Strach zo zvukov pri vystupe z tela

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
oi
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Po Feb 19, 2007 16:00

Strach zo zvukov pri vystupe z tela

Príspevok od používateľa oi »

Vyzeralo to takto: Mala som strpnute cele telo, ruka sa mi po laket zdvihla hore.. uvidela som biele svetlo ale pocula som strasny zvuk. Niaky vreskot spojeny s piskanim a pod. Nikdy som nic take nepocula. Tak som zacala panikarit a po chvili som sa vratila naspat.. proste ten zvuk je neznesitelny! Vy ake zvuky pocujete?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Strach zo zvukov pri vystupe z tela

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

To je normálny hukot v tvojich ušiach, ktorého sa báť nemusíš, aj keď je nepríjemný. Časom to utíchne.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
theDreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št Dec 24, 2009 11:25

Re: Strach zo zvukov pri vystupe z tela

Príspevok od používateľa theDreamer »

Já ten řev miluju :D
Wpegb
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Ne Aug 09, 2009 18:34

Re: Strach zo zvukov pri vystupe z tela

Príspevok od používateľa Wpegb »

masochysta? :grin:
er2
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut Máj 04, 2010 13:17

Re: Strach zo zvukov pri vystupe z tela

Príspevok od používateľa er2 »

ten zvuk aj mna poriadne parkrat vylakal...mne to pripomina hucanie motorov ....po prekonani srachu a udrzani sa ,prisiel vietor alebo prievan a riadne studeny akoby som bol holy a odkryty,hoci mi bolo pred tym teplo a bol som zakryty paplonom...
theDreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št Dec 24, 2009 11:25

Re: Strach zo zvukov pri vystupe z tela

Príspevok od používateľa theDreamer »

Vypozoroval jsem zhruba toto... jesltiže máte zastavený tok myšlenek jde to raz dva beze strachu a bolesti.
kahlan
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So Máj 15, 2010 18:11

Re: Strach zo zvukov pri vystupe z tela

Príspevok od používateľa kahlan »

ahojky, taky slyšim hukot a navíc se bojim bytostí co čekali až vyjdu z těla, takže jsem raději vklouzla zpět, což bylo jako když dostanu ránu proudem do celýho těla, jo jsem strašpytel a díky tomu se mi ještě nezdařilo vyjít zcela z těla - ha ještě se to rýmuje.
Může mi někdo ublížit? Respektive - může se mému astrálnímu tělíčku něco přihoditi, či snad mi v návratu zpět zabrániti????
Děkuji za případné odpovědi
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Strach zo zvukov pri vystupe z tela

Príspevok od používateľa RedHawk »

kahlan napísal: 1.) Může mi někdo ublížit?
2.) Respektive - může se mému astrálnímu tělíčku něco přihoditi, či snad mi v návratu zpět zabrániti????
1.) Ano moze.
2.) Velmi zriedkavo sa stava ze clovek neodhadne energiu ktoru ma a nevrati sa do tela. Budhisti to volaju vyvanutie. Proste sa prerusi puto s telom.

Pocas cestovania telo musi normalne fungovat a tym ze cestujes spotrebovavas energiu rychlejsie ako bezne (tvoj duch (astralne telo) na pohyb v inych sferach a tvoje telo v tejto dimenzii. Cize ak si unavena neodporuca sa cestovat.

V 98% vsak sa vdaka nedostatku energie nikam nedostanes alebo sa proste prepadnes spat do tela akoby s "ranou elektrickym prudom"
Používateľov profilový obrázok
vakantanka
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ne Máj 30, 2010 22:47

Re: Strach zo zvukov pri vystupe z tela

Príspevok od používateľa vakantanka »

zabíjal som čas surfovaním na nete.mal som pocit,že som našiel niečo zaujímavé,ale žial bohu.moja duša stále piští po duševných a duchovných hĺbkach,lebo to čo tu nachádzam je príliš plytké.Ak sa chcete niekam dostať,musíte mať v prvom rade poznanie,pochopenie a to najdoležitejšie je precítenie.Bez precítenia možete mať návody aké chcete ,ale nikdy to nedokážete zrealizovať.v živote sú najdoležitejšie úvahy,jedine tie posúvajú bytosti do predu.ako myslíš,tak žiješ.pracujte s myslou a niekam sa dostanete.Jack london napísal knihu tulák po hviezach a tá kniha ma inšpirovala.to bol moj začiatok.to bol moj začiatok pri výstupe z tela a vracaní sa do mojich predošlích životov.po čase som dokázal cestovať aj do iných životov.Hovorím v minulom čase,lebo teraz sa venujem rozvoju mojej hĺbky v určitých oblastiach a výstup z tela je príjemný zážitok,ale nemá pre mňa hĺbku.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Strach zo zvukov pri vystupe z tela

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Jak tě ta kniha inspirovala? To se necháš svázat do kozelce a celý den ležíš na studené podlaze? :D
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
vakantanka
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ne Máj 30, 2010 22:47

Re: Strach zo zvukov pri vystupe z tela

Príspevok od používateľa vakantanka »

pri takýchto veciach nikdy nezáleží na polohe tela,ale doležitá je poloha MYSLE.
netvrdím,že toto je návod,to ma iba inšpirovalo.zatúžil som spoznať niečo z mojich minulých životov,a tak pochopiť viac seba.na slovensku sú ludia ktorí sa v týchto veciach vyznajú a podelia sa o svoje poznanie,ale nie s každým.je to ako v živote,každý má na niečo iné.niekto zabehne maratón za 2:10 a niekto by ho v živote nezabehol.každý tréner chce venovať svoj čas tomu,kto za to stojí a je talent.tréner vytrvalcov sa nebude zapodievať s niekým kto má predpoklady na iný druh športu.to znamená,že aj títo majstri zasievajú svoje poznanie do úrodnej pody a nie do každej.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Strach zo zvukov pri vystupe z tela

Príspevok od používateľa RedHawk »

vakantanka napísal:je to ako v živote,každý má na niečo iné.niekto zabehne maratón za 2:10 a niekto by ho v živote nezabehol.každý tréner chce venovať svoj čas tomu,kto za to stojí a je talent.tréner vytrvalcov sa nebude zapodievať s niekým kto má predpoklady na iný druh športu.to znamená,že aj títo majstri zasievajú svoje poznanie do úrodnej pody a nie do každej.
s tym prirovnanim suhlasim.

90% skusajucich AC nikdy nedosiahne. a nie je to polohou ani tela ani mysle.
Používateľov profilový obrázok
vakantanka
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ne Máj 30, 2010 22:47

Re: Strach zo zvukov pri vystupe z tela

Príspevok od používateľa vakantanka »

tou mysľou to u mňa znamená,že najprv sa upokojím a snažím sa spomaliť tok mojich myšlienok.Koncentrujem sa na svoje centrum a zároveň sa uvoľnujem.na poli mojej obrazotvornosti vidím obraz svojho ja a ten je doležité PRECÍTIŤ.a v umení precítenia sa nachádza kľúč k pochopeniu a poznaniu.toto je moja cesta .každý kráča vlastnou a neznamená,že kto nejde mojou ide zle.ja som z Trnavy a dostanete sa tam inou cestou z
Bratislavy a inou z Piešťan.bol som na tvojej stránke RedHawk a verím,že mal by som sa s tebou mal o čom porozprávať.som rád ,že sa tu nachádza niekto,kto rozumie čo tretie oko znamená.Zdravím ťa a mysím,že tvoje stránky budem navštevovať.
Používateľov profilový obrázok
vakantanka
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ne Máj 30, 2010 22:47

Re: Strach zo zvukov pri vystupe z tela

Príspevok od používateľa vakantanka »

nerozumiem keď the Dreamer napísal...máte zastavený tok myšlenek jde to raz dva...
meditoval som od mojich 12 rokov,prešiel som roznimi seminármi a kurzami a nepočul som ,že by to bolo možné.zatiaľ som sa s tým nestretol.ak to naozaj dokáže the Dreamer,tak klobúk dolu.tým nechcem povedať ,že sa to nedá,ale ešte som nepočul o človeku,ktorý to dokáže.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Strach zo zvukov pri vystupe z tela

Príspevok od používateľa RedHawk »

mozno ide len o nespravnost nazvov.

Viem sa od myslienok odpojit (vyprazdnit) ale zastavit ?
Napísať odpoveď