Smrt

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

Netreba sa bat nieje sa coho. Len opustime opotrebovane telo a strach je predsa zle ego. Nebojim sa smrti. Ani sa niak nebranim zabranovat jej. Ked ma prist pride.
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Príspevok od používateľa nou »

ono tie pripady prebudenia v truhle sa stavali hladne v minulosti. a ked chcete mat istotu dajte sa spopolnit. v amerike mozno aj u nas maju taku sluzbu ze po prehlaseni za mrtveho vam podrezu zily a pre istotu este nechaju vykrvacat. a ked aj to vam nestaci tak si dajte do poslednej voli nech vam prezenu po smrti gulku hlavou, pichnu do zily arzen odseknu hlavu, vypitvaju vnutornosti zasypu tiez arzenom, potom nahadzu naspet, zasiju, mozog rozlahat v mixery a telo roztvrtia, nakrajaju ako sunku, nechju zozrat supom a zvysok spopolnia. :devil: :twisted: :twisted: :devil:
Prídem si po teba.
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

a vystrelia na mesiac
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Re: Smrt

Príspevok od používateľa Alino »

spagetka napísal:jediné z čoho mám strach, je že sa preberiem po smrti.. /klinická smrť/.. ak sa zobudím v truhle, to je pre mňa najstrašidelnejšie.. :(

sú príbehy..dokonca moja kamarátka má známu /neviem teda akú vzdialenú../ umrela jej dcérka, a po pohrebe, už neviem z akého dôvodu, museli znova otvoriť rakvu. a našli: šedivé vlasy, doškrabaná rakva zvnútra, obhryzené prsty.. jej synček umrel tiež predčasne a história sa opakovala.

tak tohto sa bojím.. hrozne desivej a pomalej smrti.. snáď budem v šoku a nebudem nič vnímať. :)
kokos, toto ma az striaslo.
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

niekde som zachitil ze v nemecku po jednom pripade ked sa ista pani prebrala v truhle naozaj prebodavaju zosnulim srdcia aby sa uistili ze su mrtvy. zvlastne ze sa moze stat ze zabiju ziveho cloveka.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Smrt

Príspevok od používateľa sorer »

V minulosti aby sa zabranilo pochovaniu ziveho, daval sa mu na hrob zvoncek od ktoreho isiel spagatik az dole do truhly. Ak sa zivi prebral v truhle mohol zacat zvonit na zvoncek tahanim za spagatik. Potom by snad niekto pocul to zvonenie a vykopali ho. V dnesnej dobe ale verim ze sa snad uz zivi nepochovavaju. A takym historkam ako moja znama ma znamu moc neverim.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: Smrt

Príspevok od používateľa nou »

ono pochavoat a potom sa prebrat je dnes velmi nepravdepodone. kedze stravite 3 dni v chladnicke a az potom to je trochu moc. stavalo sa to hladne v minulosti ked neboli take lekarske poznatky takze mohli cloveka prehlasit za mrtveho. a dalej pochovavalo sa na druhy den po smrti. inak pre zaujimavost ak sa ide clovek prehlasit za sveteho tak sa exhumuje telo aby sa zistilo ci sa neprebral v hrobe. jedneho takto uz isly prehlasit ale nasli ho obrateneho dele tvarou tak z toho nic nebolo. dotycny by si mohol totiz zufat a zhresit.
Prídem si po teba.
Používateľov profilový obrázok
Einstein
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ne Jún 03, 2007 17:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Smrt

Príspevok od používateľa Einstein »

nou napísal:ono pochavoat a potom sa prebrat je dnes velmi nepravdepodone. kedze stravite 3 dni v chladnicke a az potom to je trochu moc. stavalo sa to hladne v minulosti ked neboli take lekarske poznatky takze mohli cloveka prehlasit za mrtveho. a dalej pochovavalo sa na druhy den po smrti. inak pre zaujimavost ak sa ide clovek prehlasit za sveteho tak sa exhumuje telo aby sa zistilo ci sa neprebral v hrobe. jedneho takto uz isly prehlasit ale nasli ho obrateneho dele tvarou tak z toho nic nebolo. dotycny by si mohol totiz zufat a zhresit.
Ako to tak čítam o prebratí v hrobe a teraz na jednom blogu odkaz na:
http://www.novinky.cz/koktejl/muz-k-sob ... bq1n2.html
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Re: Smrt

Príspevok od používateľa Alino »

Einstein napísal:Ako to tak čítam o prebratí v hrobe a teraz na jednom blogu odkaz na:
http://www.novinky.cz/koktejl/muz-k-sob ... bq1n2.html
no lol, kebyze tak dojdem ja identifikovat niekoho a vidim ze chodi po nemocnicnej chodbe, tak ma trafi slak ze vidim ducha :D
SnaKy
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po Okt 01, 2007 17:43

Príspevok od používateľa SnaKy »

asi tak :ghostly: ale inac to musel byt znacny sok aj pre tych patologov, aj pre pacienta
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Smrt

Príspevok od používateľa RedHawk »

spagetka napísal:smrti ako takej sa nebojím. verím v posmrtný "život", nechám sa prekvapiť čo tam nakoniec bude ;)
je mnoho teórii o tom čo nás čaká, ťažko si vybrať.. :)

jediné z čoho mám strach, je že sa preberiem po smrti.. /klinická smrť/.. ak sa zobudím v truhle, to je pre mňa najstrašidelnejšie.. :(

sú príbehy..dokonca moja kamarátka má známu /neviem teda akú vzdialenú../ umrela jej dcérka, a po pohrebe, už neviem z akého dôvodu, museli znova otvoriť rakvu. a našli: šedivé vlasy, doškrabaná rakva zvnútra, obhryzené prsty.. jej synček umrel tiež predčasne a história sa opakovala.

tak tohto sa bojím.. hrozne desivej a pomalej smrti.. snáď budem v šoku a nebudem nič vnímať. :)
to by sa nemalo stavat. pokial prebehla pitva malo by to byt definitivne
Používateľov profilový obrázok
spagetka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Po Aug 01, 2005 12:36
Bydlisko: tlmače 12 km od Levíc

Re: Smrt

Príspevok od používateľa spagetka »

strach z bolesti je niekedy horší ako samotná bolesť.. :)

asi si dám do závetu nech ma rozporcujú na orgány.. :) možno ešte niekomu pomôžu.

RedHawk dúfam že máš pravdu. :)
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Smrt

Príspevok od používateľa RedHawk »

bleee rozkuskovat :D
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

fuuuha rozporcovat to by som asi nechcel... Mne by skor vyhovovalo spalenie .(najlepsie na hranici ako staroveky grecky kraly a do oci dve mince :shock: :D )Dusa sa tak rychlejsie odputa od tela. V tibete existuje nieco ako "trhaci mrtvol" ktory telo rozrezu a daju zrat supom.Nie moc vzdelany ale celkom ovladaju anatomiu.

Inac nacrtla si dobru podtemu. Ako si prajete aby bolo s vasim telom nalozene po smrti?
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Smrt

Príspevok od používateľa RedHawk »

absolutne mi to je jedno :D:D:D

Ja ho uz potrebovat nebudem
Napísať odpoveď