AC po fyzickej aktivite.

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
DarkSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Po Máj 02, 2005 9:44
Kontaktovať používateľa:

AC po fyzickej aktivite.

Príspevok od používateľa DarkSoul »

Takze bol som na jednom sustredeni - sportovom.
Po tazkom dni a cviceni som si isiel konecne lahnut, ako som si lahol niekto zhasol svetlo a mne sa zavreli oci, asi za sekundu som citil pohyb mojho astralneho tela smerom hore a doprava. V priebehu asi 15 sekund som sa stihol obziet a videl som seba ako spim v spacaku, potom so mnou zatriasol kamos vedla lebo som udajne chrapal :oops: a tak ma zobudil a skoncilo sa aj moje AC.
Toto AC bolo dosiahnute velmi lahko a ani som sa nesnazil mat AC, proste ako som si lahol a zavrel oci tak ako keby ma nieco vytiahlo z mojho tela, ako sa to zacalo tak som okamzite vedel ze budem mat AC.

Mate podobne skusenosti s nahlym AC po dni plnom fyzickej aktivite?
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

neco podobneho se mi stalo taky v sobotu kdyz sem se vratil z posilovny, tak mam zvyk lehnout s H-S a "zdrimnout" a zacalo me to vytahovat nahoru a jak jsem se citil ze vyjizdim, tak se me zvedl zaludek a byl jsem zpet.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: AC po fyzickej aktivite.

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Máš strach z výšok? Ak áno, skús na ňom popracovať. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

:grin: mam vyskofobii i hloubkofobii ... :grin: kdyz vylezu na nejakou vysokou vez a naklonim se pres kraj, tak me ta hloubka pritahuje jak magnet, brrrrr nebo kdyz se potapim tak nesnasim pod sebou cernocernou tmu, dela me to zle, vyletim pak z vody jak delfin
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: AC po fyzickej aktivite.

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Nuž, kým nespracuješ svoje fóbie, tak sa Ti AC bude dariť len na krátke chvilky, tak ako si to už popísal.

Keď budeš najbližšie na vysokej veži, nakloň sa cez okraj, pozeraj sa smerom k zemi a zostaň tak, tak dlho ako to len pôjde. V ďalšom pokuse to skús so zatvorenými očami. Pri každom pokuse vnímaj čo sa v Tebe deje. Čo cítiš v nohách, v žalúdku, v hrudi, v hrdle a nakoniec hlave. Spoznaj tie pocity maximálne. Potom doma, v posteli si tie pocity znovu vyvolaj (pripomeň si ich) a skús s nimi pracovať. Nezabudni si pustiť H-S. Na spracovanie nepríjemných pocitov si daj dostatok času. Netlač na pilku. :D

Veľa zdaru v práci na fóbii z výšok. :ok:
Používateľov profilový obrázok
Petika
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi Apr 13, 2007 14:53
Bydlisko: HC-cko
Kontaktovať používateľa:

Re: AC po fyzickej aktivite.

Príspevok od používateľa Petika »

JA mam taky pocit, ze sa moje AC nedari, pretoze sa obavam toho, co stretnem pri mojom cestovani.. Bojim sa, ze stretnem nejakych zlych duchov alebo co!!! a este si neviem predstavit, ze by som videla samu seba z vrchu....
Mam sa viac pozerat do zrkadla?? :lol: :ghostly:
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

takze dalo by sa povedat ze po fyzickej namahe je lahsie dosiahnut AC??...
Pretoze je fakt ze napr. po posilovani sa clovek dokaze ovela lepsie uvolnit a aj dychanie mavam pravidelnejsie a hlbsie...
Používateľov profilový obrázok
Blossom
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ut Júl 13, 2004 20:47
Bydlisko: Praha

Blok

Príspevok od používateľa Blossom »

Co se tyka AC, tak uz je to hodne dlouho co se mi to podarilo. Prijde mi, ze jsem ziskal nejaky blok nebo co. Mozna strach z neznama... nejak se mi nedari s tim bojovat. Kdyz jsem se s tim drive zabyval, tak se mi docela casto stavalo, ze jsem mel predtuchy ve snu a pak se to skutecne stalo. Ted uz nejak nic.
Jednou jsem pri opousteni tela slysel takovej silenej rev a tlak v tele a to me mozna dost vydesilo... (jako bych se chtel dostat ven nasilim) nebo nevim, protoze od te doby to proste nejak nejde. :-(
Napísať odpoveď