Arrivisti

Všetky ďalšie témy o astrálnom cestovaní

Moderátor: Moderátori

winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Arrivisti

Príspevok od používateľa winchester »

zdravim, nedavno som sa docital o arrivistoch, maju to byt ludia ktori pomocou astralneho cestovania vysavaju energiu z ludi pocas spanku a ked sa clovek uprostred toho prebudi tak nastava ta spankova paralyza a tie vsetky vidiny, ja si osobne myslim ze tie stavy v spankovej paralyze su dosledkom toho ze clovek sa na nieco zobudi uprostred REM fazy, ostane v paralyze este zo sna ale v momente opat zaspava a tak nastavaju hypnagogicke halucinacie a preto vidi neake postavy, zvuky atd...
co na to hovorite? verite tomu o tych arrivistoch? obzvlast by ma zaujimal nazor WhiteWolfSix

BTW cital som aj ze sa da proti takymto astralnym utokom branit, tak ak by ste niekto vedeli ako tak mi to tu prosim vas napiste, akurat som nasiel toto: http://duchovno.freyja.sk/view.php?cisl ... 2011030017 a zaujimalo by od niekoho kto sa do toho vyzna ci to nie su blbosti, dakujem
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Lotus
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut Aug 23, 2011 5:12

Re: Arrivisti

Príspevok od používateľa Lotus »

Neviem, poviem na to sam svoj nazor tiez som zazival isty cas spankovu paralyzu a nikdy som nemal pocit strachu ztoho ze je primne nejaky clovek strach som mal jedine ztoho ze som sa nevedel pohnut a hlavne ze som citil ze nelezim vo svojej postely takze, ja si myslim ze je to blud o tych "bytostiach" ale aj ked spankovu paralyzu moze sposobovat viac nez jeden dovod.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Arrivisti

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

winchester napísal:...maju to byt ludia ktori pomocou astralneho cestovania vysavaju energiu z ludi pocas spanku a ked sa clovek uprostred toho prebudi tak nastava ta spankova paralyza a tie vsetky vidiny
Spánková paralýza s vysávaním energie nesúvisí. Spánková paralýza je len jedna z foriem zmenených stavov vedomia.
winchester napísal:ja si osobne myslim ze tie stavy v spankovej paralyze su dosledkom toho ze clovek sa na nieco zobudi uprostred REM fazy, ostane v paralyze este zo sna ale v momente opat zaspava a tak nastavaju hypnagogicke halucinacie a preto vidi neake postavy, zvuky atd...
co na to hovorite?
Musím Ťa sklamať, spánková paralýza nesúvisí priamo ani s R.E.M. fázou.
winchester napísal:verite tomu o tych arrivistoch? obzvlast by ma zaujimal nazor WhiteWolfSix
Ťažko posúdiť na základe pár informácií.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
putnik26
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Ne Aug 06, 2006 19:48
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Arrivisti

Príspevok od používateľa putnik26 »

S pojmom Arrivista som stretol prvy krat myslim u R. Piobba bol to najskor pojem pouzivany v hermetickych kruhoch vo Francuzsku pretoze som sa s tymtom pojmom stretol len v prekladoch francuzskych herrmetikov. Crowley napriklad pouzival vyraz Vampire. V podstate sa jedna o ludi ktory vysavaju energiu v dnesnej dobe sa to vola energeticky vampyrizmus. Skusal som sa dopatrat ci tento pojem mal aj nejaky hlbsi vyznam ale moja Francuzstina je asi ako tvoja Svahilstina takze vela som toho nevypatral. Ku tej stranke sa vyjadrim v tvojom druhom prispevku.
It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name - Fort Minor
Napísať odpoveď