konečně dlouhý LD

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

konečně dlouhý LD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Tak jsem se konečně dočkal pořádného LD. V noci jsem vstal ve čtyři hodiny, hodinku brouzdal po Netu a v pět šel zase spát. Přes hodinu jsem nemohl usnout a pak jsem usnul a měl dva kratší nevědomé sny a kolem sedmé ráno jsem konečně ve snu prozřel. Ocitl jsem se ve sklepě jednoho činžáku, kde jsme kdysi bydleli. Hned jsem věděl že je to sen. Před usnutím jsem si dával sugesci. Opatrně jsem se snažil nic nezkazit, ať se hned neprobudím a vyšel ze sklepa před dům. Venku bylo léto. Obloha vymetená a slunce svítilo. Nádherná atmosféra, která mi hned dodala hodně energie. Podíval jsem se na zvonky na jména lidí co v domě bydlí. Šlo přečíst jenom jedno jméno: Frybel. (ten ale v domě nikdy ve skutečnosti nebydlel). Ostatní jména nešla přečíst, i když tam byla. Raději jsem se už o to nepokoušel, ať se nevzbudím. Kolem prošlo několik lidí. Zkusil jsem jestli budu umět lítat, ale jenom jsem udělal ve vzduchu salto a spadl na záda na zem. U chodníku stála bříza, tak jsme k ni šel a podíval se na jeden list. Byl dokonalý, jako ve skutečnosti. Pak mě napadlo se podívat na ruce, jestli budu mít své prsteny. Neměl jsem ani jeden a navíc jsem měl pravou ruku jaksi zdeformovanou. Přepočítal jsem prsty, ale bylo jich pět. Potom jsem se otočil a šel na druhou stanu. Podíval jsme se na oblohu a pak přímo na Slunce. Při tom pohledu jsem se probudil... Nádherný sen. Vůbec jsem neměl tendenci se probouzet. Stále jsem měl na paměti, že jsem ve snu a ono to šlo. Nerozplýval se. Prostě paráda. :D
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

to potesi, zkus se mrknout nebo zapremyslet kdo by mohl byt ten Frybel ..
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: konečně dlouhý LD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

tak dneska ráno o půl deváté jsem měl další LD. Ale jenom krátký. Zdá se, že metoda zdřímnutí si je dost účinná. Vstal jsem ve čtyři a šel spát v pět.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Príspevok od používateľa Epholl »

ja som pomocou WILD-u mal tiez svoj "prvy" (aj skorej uz cosi bolo ale menej uvedomele...) LD... o stvrtej som vstal a zacal sa ucit basen do skoly(lol aj tak som ju v skole nevedel, esteze idem az zajtra...) a okolo 4:45 som si lahol... potom sa mi cosi prisnilo a take hovadiny s nakym taborom v nakej chate a tak... az zrazu som prisiel do nasej "klubovne" a len tak ma napadlo, ze idem jedneho kamosa doucat na gitare(on sa zacal ucit neskvor, tak teraz to s nim dohanam...) ale spomenul som si, ze nemam gitaru. tak som sa ho spytal: Pocuj Robo, nemas tu gitaru? on ze: Nie, nemam. A ja na to: Nevadi, aj tak sme len vo...sne? nasledovalo uvedomenie.....a zobudenie :cry:
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
Napísať odpoveď