Všade všetko biele

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Všade všetko biele

Príspevok od používateľa madagaskar »

dnes v noci som sa zobudil okolo 2 rano a hneď mi bolo jasné, že o pár sekúnd sa dostanem von z tela a samozrejme, že tak aj bolo. Postavil som sa z postele, lebo vždy sa dostanem z tela takým vykrútením a astrálne telo si sadne na posteľ. Nevedel som čo mám robiť tak som len tak sedel a zničoho nič mi napadlo, že sa pomodlím. :D Bola to taká nekonvenčná motidba, žiadne zdravasy a otčenáš a po pár sekundách som cítil akoby ma na pár sekúnd vyplo a zrazu som letel veľkou rýchlosťou niekam hore a zrazu bolo všetko biele. Ale skôr by som povedal, že biela farba akú poznáme to presne nevystihuje, bola to taká nepredstaviteľná biela farba a bola všade, mal som pocit, že je aj vo mne. A nič sa tam nedialo, proste som tam bol. Ani neviem ako dlho, časovým úsekom aký poznám to neviem popísať.
Fantasmic
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi Sep 17, 2010 17:08

Re: Všade všetko biele

Príspevok od používateľa Fantasmic »

ja som mal trocha podobný zážitok... len s tým rozdielom, že som sa ocitol v úplnej tme... bol zvláštny pocit, no nebol nepríjemný...
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Všade všetko biele

Príspevok od používateľa madagaskar »

tak v tme to mavam pravidelne, ale to su skor podla mna LD
Fantasmic
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi Sep 17, 2010 17:08

Re: Všade všetko biele

Príspevok od používateľa Fantasmic »

ja praveze doteraz neviem co to prene bolo... LD alebo AC... aj ked zdalo sa mi to iné ako vacsina mojich LD, no kto vie :)
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Všade všetko biele

Príspevok od používateľa madagaskar »

ja nejak vnutorne citim rozdiel medzi LD a AC.
Lubo3D
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi Feb 15, 2013 17:50

Re: Všade všetko biele

Príspevok od používateľa Lubo3D »

Pred asi dvanástimi rokmi som zažil niečo podobné. V Sne som si zrazu uvedomil samého seba. Rozhodol som sa skúsiť lietať. Išlo to. Potom som sa rozhodol odísť z mesta, kde bývam. Ale akonáhle som sa dostal za hranice mesta, bola tam hmla biela hmla. Letel som dlho v domnení, že raz sa musí skončiť. Po čase som sa vrátil, hmla bola akoby nekonečná. ... :wink:
Napísať odpoveď