x.tý mikro-LD

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

x.t

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

mezi sérií nejakych snů (kde je clovek vetsinou zamestnany resp. jeho pozornost "polhcena" nejakymi cinnostmi opet par sekundovy LD.
Vyjdu ci vyletnu z nejake budovy, pres nejakou zidku a najednou bez jakehokoliv RT jsem si uvedomil ze to je LD. Prohlizim si okoli (Nejaka alej) koruny stromu a jednotlive listy a divim se jak to vsechno vypada tak realne. Pak si v kratkosti vzpomenu ze jsem mel v planu neco udelat nebo vyzkouset az budu v LD.. ovsem nemuzu si vzpomenout. Tudiz jeste zbyva par vahavych bezradnych sekund kdy "nevim co mam vlastne v tom LD udelat" a pote LD sam od sebe zase zmizel.... :no:
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: x.t

Príspevok od používateľa dr.Katz »

to je právě ten problém, že musíš začít něco dělat, jinak se vzbudíš. Ať je to už cokoli. Když si nevzpomenu, co jsem chtěl dělat, tak aspoň někam jdu, hýbu se.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

Re: x.t

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

dr.Katz napísal:to je právě ten problém, že musíš začít něco dělat, jinak se vzbudíš. Ať je to už cokoli. Když si nevzpomenu, co jsem chtěl dělat, tak aspoň někam jdu, hýbu se.
Mno ja jsem se ale nevzdbudil naopak jsem USNUL
Hehe, nojo dyk ja jsem chtel neco delat ale nemohl jsem si vzpomenout co ze jsem to chtel delat. Jelikoz jsem vedel ze to "neni skutecne" tak mne nelakalo jenom neco prozivat a delat jen tak nejaky pitomosti, kdyz se pak stejne probudim (a je to jedno jestli jsem neco delal nebo nedelal). Navic jsem si asi vytvoril nejaky blok protoze v LD mam obcas ze je zbytecny cokoliv delat kdyz nejen ze nemusim nic delat (na rozdil od realu) ale stejne to nebude mit zadny vliv na nic at neco delam nebo nedelam. V tomhle LD jsem vedel ze chci udelat neco jineho ...... Mno proc jsem si zase nevzpomel ani na to ze chci zkouset/naucit se OBE?? Asi si to budu muset vazne nejak pred usnutim opakovat jinak si na to zase nevzpomenu (pri frekvenci 1 LD za 2 mesice v delce par sekund ).
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: x.t

Príspevok od používateľa dr.Katz »

to je totéž, jako kdybys řekl, že je v životě naprosto zbytečné něco dělat, když nakonec stejně umřu a bude naprosto jedno, jestli jsem něco dělal, nebo nedělal, protože(jak zjistíš po smrti), to nebylo skutečné. A pleteš se v tom,když tvrdíš, že když v LD něco děláš, že to nemá žádný vliv na nic. Spousta lidí se v LD učí věci, které pak v tzv. reálu používají.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
Tilk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Ne Júl 02, 2006 6:39
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať používateľa:

Re: x.t

Príspevok od používateľa Tilk »

dr.Katz napísal:to je totéž, jako kdybys řekl, že je v životě naprosto zbytečné něco dělat, když nakonec stejně umřu a bude naprosto jedno, jestli jsem něco dělal, nebo nedělal, protože(jak zjistíš po smrti), to nebylo skutečné.
A nie je???
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: x.t

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Myslím, že nie.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

Re: x.t

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

dr.Katz napísal:to je totéž, jako kdybys řekl, že je v životě naprosto zbytečné něco dělat, když nakonec stejně umřu a bude naprosto jedno, jestli jsem něco dělal, nebo nedělal, protože(jak zjistíš po smrti), to nebylo skutečné. A pleteš se v tom,když tvrdíš, že když v LD něco děláš, že to nemá žádný vliv na nic. Spousta lidí se v LD učí věci, které pak v tzv. reálu používají.


je to samozrejme mozne co rikas.
Mno co praktickeho bych se v LD tak asi mohl naucit, co bych mohl pouzivat v realu? Snad cizi jazyky? (3 mi zatim staci) Litani v teto fyzicke realite moc asi nepouziju. :blah:
Kdysi davno, pred nejakymi 25-30 roky jsem mival daleko casteji spontanni LD. Byly velmi realne a casto i dost dlouhe, nekdy mi pripadali pomalu dulezitejsi a zajimavejsi nez vlastni nudna realita (otrava ve skole apod. :twisted: ) . Casto jsem se snazil si prinest sebou nejaky "dukaz" o tom ze jsou skutecne realny** hehe** ale nedarilo se...
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: x.t

Príspevok od používateľa dr.Katz »

no já jsem se zatím taky v LD nic nenaučil (myslím tím nic, co bych mohl použít v této realitě), ale dle autorů různých knih o LD se mnozí sportovci apod. v LD připravují na své výkony.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

OBI-VAN:
ja sem kdysi davno taky mival "realnejsi" a hlavne impozantni LDcka, ale ted po 30-tce kdyz mam LD tak me pripada strasne nudne, nezazivne at delam v tom LD co delam, proste az na par vyjimek nic moc.

Jinak spise posledni dobou zazivam jiny efekt. Pri relaxu se zavrenyma ocma se me cca po 20 minutach jednou za cas stava, ze se najednou jakoby cele telo uvolni, hukot v usich ustane a ja jakoby "otevru" oci. Proste nevim jak to vysvetlit ale neco jako primy vstup do LD nebo AC nebo nevim kam, mam jakoby otevrene oci a pres "vicka" vidim bud strop s jinym lustrem nebo jsem v jine mistnosti nebo nevidim nic ale citim, ze mam "otevrene" oci. Takovy zvlastni pocit jakoby v te tme pod vickama byl jiny svet.

Nejvic me sere, ze to nejde vysvetlit ... :roll:
Používateľov profilový obrázok
marley5
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 80
Dátum registrácie: St Máj 10, 2006 20:03
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa marley5 »

Ja zasa mam v posledom case casto "mikro-ld". Uvedomim sa pocas sna, no ten je dost plytky a nepomaha ani zaostrovanie, ani suchanie ruk a postupne sa prepadnem do "nonLD" sna.
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

Prece jen jsem na jednu souvislost prisel...

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

a sice mezi realitou a LD popripade realitou a sny (to by asi patrilo spis do jine sekce)

Vsimnul jsem si (a nejen ja) ze jsem v poslednich 10 letech absolutne ztratil chut nekam cestovat (dokonce i na dovolenou) pricemz to tak driv vubec nebylo. Dalo by se to vysvetlit pohodlnosti, lenivosti, "startnutim" apod.
Posledni dobou jsem si uvedomil ze se mi velmi casto zdavaji sny porad o nejakem cestovani putovani bloudeni atd.
Ve skutecnosti to znamena, ze vlastne cestuju nekde pravidelne porad v jednom kuse a v realite mne to pak uz tolik nelaka....
Pointa? Neznama ale alespon castecne vysvetleni zmeny reality vlivem nekterych snu v mem pripade...
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

ja ve snech taky furt cestuju, jedu autem treba do Zlina a zabloudim a kdyz se podivam do mapy tak vidim ze jsem u New Yorku apod. nebo zabrzdim chci nasednout a sedam si na trikolku ... :grin: nebo pichnu pneumatiky a nemam nahradni anebo me nekdo ukradne auto a hlasim to na policii a policie s tim nic nedela.
Napísať odpoveď