Paranormálne javy

Potrebujete radu o LD, neviete ako začať? Toto je to správne fórum na položenie vašej otázky.

Moderátor: Moderátori

Mysťo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po Jan 03, 2011 12:53
Bydlisko: Brezno / Lipt. Hrádok

Paranormálne javy

Príspevok od používateľa Mysťo »

Zdravím vás,

po dlhej dobe sa vám opäť ozývam a to s problémom. Bohužial som nenašiel správnu kategóriu tak som to zaradil sem.

Máme taký problém.. Pol roka bývam s priateľkou a približne 4 mesiace sa u nás v byte dejú divné veci. Všetko to začalo vtedy,keď som mojej priateľke rozprával o astrálnom cestovaní a ona to tiež začala skúšať. Pár krát sa jej podarilo dostať veľmi blízko vycestovania z tela,dokonca podľa jej rozprávania je možné,že raz vycestovala.

A teraz k problému.. Od doby kedy sme to začali skúšať sa nám v byte dejú čudné veci - napr. buchot v kuchyni - padajúci riad, náš pes šteká raz za čas len tak do prázdneho priestoru, padajú nám veci,miznú nám predmety. Naposledy sa to stalo včera - vrátili sme sa z oslavy a našli sme klietku so škrečkom na zemi a okolo nej strašný bordel. Polička ktorá bola nad klietkou bola padnutá nepochopitelne na zemi a veci z poličky pod jej pôvodným mieston. Nič sa ani len nerozbilo.

Len už začíname mať možno kus obavy, pred tým sme to brali že určite sa niečo deje,ale zrejme to nebude zlé, teraz nevieme..

Prosíme vás niekoho o radu, vďaka :)
Možno, že najdôležitejšou časťou reality sú naše sny..
bonhomme
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Po Mar 12, 2012 5:15

Re: Paranormálne javy

Príspevok od používateľa bonhomme »

Je možné, že sú to len náhody. Ale tiež je možné, že sa na vás niečo počas AC nalepilo. Nestáva sa to často a väčšinou sú to tvory, ktoré sú dosť slabé a jediné čo môžu robiť je vystrašiť.

Najlepšie by bolo znovu vycestovať a povedať tvorovy, rázne, ale slušne, aby od vás odišiel a nevracal sa. Že nemá vaše povolenie na to, aby tam bol. Na to, že nemajú povolenie, by mali reagovať.

To isté môžeš skúsiť počas meditácie. Prv než však vycestuješ do AC alebo LD, alebo aj pred meditáciou, obklop seba aj druhú osobu pomyslenou kupolou zaplnenou bielym svetlom. Pritom môžeš aj nahlas/šepkaním hovoriť, že si ochránený bielym svetlom božej ochrany a lásky. Ak v boha neveríš, nahraď to slovo tým, v čo veríš (tvoriteľ, zdroj, vesmír...)

Možeš pritom poprosiť o pomoc svojho sprievodcu/anjela strážneho. Občas sa tieto tvory nízkych astrálnych plání vydávajú za anjelov. Povedz, že len tvory, ktoré sú na tvojej alebo vyššej úrovni vývoja môžu pomáhať. Tiež môžeš hovoriť, že len bytosti svetla môžu tam byť, ostatní musia odísť. Vraj existuje pravidlo, ktorého sa všetky bytosti musia držať, a tým pravidlom je, že keď sa ich priamo spýtaš, či je bytosťou svetla, nemôže ti klamať a povedať že je, keď bytosťou svetla nie je. Veľa šťastia.
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: Paranormálne javy

Príspevok od používateľa nou »

no hlavne sa nezacnite bat. pretoze to je presne to co taketo pripadne bytosti chcu. oni sa prizivuju na strachu. nemozu vas ale premoct ani ti ublyzit jedine cez tvoj strach.
Prídem si po teba.
bonhomme
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Po Mar 12, 2012 5:15

Re: Paranormálne javy

Príspevok od používateľa bonhomme »

nou napísal:no hlavne sa nezacnite bat. pretoze to je presne to co taketo pripadne bytosti chcu. oni sa prizivuju na strachu. nemozu vas ale premoct ani ti ublyzit jedine cez tvoj strach.
Presne. Treba im slušne, ale sebavedome povedať, že nie sú vítaní. A tým slušne nemyslím ich poprosiť. Ale rázne povedať.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Paranormálne javy

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

nou napísal:no hlavne sa nezacnite bat. pretoze to je presne to co taketo pripadne bytosti chcu. oni sa prizivuju na strachu. nemozu vas ale premoct ani ti ublyzit jedine cez tvoj strach.
Toto mi je niečím povedomé. :grin:

Ad. Mysťo: Je dosť možné, že bude nutné vyčistiť a energeticky uzavrieť byt. Prítomnosť cudzích entít v byte môže priniesť množstvo ochorení, nehôd a iných nepríjemností. Ak máš záujem a ostatné rady zlyhali, ozvi sa mi súkromnou správou.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď