Moj dnesny sen

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
marley5
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 80
Dátum registrácie: St Máj 10, 2006 20:03
Kontaktovať používateľa:

Moj dnesny sen

Príspevok od používateľa marley5 »

Casto sa mi sniva o tom, ze nieco nestiham. Vacsinou rano zaspim a zmeskam autobus do skoly. Snazim sa prist na to, aky maju tieto sny pre mna vyznam. Dnes sa mi snivalo to iste. Rano som nestihol dojst na prvu hodinu tak som pockal na chodbe kym zazvoni.. Zacala prestavka a ja som sa zacal bavit s kamosmi.. Potom som sa prebudil a povedal som si ze som ale hlupak ze som si neuvedomil ze je to sen, pretoze ked nieco brutalne nestiham tak je to s velkou pravdepodobnostou sen. Obratil som sa na bok a hned som zaspal, no zaspal som do toho isteho sna. Tak rozpravam na chodbe s kamosom, ktory chodi na inu skolu a zrazu mi to doslo.. Samozrejme ze snove klony o LD nechceli ani pocut, tak som ich nechal tak. Zazitok sice nebol dlhy, ani ma nijak duchovne neobohatil, no predsalen som mal radost, ze mam po dlhom case konecne LD.

BTW: Ked som sa rano bavil s tym kamosom co som ho spominal, vravel mi ze aj jemu sa snivalo o tom, ze sme nestihli bus, no ziadna dalsia podobnost tam nebola. Mozno iba nahoda..
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Moj dnesny sen

Príspevok od používateľa dr.Katz »

no vidíš, klasický luciďák s návratem do původního snu. Škoda, žes něco nepodnikl. Já se "probudit" ve škole, tak ji přinejmenším zapálím...Jinak, s tím kámošem jste pravděpodobně měli každý jiný sen. Ono to asi nebude jenom tak, mít s někým společný sen. Sice o tom píše Rinpočhe, ale zdůrazňuje, že to umí jenom duchovní mistři, kteří tak navštěvují své žáky. Ale jestli je tady někdo, kdo s tím má zkušenosti, tak klobouk dolů... ale každopádně bys asi potřeboval povolení toho konkrétního člověka, jinak se mu do snu údajně neprobouráš.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
marley5
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 80
Dátum registrácie: St Máj 10, 2006 20:03
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa marley5 »

Viem, zdielany sen je tazko dosiahnut. Kedze ten kamos sa tiez zaujima o Ld tak suhlas uz od neho davno mam.
BTW: v tej skole som roztocil :D . Najlepsie jak som si talekineticky otvoril dvere a vletel do triedy, to boli vypleskane ksichty :angel:
thenkooo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Po Okt 30, 2006 22:08

Príspevok od používateľa thenkooo »

heee to muselo vyzerať. Ale fakt lucidak jak hrom :D... mne sa tiez uz par krat stalo toto ale neuvedomoval som si tam par zavaznych faktov ale nakoniec som natrafil na toto forum a uz vem co robit:)
Používateľov profilový obrázok
Phoenix
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 12:36
Kontaktovať používateľa:

LD

Príspevok od používateľa Phoenix »

V sobotu som mala LD. Bola som v hale doma a proste mi to doslo ze je to len sen, ani neviem, ze ako ma do napadlo, pri stole v hale sedel moj otec a snazila som sa ho presvedcit ze toto je sen. on mi neveril a ked som mu ukazala hodinky, ktore su na stene, ze su jednym ukazovatelom sna, sekundova rucicka isla velmi rychlo, nie tak ako by mala ist. potom som mu ukazala, ze aj viem levitovat, takze to musi byt sen. ked mi zas neveril isla som do izby sa sestrou, ktora spala v posteli a snazila som sa ju zobudit a zubudila som sa ja.
Používateľov profilový obrázok
marley5
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 80
Dátum registrácie: St Máj 10, 2006 20:03
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa marley5 »

to phoenix : gratulujem ti k LD, dam ti radu : presviedcanie je zbytocne, drahocenny cas v LD sa da vyuzit aj inak :wink:
Používateľov profilový obrázok
Phoenix
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 12:36
Kontaktovať používateľa:

LD

Príspevok od používateľa Phoenix »

Z piatka na sobotu som mala dalsie LD. Celkom som sa zabavila. Bola som v nejakej budove, vo vstupnej hale, kde bol vysoky strop. Bol tam nejaky zly clovek (bytost?) a zacal po mne hadzat ohnive gule. Ja som mu to vracala s elektrickymi, lenze on mal smolu, lebo ja som mala dobry stit a vedela som dobre lietat. Potom som sa zobudila na nejaky zvuk v izbe.
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

ja mel kupodivu pres vikend taky LD, sice kratke, ale poprve jsem se v nem pohyboval ciste nad zemi cca 2 - 3 m, musel jsem se odrazet od kmenu stromu. Jeste pred tim nez jsem se zacal takto pohybovat tak jsem usel strasne rychle velky usek od jednoho baraku ke druhemu a premyslel jsem jak je to mozne ze v LD se da ujit tak velky kus cesty tak rychle. :grin:
Používateľov profilový obrázok
Phoenix
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 12:36
Kontaktovať používateľa:

LD

Príspevok od používateľa Phoenix »

Zo soboty na nedelu sa mi snivalo, ze som bola v meste pri ceste, ked som si uvedomila ze je to sen. Rozhodla som sa, ze si zmenim krajinu, ktora je okolo mna, urobila som okolo seba luky a dalej les, kraasnu modru oblohu a potom som sa zobudila. To ma nahnevalo, ked som sa trapila s krajinkou a ked je hotova, tak sa zobudim, proste smola.
Používateľov profilový obrázok
marley5
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 80
Dátum registrácie: St Máj 10, 2006 20:03
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa marley5 »

gratulujem ti, vyzera to, ze mas LD casto, preto este ked popracujes na udrzani sa vo sne, tak ti potom pojde setko lahsie a ta krajinka ti vydrzi..
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Moj dnesny sen

Príspevok od používateľa SagitaX »

hh, super LD, mne sa najviac paci ze ta vzdy napadne co v nich mas robit, ja si v pohode uvedomim sen aj kazdu noc ale potom absolutne neviem co mam robit a vacsinou sa to zvrhne na norm. sen lebodlho rozmyslam co mam robit :) ale je to strasne bud to ma vobec nijaka cinnost nenapadne alebo ma napadne tolko cinnosti ze neviem co skor :)
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

No podobne ako SagitaX ...vzdy v teh eufori LD ma nic konkretne nenapadne ale vzdy vzlietnem :grin: a tam dlho rozmyslam a pomaly stratim luciditu :confused:
Čo vieme o smrti, keď vieme tak málo o živote.
Používateľov profilový obrázok
Dinobeast
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 10, 2007 17:49

Príspevok od používateľa Dinobeast »

Tak moje treti malicky LD bylo o tom, ze jsem sel po ulici, preskakoval svyho ucitele elektromereni a pri jednom skoku jsem se zacal tocit ve vzduchu. Rikam si : Pockat, sen ! Chtel jsem se zastavit, ale tocil jsem se dal, trochu jsem to nechapal...povedlo se mi trochu zabrzdit ale vzbudil jsem se. Divny
"Já ten kompl jednou rozbiju."
Napísať odpoveď