Ak by sa dala pomoc

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Embryo
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pi Júl 24, 2009 20:19
Kontaktovať používateľa:

Ak by sa dala pomoc

Príspevok od používateľa Embryo »

Tak, začnem kde je problém.... Moja mama, je na tom psychicky dosť zle, má depky, sere ju oco (aj mňa poriadne) a bývame spolu s jej svokrovcami, mojimi starými rodičmi, s ktorými sa priam neznášajú, a to jej moc nepomáha... Skúšala chodiť k psychologičke, a skúšala aj numerológiu, no bohužiaľ to vzdala.... Keď som tu dlhší čas behal, našiel som tu o mágii a tak.. Bolo tam ja niečo o liečení, a mimochodom, trpí aj anorexiou... Bolo tam že Rakovina, by išla vyliečiť, a keď už nič, tak minimálne pomôcť s tou anorexiou... A k tomu psychickému stavu, že by sa jej dáko dodala energia, alebo nejaký magický štít.... Snáď by jej mohlo aspoň niečo pomôcť.... Ja osobne momentálne skúšam AC a tak nemám ani šajnu, ako by som to mohol spraviť sám, inak by som vás to nežiadal.... Ďakujem, aj za odpovede, v ktorých bude napísané aj že neviete s tým nič spraviť... Ešte raz diki moc....
Ak chcete, ozvite sa na icq, aj keď tam budem najskôr zajtra....


Edit WW6: Zrušený bold
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ak by sa dala pomoc

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Nech sa Tvoja mama ozve mne do BB alebo RedHawkovi do BA. Osobná konzultácia je nutná. Viac informácií môžeš dostať mailom alebo súkromnými správami.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Embryo
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pi Júl 24, 2009 20:19
Kontaktovať používateľa:

Re: Ak by sa dala pomoc

Príspevok od používateľa Embryo »

Hmm tá Bystrica bude asi lepšia, len jej to všetko ešte vysvetliť... Dík ;)
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Ak by sa dala pomoc

Príspevok od používateľa RedHawk »

pre pomoc treba viac veci:
1.) ochotu pacienta (tvojej matky)
2.) viac informacii k pripadu
3.) urcite nie verejne na fore. ak tak ss alebo mail
Soxy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne Júl 19, 2009 14:00

Príspevok od používateľa Soxy »

Skús si niečo prečítať o mágií, lebo na diaľku sa liečiť nedá, a pochybujem, že je tu niekto z LM, aj keď môže byť. Svojej mame môžeš pomôcť len ty, ona sama sebe, alebo nejaký liečiteľ z okolia.
Ja sa o mágiu a liečenie zatiaľ nezaujímam, každopádne skús si niečo prečítať aby si pochopil princípy a skúsil ju vyliečiť. V kľude budem tvoj pokusný králik, aby si sa nebál, že tým mame ublížiš a v pohode budem znášať následky tvojej mágie ak sa nepodarí. Ak sa podarí, tak môžeš skúsiť vyliečiť mamu. Škoda, že si práve teraz u sesterníc. Radšej by som o tom hovoril ako písal ;).

Wtb, knihy o mágia nájdeš na www.grimoar.cz, myslím, že je na to dobrá Kabala, aj keď to je zhrnutie mágie v časových dejinách (ak sa mýlim, pardon, ale čítal som asi prvých 5 strán, potom ma to nudilo :D).
Proste špekuluj s mágiou a určite sa ti to podarí. A aj tak ti asi nejaký šikula s mágiou tuto na forku poradí.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Ak by sa dala pomoc

Príspevok od používateľa RedHawk »

Soxy preco riesis nieco s cim nemas skusenost?
Magia nie je a nikdy nebola :)
Soxy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne Júl 19, 2009 14:00

Re: Ak by sa dala pomoc

Príspevok od používateľa Soxy »

Lebo je to môj kamarát a nedalo sa mi k tomu nevyjadriť.
A ako to myslíš, že mágia nie je?
Vysvetli mi to, keďže ako správne píšeš, nemám s tým skúsenosti :)
Embryo
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pi Júl 24, 2009 20:19
Kontaktovať používateľa:

Re: Ak by sa dala pomoc

Príspevok od používateľa Embryo »

RedHawk napísal:pre pomoc treba viac veci:
1.) ochotu pacienta (tvojej matky)
2.) viac informacii k pripadu
3.) urcite nie verejne na fore. ak tak ss alebo mail
1.) Ak by to všetko pochopila, určite by nebola proti
2.) No to by sa dalo
3.) ok
Soxy napísal:Skús si niečo prečítať o mágií, lebo na diaľku sa liečiť nedá, a pochybujem, že je tu niekto z LM, aj keď môže byť. Svojej mame môžeš pomôcť len ty, ona sama sebe, alebo nejaký liečiteľ z okolia.
Ja sa o mágiu a liečenie zatiaľ nezaujímam, každopádne skús si niečo prečítať aby si pochopil princípy a skúsil ju vyliečiť. V kľude budem tvoj pokusný králik, aby si sa nebál, že tým mame ublížiš a v pohode budem znášať následky tvojej mágie ak sa nepodarí. Ak sa podarí, tak môžeš skúsiť vyliečiť mamu. Škoda, že si práve teraz u sesterníc. Radšej by som o tom hovoril ako písal Wink.

Wtb, knihy o mágia nájdeš na www.grimoar.cz, myslím, že je na to dobrá Kabala, aj keď to je zhrnutie mágie v časových dejinách (ak sa mýlim, pardon, ale čítal som asi prvých 5 strán, potom ma to nudilo Very Happy).
Proste špekuluj s mágiou a určite sa ti to podarí. A aj tak ti asi nejaký šikula s mágiou tuto na forku poradí.
Veď času na rozprávanie bude dosť....


Btw nemusí to byť hneď zajtra... Kým sa odhodlám, niečo jej o tom vysvetlova tak to trochu potrvá, a kým ju presvedčím, nech ide do Bb alebo Ba tak aj to, ale dik za rýchlu reakciu, vážim si to ;-)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Soxy napísal:Svojej mame môžeš pomôcť len ty...
Soxy, je milé, že chceš pomôcť kamarátovi, ale prosím Ťa, vážne ho nezavádzaj polopravdami alebo výmyslami. Ten Tvoj kamarát nemá šancu pomôcť svojej mame, pretože v rámci vlastnej rodiny má liečiteľ najmenšiu šancu "uvidieť" to, čo spôsobuje inému ochorenie. Ďalšia vec, ste obidvaja primladý, aby ste sa púšťali do hrátok s mágiou. Jedine, ak si vedome chcete privodiť problémy, ale to je už o inom.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Ak by sa dala pomoc

Príspevok od používateľa RedHawk »

Soxy napísal:Lebo je to môj kamarát a nedalo sa mi k tomu nevyjadriť.
A ako to myslíš, že mágia nie je?
Vysvetli mi to, keďže ako správne píšeš, nemám s tým skúsenosti :)
Pre mna magia neexistuje:)
Pretoze energie netreba spriadat ritualmi a pouckami. Ked chcem liecit nepotrebujem ritual na nieco ci na niekoho vyvolanie. Staci mi sustredit silu a myslienku a preniest liecivu silu na miesto dodania. Ziadne kuzla :) staci dotyk alebo myslienka.
Soxy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne Júl 19, 2009 14:00

Re: Ak by sa dala pomoc

Príspevok od používateľa Soxy »

Ani ja neverím na rituály, obrady a zariekavania.
Ako mágiu beriem silu myšlienky urobiť niečo.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Ak by sa dala pomoc

Príspevok od používateľa RedHawk »

tak to nenazyvaj magiou
Napísať odpoveď