Bol to lucidny sen?

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Bol to lucidny sen?

Príspevok od používateľa bonkwodny »

zacal sa mi snivat sen a videl som tam chlapika ktory jedol polievku vydlickou cez oci tak mi to prislo blbe a napadlo ma ze som vo sne lenze ma to akosi "vzrusilo" prebehol mi po "tele" akysi zvlastny pocit
a zobudil som sa lenze o takych 5 sekund som bol znovu vo sne a uz som vedel ze je to sen a mohol som urcovat co budem robit aj ked nie uplne vedome napadlo ma zavolat do sna niekoho z tohto fora ale nevedel som ako :(
ale stale to nebolo ono dal by sa popisat ako keby som snival o tom ze mam lucidny sen potom som mal dost problem rozlisovat co bola realita a co sen rano som zistil ze vsetko bol sen
uz sa mi to stalo po druhy krat ked som zistil ze som v sne(po prvy krat pozrenim na ruky a druhy tento)tak to spravilo to iste ze som sa od vzrusenia zobudil
neviete co s tym?a ci to vlastne bol LD?
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Bol to lucidny sen?

Príspevok od používateľa dr.Katz »

byl to luciďák, co jiného? ten zvláštní pocit po těle při uvědomění ve snu jsem taky mnohokrát prožil a takové to vrstvení snu, kdy se ti zdá, že sníš o tom, že máš lucidní sen, popř. chvílema ztrácíš luciditu apod. je taky normální. Na to si zvykneš.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Príspevok od používateľa Epholl »

ja som sa po uvedomeni zatial vzdy zobudil.....bo som bol moc lenivy a som dufal, ze to pride len tak "samo" :lol:
dnes som ale mal super sen(myslim, ze to bolo z viac REMiek (co je u mna neobvykle si pamatat :) )), v ktorom som vedel lietat. to bola parada, nelietal som sice len tak, musel som mavat rukami(kridlami) ale ten pocit bol uzastny. do skoly ale vstavam obvykle o 5:00, takze na REMky casu moc neni, no musim uz so sebou nieco robit :grin:
v kazdom pripade, gratulujem, bonkwodny :ok:
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Bol to lucidny sen?

Príspevok od používateľa SagitaX »

vzdy ked si uvedomis ze si v sne tak si mozes povedat ze mas LD, nezalezi na tom ci sen dokonale ovladas alebo nic nerobis, dolezite je to uvedomenie si ze to je snova realita...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Napísať odpoveď