Videli ste uz auru ??

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Amka
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne Feb 01, 2004 21:28
Bydlisko: košice
Kontaktovať používateľa:

Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa Amka »

Ja nie som veľmi zbehlá vo videní aury a ani v nejakých špeciálnych technikách ako ju vidieť. Bežne sa mi však stáva, že keď sa na niečo zadívam ta okolo toho vidím tenký žiarivý prúžok - najväčšia sranda je s tým ked sedím v škole a sledujem mojich profesorov. Do istej miery to považujem za videnie aury (chabé ale aj tak :-))) )
Aké s tým máte vy skúsenosti????
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa sorer »

Vidiet auru sa da naucit. Nieco o tom pisu na strankach http://members.tripod.com/~Jiri_Starha/aura.html
Ja som sa podlo tohoto navodu ciastocne naucil vidiet auru. Bohuzial sa touto cinnoustou casto nezaoberam a netrenujem ju. Najlepsie sa mi vidi aura pri urcitych svetelnych podmienkach, ktore som zatial nejak neskumal. Vidim tiez akoby nejaky opar tepleho vlniaceho sa vzduchu. Niekedy pri dlhsom pohlade sa vsak aura rozvinie do vacsich rozmerov a to potom stoji za to. Z profakmi je to vraj zaujimave. Ked clovek rozmysla mala by sa mu nad hlavou vznasat aura zltej farby.
Stretneme sa vo sne ;)
Neregistrovaný

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa Neregistrovaný »

chtel jsem se zeptat jestli vidite po cca 15 - 20 sekundach pri pohledu na modrou oblohu tisice malych mikro-svetylek, ktere kmitaji ruznymi smery ? Je to neco jako kdyz ti pri rychlem ulonu lutaji nad halvou hvezdy, ktere ale postupne vymizi, tak na tyto svetylka se muzu divat i pul hodiny a porad je vidim litat vselijak krizem krazem apod.
vidi to i nekdo jiny nez ja ??????
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa majk »

na ty svetylka sem se ptal ja - majk. zapomel sem se prihlasit ... :-)
Amka
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne Feb 01, 2004 21:28
Bydlisko: košice
Kontaktovať používateľa:

svetielka

Príspevok od používateľa Amka »

Aj ja zvyknem niekedy vidieť tieto svetielka - su úplne skvelé - ale vôbec netuším že čo to je :)
Neregistrovaný

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa Neregistrovaný »

je to cudnee ... :-)
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa sorer »

Svetielka vidim aj ja, ale len pri niektorych prilezitostiach. Napriklad ak lezim a prudko stanem apod. Vysvetlujem to nahlym prekrvenim alebo odkrvenim mozgu, takze to moze mat za nasledok nasledovne halucinacie. Nie som doktor, ale nejake vysvetlenie na to je, urcite si nemyslim ze by to bolo nieco mysticke.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa ibbeta »

nemyslim, ze by to suviselo s odkrvenim. da sa to zachytit na video(videl som dokument na tuto temu). Ja som tieto "svetielka" vidal a tiež ignoroval. raz som však videl preletieť takúto vec a pritom moja mačka spravila hlavou rovnaký pohyb - tým túto záležitosť považujem za objektívne dokázanú (môžte sa jej spýtať :- ))
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa sorer »

Raz som videl taky dokument kde v jednom dome strasilo. Duchovia sa tam zjavovali vo forme takychto svetielok. Vedeli prechadzat cez steny aj ludi, pohybovat predmetmi. Boli to vraj duse, ktore sa vraj nevedeli dostat do neba(astral tam kde patria mrtvi). Takychto dusi je vraj plna obloha. Keby sme to videli, tak by sme boli prekvapeny kolko ich je. V tom dokumente naozaj kamera zachitila pohybujuce sa svetielka, takze kamerou sa to urcite da zachytit.
Stretneme sa vo sne ;)
PaloB
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Jan 25, 2004 23:29
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa PaloB »

Tie svetielka vidavam dost casto aj ja.Hlavne teraz v zime, ked svieti slnko a odraza sa od snehu. Pozrem sa dole a vidim ich vela chaoticky lietat.
V tomto pripade ide pravdepodobne o nejaku mozgovu aktivitu spojenu so zrakom.
Pokial som si vsimol dobre, tak mne sa to stava, ked mi svieti moc slnko do oci (no nie priamo,samozrejme, ale proste ked svieti vela a je rozumne si tat okuliare) a pozriem sa na nejaku plochu jednej farby: sneh, obloha (aspon u mna).
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa sorer »

Existuju urcite ciastocky zvane neutrina, ktore mozu obcas reagovat s latkou cez ktoru prenikaju. Su vsak take male ze vacsinou preniknu celou zemegulou bez toho aby sa z niecim stretli. Potom su tusim este dalsie ciastocky, ktore tiez vyzeraju ako svetielka ked vam vbehnu na sietnicu. Tusim sa tomu nadava slnecny vietor. Na povrch zeme prenikne len cast toho, nakolko ho z vacsej casti neutralizeje atmosfera. Keby ste boli v kozme museli by ste mat ochranne skla ake maju kozmonauti. Take leskle na prilbe, ktore ich ochranuju pred ziarou slnka ale aj pred tymto vetrom.
Stretneme sa vo sne ;)
miroku

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa miroku »

chudatko prana vraj svetielka..
Tie svetielka co vidavate je prana kozmicka energia co nas zivi cez cakry.. zlaticka... chudatko prana a vy ju tu takto..
Používateľov profilový obrázok
Dusanko
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Pi Nov 09, 2007 2:22
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa Dusanko »

hmm, odkial vies ze je to prana ?
Vsetko je inak
miroku

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa miroku »

Kriste sak ked vidm jako sa ti toci okolo hlavy a ide ti do cakier tak jasne ze je to cchi.
Je to zivotna energia ktora nas zivi.Znamy jeden moj ju vedel prijimat tak ze nech v tom chvilku este zotrva tak nemusi vobec jest ani pit!
Ale sa toho zlakol tak s tym prestal.
Používateľov profilový obrázok
Dusanko
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Pi Nov 09, 2007 2:22
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Videli ste uz auru ??

Príspevok od používateľa Dusanko »

Myslim, ze sa pred tebou nikto nezmienil o toceni svetielok okolo hlavy ani o ich ceste do cakier, co si pouzil ako argument pre svoj nazor az po jeho vysloveni.
Vsetko je inak
Napísať odpoveď