Konecne prave etericke telo.

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Dokazete vidiet Auru?

Ano
5
29%
Pokusam sa
6
35%
Nie
6
35%
 
Celkom hlasov: 17

Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Dik moc sorrer...hned sa pustam do citania...
A pre tych co by mali zaujem dozvediet sa nieco o tej aure...naozaj vyhladajte toho autora Marka Smitha pretoze dielo o ktorom som tu hovoril je velmi vydarene a villiond zvlast pre teba by sa to hodilo, kedze ty sa to uz pomaly ucis...
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Viliond napísal: no pochybujem ze sa videnim aury oci kazia a ja som ho pochopil...takze este raz ide len o to ze sa musime naucit vnimat aj ine frekvencie kmitania farieb a na tom nic nezdrave nieje myslim ze si oci skor zlepsujeme ale vsetko ma aj druhu stranku....
Vieš, keď sa človek pozerá na auru, tak pozerá ako keby do priestoru okolo človeka, zrak má rozostrený. Neviem či je práve toto príčina (do medicíny sa naozaj nevyznám) no dôsledok poškodzovania zraku je našťastie nie drastický, ale podľa môjho názoru evidentný. Asi tak pred 1,5 rokom bola v relácii "Pre a proti" debata okrem iného aj okolo videnia aury, kde sa o poškodzovaní zraku hovorilo ako o samozrejmosti. Netvrdím však, že je to niečo negatívne, alebo že je to daň za videnie aury, je to zrejme prirodzený proces....hovorím to aj z vlastnej skúsenosti....

Jednu vec by som ti chcel napísať... otvoríš tu tému "karty na stôl", napíšem ti tu svoj názor v inej téme a ty vytiahneš :
Viliond napísal: je to ako keby si povedal ze si s LD kazis spanok...to moze povedat le ten co LD nemal pretoze po lucidnom sne som aspon ja o dosr cipernejsi ako po bludoch.... takze ziadne popolniky :shock:

nechcem ti to povedať nejako nevhodne alebo nebodaj ťa rozčúliť, ale nemôže to byť tak, že si podvedome chceš utriediť ľudí podľa toho, kto má aké skúsenosti a tým si ich odstupňovať a v konečnom dôsledku sa podľa toho orientovať? Ak je to tak, tak som toho názoru, že je to krok "späť" pretože jednak človek sám nemôže zhotoviť spoľahlivý "rebríček" smerom hore (nižšie a vo svojej úrovni vidíš, no to vyššie ti bude zastreté kým sám nedosiahneš tento "stupeň") a ďalšou, tou najdôležitejšou vecou je, že každý jeden človek si podľa mňa zaslúži úplne rovnaký prístup, teda názor každého jedného človeka je rovnako dôležitý ako ktorého koľvek iného a mali by sme ho rešpektovať. Nemám záujem niekoho presviedčať. Mám svoj názor, iní majú svoj a ja im svoj vnucovať určite nebudem. Učíme sa celý život.

PS: možno sa mýlim
Z1
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Re: Konecne prave etericke telo.

Príspevok od používateľa Viliond »

georg napísal:Viliond/sorer - kde najdem tu knihu? rad by som si ju precital...:)
georg skus sa popitat v knihkupectvach ale je tazke ju zohnat...este ze ja mam tale stastie ale nie ked bude v martinuse tak sa ti ozvem lebo aj ja si ju planujem kupit...zatim ju mam iba pozicanu... ale obiednal som si tretie oko to je jeho prva kniha ak mam dobre info...
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

pre zrak

Príspevok od používateľa Viliond »

to je pravda a uz na zaciatku som napisal ze sa nemienim nad nikoho vyvisovat ani nic ine...utvorit si rebricek?... neviem nejde o rebrik kde mam niekoho porovnavat skor o to aby som vedel je na tom kto nie je v tom nic zle a ani postranne proste som chcel bez toho ze by som sa mosul kazdeho vypitovat vediet ako na tom sme... ale vidim ze vam to ide akosi dost naprotiven...tak pardon...ale stalo sa.... a o pristupe...trochu ma zaraza ze mne niekto no nehajme to tak prosim lebo samochvala smrdi a ja sam seba niak chvalit nechcem je mi to protivne...ja som predsa nepovedal ze neuznavam cudzie nazory,,,a este k tomu to moze povedat iba ten kto LD nemal vravel som ze vetu: pri LD sa poriadne nevyspis urcitie nepovie nikto kto LD mava lebo to nieje pravda a ked som este nemal LD nevravim teraz o sebe tak nebudem rozoravat ze sa pritom neda vyspat.. tak isto je to aj s tou aurou... kazite si oci... ako ste nato prisli? vidite auru a skumate to na sebe??? ak nie tak napis myslim ze si mozte poskodit zrak a nie nerob to lebo sa tym kazia oci... urcite berem do uvahy aj vase nazori inac by sme tu nepolemizivali ci kazi alebo nekazi oci a vobec, toto nema ziadny zmysel bavme sa k veci takze kazi ci nekazi je to v konecnom pripade jedno pretoze ja s tym neprestanem ale dakujem za nazor....a nerad pisem takto lebo sa zamotavam do vlastnych reci a uz ani neviem co sa vlastne napisal na zaciatku tejto spravy takze fakt sorry...
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

ospravedlnujem sa za mnozstvo chyb ale pisal som to mierne v afekte.
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Obrázok Obrázok Viliond.... skús si možno prečítať znova čo som napísal v prvom odseku, teda o aure. Hlavne celú poslednú vetu.

Na margo toho, či niekto povie o sebe, aké má skúsenosti..... neviem ako to napísať.... mne osobne je tak torcha proti srsti o tom hovoriť, pretože je to možno osobného (intímneho) charakteru, no a keď niekto o sebe napíše, čo zažil, tak sa to potom rozoberá a "pretriasa", čím som si už prešiel. Považujem to za zamotávanie sa ako také, ktoré má vplyv na naše ďalšie napredovanie. Proste ho spomaľuje. Napriek tomu ti napíšem, s čím som sa už stretol prakticky, aj keď neviem prečo.... možno je to mojím egom. Pár krát som videl auru, pár krát som cestoval mimo telo a mal naozaj rôzne zážitky ktoré sa odohrali nie len na našej planéte či v našej dimenzii, pár krát som mal sny, ktoré sa neskôr skutočne stali, a 1-krát som sa rozprával s jedným dievčaťom v električke telepaticky. Je ešte jedna vec, ktorá sa mi jeden čas diala, dá sa ale ťažko popísať a toto naozaj už ani písať nechcem. To je k tomuto asi tak všetko a skutočne to nechcem rozoberať. Ďakujem Obrázok
Z1
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

lol aj ja sa chcem rozpravat s dievcatom v elektricke telepaticky :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Pre Zrak

Príspevok od používateľa Viliond »

No vidis ze to ide. Nic viac som nechcel.Mas pravdu ze niektore zazitky sa tazko rozpravaju.V tomto smere je ovela lepsia letepathia uz len pre to ze zazitky vyjadris realnejsie.No ale u teba je to skor o tom ze sa k tomu nechces a nie nevies vyjadrit.Kazdopadne je to uspech ze taky odporca temy sa nam "zveril". :D len este k tej aure ak mozem.Vravis ze si videl auru ano? kolko ti trvalo kym si to dosiahol? dik
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Videl som ju odjakživa, len som si to neuvedomoval... zatiaľ :wink:
Z1
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

chces mi povedat ze si odjakziva videl auru?mozno podvedome ano ale ak vedome chces pvedat ze ti nebolo cudne ze vidis okolo ludi farebne skvrny zatial co iny nie??? asi sa v niecom nerozumieme
myslim ze by pomohlo definovat auru...ale ak hovorime o tom isto tak potom klobuk dolu... :appl:
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Konecne prave etericke telo.

Príspevok od používateľa georg »

Viliond - diki. a niekde na nete nie je? hladal som ju, ale nic...:(
all- tak ako je to s tou aurou? mam sa ju ucit vidiet? teda, bude miposkodovat zrak? lebo ak ano, vykaslem sa na auru a sustredim sa na ine veci, ako LD.
mnohý a ani jeden
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

rofl ze videnie aury poskodzuje zrak :grin:
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

Zenny napísal:rofl ze videnie aury poskodzuje zrak :grin:
dik zenny... aspon dakto za mna...
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Konecne prave etericke telo.

Príspevok od používateľa georg »

tag teda nie? zenny - ako dlho uz vidis auru ?
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Re: Konecne prave etericke telo.

Príspevok od používateľa Viliond »

georg napísal:Viliond - diki. a niekde na nete nie je? hladal som ju, ale nic...:(
all- tak ako je to s tou aurou? mam sa ju ucit vidiet? teda, bude miposkodovat zrak? lebo ak ano, vykaslem sa na auru a sustredim sa na ine veci, ako LD.
asi len tolko.ten cas co si sa pri pisani tohoto prispevku pozeral na monitor,ti podla mna (prepac ak sa mylim) desatnasobne viac poskodil oci ako hodinove cvicenie na videnie aury... takze ziadne enormne poskodenie ,ak aj niake je tak minimalne a nebadatelne .teda ak nehovorime o uplnom extreme ako je strata videnia ciernej farby ale toho sa bat nemusis... nieje to nas problem... myslim ze ich teorie o pozerani do blba a poskodzovani si zraku su smiesne... kolko krat sa pristihneme ako len tak rozmyslame a civime do blba? ak by bolo poskodzovanie take velke uz by som asi nevidel... georg teraz fakt, myslis ze skolu ezoteriky citam v brailovom pisme?.. :grin: :grin: ako povedal zenny na to nic ine len LOL a ROFL... :moon: :moon: :moon:

S pozdravom Viliond Oronmelme
Napísať odpoveď