Koniec majskeho kalendara - rok 2012

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

d35
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Po Nov 21, 2005 14:06

Príspevok od používateľa d35 »

SKUSTE LINK www.matrix-2001.cz a SEKCIA -PARADIAGMA 2012---pekné čítanie
Používateľov profilový obrázok
matus-x1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 22:11
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa matus-x1 »

M2-player napísal:Ta stránka teraz nejde a ešte dajaký ten čas nepôjde... ale máš šťastie. Kopíroval som to na jedno fórum, tak to skopírujem z neho sem. Je to dosť dlhé - ani ja to nemám prečítané:
Veľmi pekne ti ďakujem za ten článok, moc vecí nad ktorými som doteraz premýšľal mi objasnil.

Ešte raz, VĎAKA! :heart:
Používateľov profilový obrázok
Hacket
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Ne Aug 17, 2008 19:21
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Hacket »

ja som si uplne isty ze sa nieco vtedy stane ...nieco v tom zmysle ze sa zastavi cas...a pride nieco nadprirodzene...zly budu trpiet dobry budu mat blahobyt
[b]Je lepšie raz vidiet ako stokrát počuť![/b]
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

No a otazne je, kto je zly a kto je dobry? Je zly ten, ktory je pesimista, alebo vrah, alebo kto? Je dobry ten, ktory mal v pohode detstvo a je nekonfilktny, ale napr. sebec?

Tiez si myslim, ze sa nieco stane v r. 2012 a myslim, ze to bude silna kava. :shutup:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Re: Koniec majskeho kalendara - rok 2012

Príspevok od používateľa mNemoN »

silna kava je to na mna uz teraz...
pripravte sa, zapni te si pasy, za chvilku startujeme!
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Príspevok od používateľa bonkwodny »

zdravim vas,trochu to tu poposuniem.na zaciatok by som chcel povedat,ze sa na rok 2012 velmi tesim.ci uz sa nieco stane,alebo nie,kazdopadne to bude velmi zaujimave :lol: (tym narazam na spravanie urcitych skupin ludi)
dovod,preco pisem je ale iny.dr.katz (a myslim,ze viacery) sa stotoznuju s nazorom,ze tu uz malo byt niekolko koncov a nic sa neudialo.schvalne mi niekto napiste,ake konce tu mali byt.pre priklad uvediem rok 2000-co hnalo ludi k takemu presvedceniu?ze nastal prelom do dalsieho tisicrocia?ved je to smiesne.meranie casu si vymyslel clovek a nema ziadnu spojitost s osudom vesmiru.dalsia vec,ktora ma nuti priklonit sa k pravdivosti clankov ohladom roku 2012 je jeho hystoricke vnimanie.tak pre priklad:maysky kalendar,sumerovia,kmen hopi,nieco som cital aj o RA-ovi a nejakych azijskych ideologiach atd.teraz si predstavte,ako vzdialene je to vsetko od seba.mayovia-amerika,hopi-afrika,ryzozruti-azia.aka je moznost,ze by sa tak stara teoria dostala do styku so vsetkymi spomenutymi kulturami?a to nieje vsetko.mame tu aj nieco z nasej doby.napriklad taky Terence McKenna,ktory pomocou entheogenov v amazonii vypracoval navrh pre pocitacovy program,ktory urcuje cyklicke prudenie casu s fraktalovitym charakterom.program bol vytvoreny a prekvapivo,nulovy bod casu bol vypocitany takmer presne a to 21.12.2012(tento datum nieje z mayskeho kalendara,ako si niektory myslia)dalsia vec,ktora stoji za spomenutie je planeta nibiru,ktoru spominali sumerovia.existenciu tejto planety uz potvrdila aj NASA.najprv bola objavena len matematicky a neskor(myslim,ze v roku 2003)bola objavena aj fyzicky pomocou tej velkej rury so sosovkami.NASA dokonca aj vypocitala kedy bude tato planeta najblizsie k nasej planete a cuduj sa svete,ma to byt okolo roku 2012.planeta X ako ju oznacila NASA by priblizenim sa k nasej mohla svojou gravitaciou velmi ovplyvnit nasu planetu.tuto planetu je uz mozne vidiet aj volnym okom,ale zatial len na niektorych miestach,ale ak si chvilu pockame,podla NASA by sme ju mali vidiet zo vsetkych miest uz do konca roku 2009(pravdepodobne uz v letnych mesiacoch)
tak :lol: az ma bolia ruky.
tymto,co som napisal,nechcem vobec zaryto tvrdit,ze v roku 2012 sa nieco stane,to ja vediet nemozem,len som chcel upozornit na par malych nahod,ktore k tomu smeruju.no nic,cas sa nam krati :clock: tak budte radsej tymi dobrymi a ak sa nic nestane,aj tak to nebude na skodu.
"...houba je ve skutecnosti
inteligentní entitou, ne z tohoto sveta, ale mimozemskou, schopnou
prostrednictvím stavu transu sdelovat svou osobnost jako cosi prí
tomného v do nitra obráceném vnímání toho, kdo stav prožívá." Terence McKenna
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Koniec majskeho kalendara - rok 2012

Príspevok od používateľa sorer »

Za planetu X asi povazujes 136199 Eris.
Ale tu pisu ze to nie je planeta X. Nema na to ani obeznu drahu.

http://sk.wikipedia.org/wiki/136199_Eris

http://sk.wikipedia.org/wiki/Plan%C3%A9ta_X

a tu je aj stranka o planete X

http://www.planetxvideo.com/intro.php
Naposledy upravil/-a sorer v Ne Nov 02, 2008 20:10, upravené celkom 1 krát.
Stretneme sa vo sne ;)
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Príspevok od používateľa bonkwodny »

vdaka za upresnenie
"...houba je ve skutecnosti
inteligentní entitou, ne z tohoto sveta, ale mimozemskou, schopnou
prostrednictvím stavu transu sdelovat svou osobnost jako cosi prí
tomného v do nitra obráceném vnímání toho, kdo stav prožívá." Terence McKenna
maryfox
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Po Sep 15, 2008 15:46

21/12/2012

Príspevok od používateľa maryfox »

nazdarek lidi! vite ze podle azteckeho kalendare by 21/12/2012 mel byt konec sveta???
podle civilizace maya by mela roku 2012 skoncit tzv "era zlata" neboli 5 . era (nebo "zlata era"??? sorry mluvim spatne cesky, natoz slovensky!). maya vypocitali ze v roce 2012 dojde k inversi polu zemnekoule s nicivymi nasledky pro celou planetu ( napr.: zemetreseni, obrovske tsunami, zvysena vulkanicka cinnost).
rada bych vedela neco vic, kdo ma informace at pise, nebo piste radsi vsichni co si o teto profezii myslite, ja osobne nevim jestli ruznejm profeziim verit! podle johovistu z bysme mneli byt aspon 10 krat pod kytickami, a ono zatim (dikybohu ) nic!!!
Pak je tu dalsi profezie, svateho malachiase, ktery rika ze soucasny papez ratzinger se jevi jako posledni papez, coz by mnelo znamenat , ze cirkev(katolicka) a vatican nejakym zpusobem zakonci svoji cinnost. nepise se jak a kdy k tomu dojde, ale pri dnesnich hrozbach terroristickych akci, atomovky a ruznych bakteriologickych a chemickych zbrani hromadne distrukce je to opravdu zneklidnujici element.

presunute zo starej temy - admin
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Koniec majskeho kalendara - rok 2012

Príspevok od používateľa ibbeta »

Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

Takže našiel som o tom dokument.Fakt zaujímavé,odporúčam pozrieť.
Má to 5 častí.POZOR 4 a piata časť sú vzájomne vymenené.:lick:

http://www.mojevideo.sk/video/1fd8/koni ... tulky.html
magicman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St Mar 18, 2009 14:46
Bydlisko: KA

Príspevok od používateľa magicman »

no neviem čo ste tu pisali ale vraj v roku 2012 ty čo sa budu rozvyjať a zvyšovať si vybracie tak ich tela skryštalizuju a ty čo sa nebudu rozvyjať tak sa navzajom pozabijaju ale neviem či to ten anjel žartoval lebo to vravel jednemu na jednej stranke to zverejnil
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Koniec majskeho kalendara - rok 2012

Príspevok od používateľa RedHawk »

hm no 20.12.2012 bude zimny slnovrat a urcite december :)
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Koniec majskeho kalendara - rok 2012

Príspevok od používateľa sorer »

Si to samozrejme ani filmari nemohli odpustit. Tak sa mame v novembri na co tesit.

http://www.csfd.cz/film/239242-2012/videa/
Stretneme sa vo sne ;)
Napísať odpoveď