Videli ste uz auru ??

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

miroku

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa miroku »

...to uz jak ti mam vysvetlit?ano precital som si kazdy prispevok a citam ze ludia vidia akesi svetielka ktorych je naramne vela a kmitaju roznymi smermi.
No ale vy vidite len svetielka takto isto vypada prana a je to prana.Ta je najlahsie pozorovatelna este lepsie ako aura.
No a ja vidim trocha viac.Ako sa ti objavi nad hlavou priesvitny lievik tazko pozorovatelny ako tie nazvem ju ,,svetielka"zrazu miznu v tom lieviku.
Tak citaj a chapaj co pisem a nehraj sa mi tu na psychologa prosim ta.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa sorer »

poslednych par prispevkov som zmazal. Svoje zaujatie a kritiku voci sebe si dusanko a miroku skusia vybavit cez sukromne spravy. Ale prispevky k teme su vitane.
Stretneme sa vo sne ;)
miroku

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa miroku »

Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem sorer.
sto krat vdaka.
Ako som napisal.Je to prana.A ak dakdo nesuhlasi nech mi dokaze opak.
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa Zenny »

podla mna to je len nieco sposobene nedokonalostou oka
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

presne tak, ved aj fotak take ziari niekedy zaznamena, to potom aj fotak vidi auru?
miroku

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa miroku »

Fotak vidi aj duchov:-)
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa emčo »

sorer napísal:Vidiet auru sa da naucit. Nieco o tom pisu na strankach http://members.tripod.com/~Jiri_Starha/aura.html
Ja som sa podlo tohoto navodu ciastocne naucil vidiet auru. Bohuzial sa touto cinnoustou casto nezaoberam a netrenujem ju. Najlepsie sa mi vidi aura pri urcitych svetelnych podmienkach, ktore som zatial nejak neskumal. Vidim tiez akoby nejaky opar tepleho vlniaceho sa vzduchu. Niekedy pri dlhsom pohlade sa vsak aura rozvinie do vacsich rozmerov a to potom stoji za to. Z profakmi je to vraj zaujimave. Ked clovek rozmysla mala by sa mu nad hlavou vznasat aura zltej farby.
Sorrer, prisiel si prosim ta na to, co je ten "opar vlniaceho sa vzduchu" ?
Tie vlny vidim denno denne pred spanim, ked je zhasnute svetlo... nemyslim si, ze je to aura, lebo je to uplne vsade, bezohladu na to, ci v blizkosti predmet je, alebo nie. Dlhsie nadtym dumam a nic...
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa sorer »

No podla mna je to aura, mozno som videl jemne etericke telo, ale naozaj len tu najviditelnejsiu cast. Je to lahko vidiet ked sa zameram na prsty. U predmetov je to asi ich priestorove vyzarovanie, ale najlepsie to vidiet na zivych predmetoch. A pri dobrom osvetleni, lebo slnko posilnuje auru cloveka, ale je to vidno aj v tme.
Skus sa zavriet do uplne tmavej miestnosti, kde nie je naozaj ziadne svetlo, a skus vidiet napr. svoje ruky. Budes mozno vidiet jemne svetlo ktore od nich vyzaruje.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa sorer »

miroku napísal:Fotak vidi aj duchov:-)
Tu je aj nejaka tematika ohladne svetelnych gul. Pridal som tam davnejsie aj jednu moju fotku.

Svetelné gule
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

moj nazor nato je ze fotak nemoze odfotit nic take ako je duch alebo bytost z astralu, pretoze tieto bytosti sa zjavuju len vdaka mysle. Fotak ktory funguje cisto na fyzikalnej bazi nemoze zaznamenat nieco take.
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa emčo »

sorer napísal:No podla mna je to aura, mozno som videl jemne etericke telo, ale naozaj len tu najviditelnejsiu cast. Je to lahko vidiet ked sa zameram na prsty. U predmetov je to asi ich priestorove vyzarovanie, ale najlepsie to vidiet na zivych predmetoch. A pri dobrom osvetleni, lebo slnko posilnuje auru cloveka, ale je to vidno aj v tme.
Skus sa zavriet do uplne tmavej miestnosti, kde nie je naozaj ziadne svetlo, a skus vidiet napr. svoje ruky. Budes mozno vidiet jemne svetlo ktore od nich vyzaruje.
...ja som bol v tom ze aura ma formu "solid" energie okolo tela ( efekt lupa ) ...toto je ako pohybujuci sa dym, alebo pena na hladine mora... a je to priesvitnej az bielef farby. Uz som z toho magor :grin:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa RedHawk »

emco aura nie je pevna. je to pri farebnom videni ako farebne filtre alebo ako ked vidis duhove farby na bubline z bublifuku. aj tam je farba aj nie je :D:D:D:D
magicman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St Mar 18, 2009 14:46
Bydlisko: KA

Príspevok od používateľa magicman »

ja som ju videl len ako zablesk svetla lebo sa ju ešte len učim vidieť takže mam čo robiť :D
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

"opar vlniaceho sa vzduchu" vidam aj ja. Vlastny si vidim len niekedy. Vidim ho hlavne ked sa v skole znudene pozeram na profky a po 20-30 sekundach vidim ich auru a za nimi vlniace sa prostredie :P Vidim to ako keby za nimi boli gamatky a stupalo odniekial teplo. Vobec netusim co by to mohlo byt.. mozno to je fakt to etericke telo, ale nenasla som vela o tom tak este neviem :mrgreen:
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

aku fotku? vsetko je to photoshop... tam kde su duchovia odfoteni.
Napísať odpoveď