Jak se naučit mít LD ?

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Príspevok od používateľa dr.Katz »

já myslím, že nejde ani tak o to, si na konkrétní sen po létech vzpomenout . jde o to, že tím zapisováním se člověk naučí si zapamatovat co nejvíce snů, protože ráno můžeš zapomenout i na to, že jsi měl LD... takhle to funguje alespoň u mne.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Príspevok od používateľa dr.Katz »

já bych to psaní snového deníku nepodceňoval, protože to jednak znamená, že to s LD stále myslíte vážně a zadruhé se mi taky stalo, že jsem se ráno vzbudil s tím, že se mi zdál jeden sen a při zapisování si najednou vzpomenu na druhý, třetí a dokonce i na LD. Ono se dá zapomenout i na to, že jste měli LD. :idea: Kdysi jsem si myslel, že na LD prostě zapomenout člověk nemůže, protože je to neskutečný zážitek, ale není to pravda, ráno o něm ani nemusíte vědět. :!:
Strenght
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Ut Okt 12, 2004 16:41
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Strenght »

dr.Katz napísal:já bych to psaní snového deníku nepodceňoval, protože to jednak znamená, že to s LD stále myslíte vážně a zadruhé se mi taky stalo, že jsem se ráno vzbudil s tím, že se mi zdál jeden sen a při zapisování si najednou vzpomenu na druhý, třetí a dokonce i na LD. Ono se dá zapomenout i na to, že jste měli LD. :idea: Kdysi jsem si myslel, že na LD prostě zapomenout člověk nemůže, protože je to neskutečný zážitek, ale není to pravda, ráno o něm ani nemusíte vědět. :!:
Ja si uz teda nezapisuju pac sem na to moc linej, ale fakt je ze mi to na zacatku hodne pomahalo. Nejdriv sem si nemoh vzpomenout ani ne jedinej sen, ale jak sem se rozvzpominal a zapisoval tak casem sem byl schopnej rano si vzpomenout treba na 4 sny..skoda ze uz si to nezapisuju, ted sem na tom zase hur..
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Jak se naučit mít LD ?

Príspevok od používateľa dr.Katz »

a jak jsi na tom s LD? míval jsi jich víc, když sis zapisoval sny?
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
Morpheus.saviour
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Pi Aug 12, 2005 13:07
Bydlisko: České Budějovice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Morpheus.saviour »

. Ono se dá zapomenout i na to, že jste měli LD. :idea: Kdysi jsem si myslel, že na LD prostě zapomenout člověk nemůže, protože je to neskutečný zážitek, ale není to pravda, ráno o něm ani nemusíte vědět. :!:

To odpovida..protoze Meyrink rika ze vetsina magickych zkusenosti ma snahu se co nejdrive v beznem stavu vedomi rozplynout. A to zapisovani je vlastne upevnovani techto zkusenosti v "nasem svete".
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Jak se naučit mít LD ?

Príspevok od používateľa dr.Katz »

přesně tak a navíc já už si ani nedokážu představit, že bych si ráno po snídani nesedl ke svým nočním zápisům a nepřepisoval je do snového deníku, už je to pro mě jako droga.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Strenght
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Ut Okt 12, 2004 16:41
Kontaktovať používateľa:

Re: Jak se naučit mít LD ?

Príspevok od používateľa Strenght »

dr.Katz napísal:a jak jsi na tom s LD? míval jsi jich víc, když sis zapisoval sny?
Mel sem i vic LD proste proto ze sem se tomu venoval, ted uz je mam spis nahodile a spontane..
Napísať odpoveď