zvlastni zazitek v nedeli rano

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

zvlastni zazitek v nedeli rano

Príspevok od používateľa majk »

V nedeli jsem si rano trochu prispal a stalo se mi pri soustredeni se na AC toto: v jednu chvili jsem videl svou tvar v mlznem oparu a po chvili jako bych videl jak se ode me vzdaluje me telo. Zacalo to hlavou a pak postupne jako by se to telo vysunovalo od hlavy az k noham a po chvili jsem videl cele telo nad sebou, ale ze sveho fyzickeho tela !! V tu chvili jsem si uvedomil, ze me strasne pali oci a boli spanky. Pak jsem se probral a oci me i ve skutecnosti boleli.
V pozadi jsem videl jakoby naruzovelou stenu v mlze, jedine co bylo detailne videt bylo me telo.
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

dnes v noci som sa zobudil o 12tej a tak som sa napil a isiel zasa spat povedal som ze skusim opat po asi 2 tyzdnoch si aspon zapamatat dokonale sen alebno naznak LD zaspaval som a v mysli som mal stale sugesciu umna dost ucinnu " som bdely v snoch a vsetko si pamatam" a bum zrazu sa mi stalo to co stale ked nato myslim a citil som a videl svoju izbu ako vnej svojvolne plavam vznasam sa ale nemozem to ovladat stale ma to svojvolne taha do steny a usta som ani otvarat nemohol lebo bolo to ako keby namna posobila odstrediva sila! a co si pamatam este bolo ze skrinku ktoru som pred dvoma tyzdnami dal prec z izby , ktoru som tam mal uz niekolko rokov tak som videl len ako keby jej ram zo zelenej farby ako energia! len ma s..e ze to vznasanie nede ovladat.. blby pocit ma vratil spat a zobul som sa :delicious:
Čo vieme o smrti, keď vieme tak málo o živote.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: zvlastni zazitek v nedeli rano

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

:ok: všetko sa časom naučíš :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď