Par otazočiek

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

trial_now
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št Máj 21, 2009 20:28

Par otazo

Príspevok od používateľa trial_now »

Chcel by som sa spytať na par otazok o AC ja totiž sa pokušam o to už tyždeň nwm ale asi mi to trošku ide strpnu mi chodidla,triasu sa mi kolena a pišti mi v ušiach. Keďže sa už poradujem v tom momente ma prepadne strach,totiž ja si myslim že je asi z toho že sa AC bojím.AC som chcel už vyskušať davno ale fakt som mal strach ako decko. Tak sa chcem spytať aby som mal istotu par otazok a aby som sa nenaľakal:
1) Muože sa mi niečo stať keď cestujem napr. smrť,poranienie,... ?
2) Keď mam v izbe napr. tmu tak aj v astrale bude všetko čierne?
3) Prečo sa mi nedari ani na 10% začať AC cez deň keď sa nebojim a mam odvahu ako delo ?
4) A vlastne tie znaky ktore som popisal hore maju niečo spoločne s AC ?
5) Moužem sa vratiť kedy chcem a bez problemov ?
Viem že je to veľa na niektore otazky som čital odpovede ale všade su ine odpovede napriklad že sa mi nemouže nič stať a na druhom že riziko smrti je 60-80 % .PLS poradte.
THX vopred.
magicman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St Mar 18, 2009 14:46
Bydlisko: KA

Príspevok od používateľa magicman »

no čo som čital zatial ja tak to že môžeš zomreť je na vysmiatie a to či sa bez problemov vratiš do tela neviem ale to že sa do neho nemusiš vratiť vôbec je tiež hovedina lebo ak sa ti mynie energia tak ťa to do tela vraj hodi automaticky :D
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: Par otazo

Príspevok od používateľa nou »

najhorisie o com som pocul je len bolest hlavy a vystrasenie. v AC nepozeras ocami. teda co tam uvidis je len na tebe teda vysoko subjektivne. ten strach je normalny a myslim ze tu odvahu ako delo mas aj v noci len sa dostanes dalej a rozstrasu sa ti kolena obrazne. to je normalne ze sa bojis neznameho. takze ide o to to nezname spoznat a zvyknut si.
Prídem si po teba.
igor
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi Máj 15, 2009 11:45
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa igor »

1. Pri astrálnom cestovaní sa nič nemôže stať tvojmu astrálnemu telu a ani fyzickému telu, ktoré odpočíva vo fyzickej dimenzii. Astrálna dimenzia
nie je zviazaná, tak ako naš fyzický svet dĺžkou, výškou, šírkou a časom a
preto tam môžeš robiť veci, ktoré nie su možné vo fyzickom svete, napr. lietať, prechádzať stenou ...
Astrálne telo je spojene s fyzickym telom tzv. striebornou snúrou, ktorá
sa nedá pretrhnúť, keď si v astráli a maš mimotelový zažitok. Toto spojenie sa pretrhne iba smrťou vo fyzickom svete.
2. To či sa pokúšaš o astrálne cestovanie cez deň, alebo v noci nema vplyv na podmienky ake budú v astrálnej dimenzii. Je to zvislé od mnohých aspektov.
3. a 4. otázku ti skúsim zodpovedať, ale prosím môžeš mi napísať, ako sa snažíš dosiahnuť AC, aké techniky používaš ... Veľký vplyv na to však ma koncentrácia, uvolnenie tela pred cvičením.
Znakom, že sa astrálne telo odpútava od fyzického väčšinou je zvyšijúci sa tlkot srdca, ďalej ako si opísal prenikavý bzučiaci zvuk v hlave, stav že sa nemôžeme pohnuť a akoby elektrina prechadzala našim telom.
5. veľkou prekážkou pre AC je strac, ktorý ti v skutočnosti nedovli mať
mimotelový zážitok.
Skutočnosť je však taká, že vrátiť sa naspäť do tela je jednoduché, to zložitejšie je získať mimotelový zažitok - opustiť telo

Do astrálnej dimenzii sa dostávame v podstate každu noc počas spánku, je to vlastne dimenzia kde sa naše sny odohrávajú, problem je to, že v tomto prípade je to nevedome a len ráno sa zobudíme a občas si pamätáme nejaké sny, alebo vôbec. Pri astrálnej projekcii - momotelovom zážitku - astrálnom cestovaní sa o to snažíme vedome náš zážitok môže byť vedomý s tým, že sme si vedomý procesu opúšťania nášho fyzického tela a že vedome robíme túto dimenziu tam, napr.
môžeme navštíviť rôzne duchovné miesta v tejto dimenzii, stretntuť duchovné bytosti ...

Je toho veľmi veľa a v podstate som odpovedal len v kratkosti, ale aj ťa zaujíma viac, môžeš si pozrieť temu ktorú som tu otvoril, alebo spýtať sa,
rád odpoviem.

Želám všetko dobré Igor
clixie
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut Jún 09, 2009 1:39

Re: Par otazo

Príspevok od používateľa clixie »

Zdravim,
nechci zacinat nove vlakno, tak pridam svoji zkusenost a dotaz sem..
Pred par lety jsem se trochu zajimal o AC a LD. LD jsem se naucil pomerne uspesne, AC ne, nicmene pak me to pustilo a par let uz se o nic takoveho nepokousim(ackoliv LD mam sem tam samovolne)..
V posledni dobe se mi asi 2x ci 3x stala zvlastni vec, rano jsem se vzbudil, nemusel jsem vstavat, rikam si ze si jeste chvili zdrimnu.. jenomze misto obycejneho spanku jsem se dostal do stavu ktery se podoba popisum stavu transu(velmi silne brneni v celem tele, ochrnuti celeho tela, pritom normalni vedomi).. vzhledem k tomu, ze jsem se o nic takoveho nepokousel, pocity jsou to samozrejme velmi neprijemne, navrat do normalniho stavu nebyl ani v jednom pripade okamzity a na povel, proste to chvili trvalo nez se mi povedlo telo rozhybat.. ma nekdo podobnou zkusenost? Pripadne nazor cim jsou tyto nahle stavy zpusobeny.. podotykam ze nikdy driv se mi nic podobneho nestalo, az v poslednich tydnech nekolikrat...
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Par otazo

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Tohle znám, možná kdybyses nesnažil to okamžitě zvrátit a vstát, tak jsi mohl mít AC. Takhle to většinou začíná, brnění a tranz...a potom můžeš vstát a jsi TAM. Zkus se toho nebát a počkat co bude dál, nic se ti nemůže stát, neumřeš.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

igor napísal: Pri astrálnom cestovaní sa nič nemôže stať tvojmu astrálnemu telu a ani fyzickému telu, ktoré odpočíva vo fyzickej dimenzii.
Astrálne telo je spojene s fyzickym telom tzv. striebornou snúrou, ktorá
sa nedá pretrhnúť, keď si v astráli a maš mimotelový zažitok. Toto spojenie sa pretrhne iba smrťou vo fyzickom svete.
Igor
Evidentne nevies o com pises.
V AP si zranitelnejsi ako tu prave preto, ze sa pohybujes scasti volne. Cas tu a tam su ine.
Miesas OBE (mimotelovy zazitok) a astralne cestovanie.
Ze sa ti nic nemoze stat plati pri OBE a LD ale nie pri astralnej ceste. Zasah astralneho tela sa vzdy prejavuje aj na fyzickej urovni. prechod plamenom, dotyk niecoho ti moze sposobit ovela vacsiu skodu ako len popalenie ci jazvu

Strieborna snura sa moze pretrhnut i v AP a dokonca sikovny "cestovatel" ju vie pretrhnut inemu
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

a sú tam aj nejakí "vagabundi" ktorí trhajú furt šnúry?
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Par otazo

Príspevok od používateľa RedHawk »

veru veru ale nie su to vagabundi :) su to vacsinou "magovia" :D:D:D
igor
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi Máj 15, 2009 11:45
Kontaktovať používateľa:

:o)

Príspevok od používateľa igor »

Ahoj RedHawk,

Celkovo existuje sedem dimenzii. Prve tri su - dlzka, sirka a vyska, tieto pozname, pretoze
su sucastou nasho fyzickeho sveta. Dalsou je cas.

Piatou dimenziu je Vecnosti, ktora existuje mimo casu a prvych troch ( takze mas pravu, ze cas
je tam iny ). Tato dimenzia ma dve urovna Astralnu a Mentalnu.

Siestou dimenziou je Elektroniky svet, ktora ma tiez dve urovne a to Kauzalnu a Budhicku.

Siedmou dimenziou je dimenzia Ducha.

Mimo vsetkych tychto dimenzia sa nachadza Absolutno, ktore vytvara vsetky tyto dimenzie a zivot.

OBE – out of body experience alebo mimotelovy zazitok je vlastne zahrnuje zazitok astralneho cestovania pokial je to zazitok v astralnej dimenzii. Pocas mimoteloveho zazitku je moznost mat zazitok aj vo vyssich dimenziach.
Su styri sposoby Mimoteloveho zazitoku. Prvym je vedoma projekcia, druhym je prebudenie sa vo sne ( uvedomenie si v astralnej dimenzii pocas sna ze snivate ), tretim je zazitok blizkej smrti a stvrty je smrt.

Tzv. Srieborna snura je vlastne spojenie fyzickeho tela s astralnym telom. Nie je mozne ju pretrhnut a pretrhne sa iba smrtou. Tuto snuru nemoze nikto iny pretrhnut pocas nasho pobytu v Astralnej dimenzii.
Na zaklade mojich zazitkov z astralneho cestovania, nie je mozne snuru pretrhnut pocas Astralneho cestovania. Na zaklade tychto zazitkov prechod ohnom, alebo stenou atd. neublizi tvojmu
fyzickemu ani astralnemu telu.

Pri astralnom zazitku je podstatna vec ze akakolvek emocia a zvycajne to byva strach okamzite
vrati osobu spat do fyzickeho tela. Je omonoho tazsie si udrzat astralny zaiztok vedome a je
velmi jednouche sa dostat naspat do tela.

V skutocnosti vo fyzickom svete je omnoho viac nebezpecenstva na ublizenie.

S pozdravom a prianim vsetkeho dobreho

Igor
RedHawk napísal:
igor napísal: Pri astrálnom cestovaní sa nič nemôže stať tvojmu astrálnemu telu a ani fyzickému telu, ktoré odpočíva vo fyzickej dimenzii.
Astrálne telo je spojene s fyzickym telom tzv. striebornou snúrou, ktorá
sa nedá pretrhnúť, keď si v astráli a maš mimotelový zažitok. Toto spojenie sa pretrhne iba smrťou vo fyzickom svete.
Igor
Evidentne nevies o com pises.
V AP si zranitelnejsi ako tu prave preto, ze sa pohybujes scasti volne. Cas tu a tam su ine.
Miesas OBE (mimotelovy zazitok) a astralne cestovanie.
Ze sa ti nic nemoze stat plati pri OBE a LD ale nie pri astralnej ceste. Zasah astralneho tela sa vzdy prejavuje aj na fyzickej urovni. prechod plamenom, dotyk niecoho ti moze sposobit ovela vacsiu skodu ako len popalenie ci jazvu

Strieborna snura sa moze pretrhnut i v AP a dokonca sikovny "cestovatel" ju vie pretrhnut inemu
Samorez
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št Dec 30, 2010 14:14

Re: Par otazočiek

Príspevok od používateľa Samorez »

Zdravim

mam jednu otazku tak preto pisem do tejto temy.

Mam obrovsky strach z toho co ma caka az vycestujem. Ci namna nebude niekto cakat v miestnosti aby ma nastrasil.
Moja otazka znie : Az vycestujem, moze byt niekto v miestnosti ? Bude tam namna cakat niekto dobry kto mi poradi alebo tam bude niekto zly ?
Napísať odpoveď