím bez ní. Díky za tip :mrgreen:
Někteří lidé tvrdí, že změna je život, ale ve skutečnosti znamená jen to, že se stalo něco, co jsme si přáli ze všeho nejméně... Kathleen Kelly
Používateľov profilový obrázok
Dusanko
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Pi Nov 09, 2007 2:22
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Papez

Príspevok od používateľa Dusanko »

Hlavne nedvihat, ked vam niekto zvoni do bytu doobeda, to je velmi rizikove obdobie
Vsetko je inak
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Papez

Príspevok od používateľa georg »

Prečo, však doobeda náš mozog pracuje v najväčších obrátkach => ľahké odmietnutie všetkého, čo je nám proti vôli. :-)
mnohý a ani jeden
Napísať odpoveď