Moje prve LD

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Moje prve LD

Príspevok od používateľa sorer »

Super. Tak gratulujem. Na prve LD si toho vyskusal dost, a dokonca sa ti podarilo aspon levitovat.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Moje prve LD

Príspevok od používateľa sorer »

no vidno v tych snoch tvoju zavislost na CS. Ten prvy sen akoby si mal spravit nejaku skusku, tiez som mal kedysi podobny LD. V tych CS snoch ma len prekvapuje ze si nestratil rychlo luciditu, lebo pohltenie snom ta rychlo moze stat uvedomenie. Ale aj ak v sne nic nerobis, tak sa tiez mozes zobudit.
Tak ak sa ti teraz dari LD, mas sancu skusat rozne veci. Len si pocas dna stale opakuj co chces vyskusat v LD aby si si na to v sne spomenul.
Popripade este napis ako si dosiahol svoje prve LD, ci vdaka testom realaity alebo inou metodou.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Moje prve LD

Príspevok od používateľa sorer »

No svoje sny si mozes najlepsie vylozit asi ty sam.
Kludne tu opisujum svoje zaujimave sny, rad si precitam co sa ti sniva ako sa ti dari s LD.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa sorer »

Ty sam najlepsie vies ake pocity si v sne zazival, tak aj najlepsie si sen vylozis. Pre kazdeho rovnaky symbol moze znamenat nieco ine.
Ano, mozno ten sen bol len filter a odrazal to co si zazil pocas dna, len to trochu zamotal, ale to sny robia :)
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Moje prve LD

Príspevok od používateľa sorer »

hej, v LD mozes zazit niekedy bud silnejsie pocity alebo uplne ine pocity ake v reali nenajdes. Podobne si tam mozes robit cinnosti ktore v beznom zivote nemozes. Je to proste krajina snov :)
Stretneme sa vo sne ;)
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

to s tymi pocitmi poznam, vela krat som mal nepopisatelny pocit v sne ktory som v reale este nikdy nezazil a sam seba som sa pytal co to je za pocit, a niekotre veci sa mozu vnimat ovela intenzivnejsie ako v reale, raz som mal dokonca sen ktory vyzeral este skutocnejsie ako realita, ked som spravil reality check, nic nebolo neobvykle a pohlad mojmi ocami vyzeral taky skutocnejsi ako vnimam v tejto chvili napriklad, ale vedel som ze toto neni fyzicky svet, ze som niekde v astrali alebo co a bolo tam vedla mna par ludi ktory si tiez uvedomovali ze su niekde inde a vnimal som ich ako skusenejsich.
Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: Moje prve LD

Príspevok od používateľa Hanyman »

Oky mam duvod pro 2. poznamku neni to ze jsi videl budoucnost :D ale slysel jsi v posteli jak prselo venku me se taky parkrat stalo ze jsem spal a bylo to nekde v dzungli a chtela po brachovi aby ji neco prinesl a potom jsem se rano dozvedel ze opradu po nem normalne chtela aby ji neco prinesl
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Moje prve LD

Príspevok od používateľa sorer »

oky, trosku si vylepsi gramatiku pri opise snov, bo sa mi to potom horsie cita. Dik ;)
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Moje prve LD

Príspevok od používateľa sorer »

nemusis pisat s diakritikou, hoci tvoj posledny prispevok som precital bez namahy ;)
Staci len ked tie vety budu davat zmysel aj bez rozmyslania (co tym chcel basnik povedat).
Stretneme sa vo sne ;)
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

oky napísal:JA OSOBNE POUŽÍVAM HYPNÓZU KEĎ IDEM NAPRÍKLAD DO ZUBÁRKY MÔŽE MI VŔTAŤ KOĽKO CHCE DO ZUBA MŇA TO NEBOLI
rofl nechce sa mi verit ze si precital 10 hrubych knich, hoci mozno boli v madarstine. Do zubarky mozes ist akurat tak vniknut penisom, ale ked chces aby ti napravila zub tak chod ku zubarke.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

oky napísal:A nauč sa čítať :grin: nemám tam do ale ku xD
Fórum Tvoju zmenu textu zaznamenalo (dokonca 2x). Alino mal pravdu a Ty to dobre vieš, takže z neho nerob blbca, ktorý nevie čítať. :no:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
sleepless8
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut Sep 22, 2009 15:14
Bydlisko: Brno

Re: Moje prve LD

Príspevok od používateľa sleepless8 »

No ja som v LD zaciatocnik.. povodne som skusal AC, ale bez vysledku.. V poslednej dobe sa mi parkrat podarilo dostat sa po prebudeni spat do sna, niekedy aj viac krat za noc.. Tak som sa zacal venovat LD a po dvoch alebo troch dnoch sa mi podarilo uvedomit si ze snivam a zacal som skusat co vo sne dokazem.. najprv som sa zacal pramiestnovat z miesta na miesto, iba tym ze som si to predstavil.. potom som si zacal pred sebo vytvarat ludi ktorych poznam, najskor zivych, potom mrtvych, ale to uz chcelo viac sa sustredit, a to ma zacalo budit.. ale aj tak to bol krasny zazitok, len som to este nevedel vsetko ovladat tak ako by som chcel..
Teraz asi po dvoch tyzdnoch sa mi podaril druhy vedomy sen, ten bol vsak trosku slabsi.. Vedel som ze to je sen, ale nevedel som co chcem urobit.. tak som skusal nieco, ako lietat, ale bolo to divne, stale som sa chcel akoby odputat od tela a ako som tak bezal, alebo letel po nejakej chodbe, pravy clenok sa nechcel oddelit od tela, tak som sam seba za tu nohu tahal po dlazke.. zaujmave je ze som tuto noc naozj spal na zemi v spacaku...
Sweet Dreams :)
Tersias
Návštevník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ut Sep 15, 2009 20:13

Re: Moje prve LD

Príspevok od používateľa Tersias »

Mohl bys popsat oky jak jsi trenoval ? Ono navodu je hodne , ale metody se meni podle jednotlivce ;) tak to tu napis, diky

Ja jsem se zatim vypracoval takto , puvodne se mi vubec nezdali ZADNE sny , a posledni dobou si pamatuju i 3 sny za noc :)

Jednou se mi zdal velmi slozity pribeh (zena podvadela muze , jenomze muz to vedel a podvadel zenu , ale zena to taky vedela takze ho zastrelila :D proste zamotany pribeh a kazdy si myslel ze ten druhy o tom nevi atd) a rikal jsem si ve snu "WoW , tak todle bylo zajimavy, to bylo lepsi a zamotanejsi nez nejaky film" takze nejake vedomi jsem v tom snu mel , ale pravdepodobne to nebyl LD
Napísať odpoveď