LD a nikotínové náplaste

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: LD a nikotínové náplaste

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Udělat z calea čaj nebo si ubalit cigáro jsi nezkoušel? Jaké je užití calea po fyzické stránce? Cítíš se malátný, slabý, nebo omámený?
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
techdreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut Jan 12, 2010 23:05

Re: LD a nikotínové náplaste

Príspevok od používateľa techdreamer »

dr.Katz napísal:Udělat z calea čaj nebo si ubalit cigáro jsi nezkoušel? Jaké je užití calea po fyzické stránce? Cítíš se malátný, slabý, nebo omámený?
Čaj som samozrejme varil ako prvý, nepožívateľné. Preto som vyvinul novú metódu - odparenie, kým nezostane suchý zvyšok a ten pobaliť do kapsúl. Ako som už písal, už vylepšujem aj toto: var, odparenie, lúhovanie 7 dní v 97 percentnom alkohole, zase odparenie - to by mal byť najsilnejší extrakt.

Cigarety som balil zo samotnej caley, potom z extraktu 10:1 poprípade kombinácie calea-tabak, extrakt 10:1-tabak.
Najsilnejšia kombinácia bola extrakt 10:1-tabak.

Fyzické prejavy žiadne, i keď som čítal, že správnu dávku sprevádza malátnosť, vyostrenie zmyslov a zvukové halucinácie typu počujem si vlastné srdce.

Súbor ďalších skúseností http://www.erowid.org/experiences/subs/ ... eral.shtml
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: LD a nikotínové náplaste

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

techdreamer napísal:Dovoľte teraz aby som preložil jeho príspevok, lebo s LD je to ako zo sexom:
LD nemávam často = skoro vôbec, ale túžim po ňom
je pomerne kvalitný = nemám s čím porovnávať
Sny sú jasné, počujem zvuky, vnímam farby, predmety aj prostredie, dokážem sa pohybovať a pracovať s predmetmi, dobre si sny pamätám. = niečo si matne pamätám
Do experimentov som sa ale ešte nepúšťal = chcel by som mať čo najviac sexu v LD, ale neviem ako na to
vediem priveľmi aktívny život a nechodím spávať pravidelne = nemám dosť sebadisciplíny a neviem sa zorganizovať, najlepšie by bolo keby to šlo bez toho, on demand

:P
Trochu prisilné na to, že si s tebou dovolil nesúhlasiť, nemyslíš?
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
techdreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut Jan 12, 2010 23:05

Re: LD a nikotínové náplaste

Príspevok od používateľa techdreamer »

Biely vlk, a ty si zbadal toho smajlíka na konci ?
Naposledy upravil/-a WhiteWolfSix v Ne Júl 04, 2010 13:18, upravené celkom 1 krát.
Dôvod: Zbytočná citácia zmazaná
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: LD a nikotínové náplaste

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Nuž, neviem, či to mal ten smajlík nejako napraviť, ale na to aký štýl reakcie si použil, je takýto smajlík príliš málo.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Atraktiv
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: St Jún 30, 2010 20:25
Kontaktovať používateľa:

Re: LD a nikotínové náplaste

Príspevok od používateľa Atraktiv »

Ešte si zabudol napísať, že som totálne špatný, zubatý a ušatý. To vieš, nezvládam diskusie s takým autoritatívnym, dospelým a inteligentným človekom ako si ty, techdreamer. :cry2:

- pôvodný komentár som prepísal, pretože bol na moju agresívnu povahu príliš inteligentný a nemôžem sa predsa zaprieť :twisted:
techdreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut Jan 12, 2010 23:05

Re: LD a nikotínové náplaste

Príspevok od používateľa techdreamer »

Atraktiv napísal:Ešte si zabudol napísať, že som totálne špatný, zubatý a ušatý. To vieš, nezvládam diskusie s takým autoritatívnym, dospelým a inteligentným človekom ako si ty, techdreamer. :cry2:

- pôvodný komentár som prepísal, pretože bol na moju agresívnu povahu príliš inteligentný a nemôžem sa predsa zaprieť :twisted:
Svojimi komentármi nemám záujem nikoho uraziť a s nikým nebudem viesť internetové súboje o to, kto ďalej dočúra ;)
Napísať odpoveď