Tarot!

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

Ved si pisal, ze dokazes na dialku predpovedat buducnost a o cloveku ti staci vediet par pismenok(moj nick) Tak v com je problem? Nieco mi unika? :oops:
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Príspevok od používateľa Jacqueline »

Miroku: Já neříkám, že nemůžeš vykládat na dálku, když se zeptáš na něco ohledně někoho, tak se můžeš ptát třeba o tisíce kilometrů dál.. Měla jsem na mysli otázky, které se přímo týkají tazatele, třeba "jak mám řešit svou situaci" a podobně...
Za dar považuju trochu jiné věci než umění z karet, které zvládne naprosto každý, kdo to chce pochopit... :mrgreen:

Red: Dělané v ruce? .) Jak se ti s nimi pracuje?
Někteří lidé tvrdí, že změna je život, ale ve skutečnosti znamená jen to, že se stalo něco, co jsme si přáli ze všeho nejméně... Kathleen Kelly
miroku

Re: Tarot!

Príspevok od používateľa miroku »

pre zenyho : :D ..

Jacqueline: Hm to hovorim aj ja vidiet auru moze tiez kazdy ale nikde nie tak ako ten co ma nato proporcie :P to iste plati aj o tarote.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

Jacqueline napísal: Red: Dělané v ruce? .) Jak se ti s nimi pracuje?
Ano zdelano made in Redhawk :)
Pracuje sa s nimi super. je to vsak iba velka arkana ale su mi najblizsie.
Mozno je to tym ze som si pri tom dal zalezat. Jedine karty, ktore mi moc nefunguju su karty od Doreen Virtue
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Príspevok od používateľa Jacqueline »

Miroku: No, sportovec bez talentu může taky dřít jako pes, a předběhne ho ten, kdo talent na sport má. To je normální :lol:

Red: Doreen Virtue? No, musím říct, že ty její karty na mě působí.. ahem.. tak trochu... já nemůžu najít lepší slovo než "teple" (v původním slova smyslu)... všechno to "andělé vás milují! jednorožci vás milují! Světlo je s vámi! Laskavé bytosti vám pomáhají na vaší životní cestě!" mi prostě příjde už přehnané.. neříkám, myšlenka pěkná, ale...
Někteří lidé tvrdí, že změna je život, ale ve skutečnosti znamená jen to, že se stalo něco, co jsme si přáli ze všeho nejméně... Kathleen Kelly
miroku

Re: Tarot!

Príspevok od používateľa miroku »

A bohužiaľ pre niekoho aj kruté :-)

Aaaach jo .. keď dakdo dačo nové objavíte tak dajte vedieť :-)
(myslim nove taroty a pod)

Inak som počul dačo o Zen tarote ma to krasne karty.. poznate to niekdo?
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Tarot!

Príspevok od používateľa RedHawk »

Jacq vdaka ze nie som jediny :D:D:D ale u niektorych "ezoterikov" su jej veci vrchol dokonalosti :D::D
No z vlastnej praxe ziadne svetlo nie je :D
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Príspevok od používateľa Jacqueline »

Miroku: Já poznám všechny karty, které můžeš sehnat, a to díky zázračnému Aecleticu ( http://www.aeclectic.net/tarot/ ) a Drak's Tarot library (http://draktarotlibrary.multiply.com/photos) :grin: :grin: Ne, samozřejmě jsem je ještě neviděla všechny, ale na dlouhé zimní večery je prohlížení obrázků a recenzí stovek tarotových karet uklidňující...
Zen tarot se mi moc nelíbí, je na mě moc abstraktní ;)

Red: No potom, co mi z jednorožčích nebo z jakých vyšlo na každou praktickou otázku ze života "vaši andělé jsou s vámi" nebo "měl bys víc malovat" ... Asi jsem moc velký životní cynik na to, aby mi to přišlo milé... :mrgreen: A některé ty obrázky mi příjdou fakt jak vystřižené z dětské bible... navíc celkem pochybuju, že by chudinka Hildegarda von Birnen chtěla být na nějakých kartách :lol:
Ale ty její workshopy by mě zajímalo, co asi dokáže hodinu povídat o andělech a andělských číslech?

Ale tak buď trochu romantický, "vakuové karty relativity" by nebylo to pravé ořechové...
Někteří lidé tvrdí, že změna je život, ale ve skutečnosti znamená jen to, že se stalo něco, co jsme si přáli ze všeho nejméně... Kathleen Kelly
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

Jacqueline napísal: Red: No potom, co mi z jednorožčích nebo z jakých vyšlo na každou praktickou otázku ze života "vaši andělé jsou s vámi" nebo "měl bys víc malovat" ... Asi jsem moc velký životní cynik na to, aby mi to přišlo milé... :mrgreen: A některé ty obrázky mi příjdou fakt jak vystřižené z dětské bible... navíc celkem pochybuju, že by chudinka Hildegarda von Birnen chtěla být na nějakých kartách :lol:
Ale ty její workshopy by mě zajímalo, co asi dokáže hodinu povídat o andělech a andělských číslech?

Ale tak buď trochu romantický, "vakuové karty relativity" by nebylo to pravé ořechové...
NO to sa ani nedivim :) Vazne by si mala viac malovat :grin: :grin:
hej no karty relativity asi nie su ono,
Hm no to by zaujimalo i mna co keca o anjeloch na tolkych workshopoch. i ked anjeli atlantidy su tiez na jednu knihu a robi sa par "kurzov"

Ale moji draci su krasny:)
http://www.ranka.cz/draci/all.htm
Obrázok
ako mne sa paci karta blazna :)
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Príspevok od používateľa Jacqueline »

Red: Obávám se, že já maluju víc, než je zdrávo, hlavně proto, že mi to nejde :mrgreen:
Předpokládám, že na wokshopech predstavuje deset minut sebe, půl hodiny žvaní o tom, že jsou andělé láskyplné světelné bytosti a zbytek přednášky věnuje tématu "proč si předplatit další můj kurz" :lol:
Ty tvoje karty znám, má je kamarádka, jsou úchvatný a nádherný. Moc se mi líbí předmluva ke knize a vůbec knížka celá, docela jde vidět, že autorky ví, o čem mluví.
Když už jsme u toho, která karta se nám nejvíc líbí - tak z toho tvého balíčku je to http://draktarotlibrary.multiply.com/ph ... n_Tarot#41 a Smrt ;) Ale tak mě napadá, že asi nejhezčí Smrt má podle mě manga tarot - http://draktarotlibrary.multiply.com/ph ... arot_LS#45 , tam je fakt luxusní :D
Někteří lidé tvrdí, že změna je život, ale ve skutečnosti znamená jen to, že se stalo něco, co jsme si přáli ze všeho nejméně... Kathleen Kelly
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

smrt

Príspevok od používateľa RedHawk »

Ten manga je zaujimavy
A charakterizuje aj moj postoj k smrti :D
magicman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St Mar 18, 2009 14:46
Bydlisko: KA

Príspevok od používateľa magicman »

čawte ja sa s tarotom ešte len idem učiť veštit a objednal som si univerzalny waite tarot je bohovsky krasa :mrgreen:
Napísať odpoveď