Technika sugescie

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

Tato technika funguje na velmi podobnom principe, ako som ja opisoval, takze v podstate ano, skusal som to.

P.S. Slovo "vsugeracia" v Slovencine neexistuje. Spravny tvar: vsugerovanie, sugescia. 8)
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
Používateľov profilový obrázok
V3iL_0v_S3cr3cY
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Ne Máj 22, 2005 19:17
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa V3iL_0v_S3cr3cY »

jj...ja som to skusal ked mi to imp poradil v mojich absolutnych zaciatkoch(2 mesiace dozadu :lol: ) ale zial sa nepodarilo...:(
Myslíte si že to čo dýchate je vzduch?
Používateľov profilový obrázok
wladimiiir
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Po Nov 07, 2005 23:03
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Spim?

Príspevok od používateľa wladimiiir »

V jednej knihe som cital jednu zaujimavu metodu ako sa ocitnut v lucidnom sne, z ktoreho sa nasledne da vycestovat do astralnej dimenzie. Pravdupovediac som to skusal len jeden den, aj to nie celkom tak ako som mal, takze zatial to nemam overene...
Ide o to, ze cely den (ak to nevyjde prvy den tak treba skusat znova) sa snazite pri kazdej prilezitosti ktora sa naskytne, opytat sa sam seba: "Snivam?" poriadne sa porozhliadat a zistit ci je to realita. V noci ked budete snivat sa potom moze stat ze sa to opytate, lenze vtedy uz odpoved bude kladna, a ked si uvedomite ze snivate, sen sa stane kontrolovatelny (spociatku len do urcitej miery). Moze to niekto vyskusat, ja momentalne mam zalusk na tu Weedovu techniku, ktora sa mi zda celkom dobra...
Používateľov profilový obrázok
Avalong
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Ne Máj 22, 2005 15:20
Bydlisko: Teple miesto pod dekou
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Avalong »

Tato metoda sa nazyva test reality jej podstatu si uz vysvetlil ale dodam ze tu myslienku "je to sen alebo skutocnost ?" by si mal brat ako kazdodennu vec ktoru si casto kladies a hlavne pri situaciach ktore nie su az tak bezne a nestavaju sa ti kazdy den. Taktiez moze niekedy zlyhat.
Napísať odpoveď