Môj prvý lucidný sen

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
theking
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 20:38
Bydlisko: www.spin.wbl.sk
Kontaktovať používateľa:

M

Príspevok od používateľa theking »

Tak po mesiaci pasivneho snaazenia sa, sa to podarilo . Pricom kazdy vecer som si daval aspon sugesciu,aspon som vyzualizoval, a vzdy po 6 hod som vstal tak na par sekund, a asi 5 krat za cely ten cas som bol hore po tych 6 hod spanku aj dlhsie.. :mrgreen: .
Vecer som si 15 min stale dookola opakoval "som vo sne, som vo sne, som vo sne...."rano som sap rebudil okolo 7:30 a bol som nastvaty ze si nepametam ziadny sen....tak som sa rozpametaval asi 10 min a spomenul som si na jeden sen co ma uspokojilo...tak som zaspal este dalej a zacalo sa mi snivat ze som u nas v garazi,ale ta garaz je vlastne kuchyna u babky,tak sme sa tam s bratom a este niekym rozpravali...potom sme vysli na balkon a susedia sa hadali, a kamos siel zase akurat po ulici s kymsi...potom sme sa vratili,otvorili sme dvere na tej garazi a dostali sme sa na ostrov z LOSTu prisli sme tam k akejsi byvalej mimozemskej zakladni co tam tazili stromy ci co....bolo tam nejake molo ,tak sme sa tam zacali fotit, neskor sme nasli aj lietajuci tanier a vratili sme sa späť. A potom si vravim..ale ved toto je len sen...wow....tak som ho zacal ovladat...prisiel som ku bratovi a povedal som mu..."ved my sme vo sne" a on : "hej hej,no jasne" ja som ho zacal presviedcat ze ved fakt, a on stale neveril. Tak som mu povedal ze budem lietat...vyskocil som no len tak mierne spomalene som dopadol na zem..to sa zopakovalo dva razy a brat ma zacal tahat po schodoch...tak som sa mu nejak vythol z ruk a utekal som hore lebo ma napadlo ze co pojde v radiu ked ho pustim...prisiel som ale k dveram svojej izby a napadlo ma ze skusim zavolat do sna kamosa benciho lebo mi dal povolenie...tak som otvoril dvere a nic...potom som zase zatvoril a otvoril a nic,potom som to zopakoval este raz a zacal som sa ne neho sustredit pricom som akoby privrel oci alebo co, a znizovalo mi to kvalitu sna...zacal byt sedy a citil som ze o chvilu bude koncit,tak som zakrical "zvysit luciditu teraz" a posuchal som si ruky a hned to bolo vsetko lepsie..potom som rychlo este pribehol k radiu a zapol som ho...sla tam nejaka znama esnicka neviem ci nahodou nie od Marron5.
Uzastny zazitok. :grin: :mrgreen: :D :P :lol: :smoking: :smoking:
Všetko má svoje dôvody.
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

poprve je to vzdycky uzasne, hlavne to zjisteni ze si v prostredi ktere znas ( a muze treba kapku jinak vypadat ) a pritom vedet ze si muzes delat skorovsechno protoze vis ze spis ... tam je clovek skutecne svobodny, protoze muze rict kazdemu na rovinu co si onem mysli a delat co chce ... kdysi davno sem LD ( v 15 - 16 letech ) vyuzival i k sexualnim hratkam, proto jsem byl vzdycky strasne rad kdyz jsem se objevil ve skupine nejakych lidi ve velkem meste na namesti ... :grin:
ted uz se spis zabyvam tou filozofii v LD a odlisnyma vecma jako je hledani spravce snu, patranim po odpovedich proc mam i normalni sny a proc nemam porad LD a dalsima otazkama, na ktere me bud nekdo v LD nejak rozumne odpovi ( ale po probuzeni mi odpoved nedava smysl ) nebo me posle za nekym jinym.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa sorer »

theking na prvy zazitok fakt super sen :appl:
Vyskusal si si tam aj dost veci, lietanie, pokus o zdielany sen, zaostrenie sna.
Tak pekne gratulujem a dufam ze budes mat este mnoho takychto a este lepsich LD. :ok:
theking napísal:potom som zase zatvoril a otvoril a nic,potom som to zopakoval este raz a zacal som sa ne neho sustredit pricom som akoby privrel oci alebo co, a znizovalo mi to kvalitu sna
take nieco ako zatvaranie oci, necinnost apod. radsej neskusaj. Vyhodi ta to zo sna a bud sa zobudis alebo ta to hodi do astralu, ale skor sa zobudis.
Používateľov profilový obrázok
theking
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 20:38
Bydlisko: www.spin.wbl.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: M

Príspevok od používateľa theking »

sorer:no hej a ta este prva polovica sna bola este nevedoma..bol to fakt pekne dlhy sen :D
Všetko má svoje dôvody.
Benci
Návštevník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pi Jún 30, 2006 19:09
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Benci »

ja zas dufam, ze sa ti raz podari privolat ma do sna. :D
Používateľov profilový obrázok
theking
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 20:38
Bydlisko: www.spin.wbl.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: M

Príspevok od používateľa theking »

lool :D
Všetko má svoje dôvody.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: M

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Keďže sme sa debatou o pozvaní do sna odklonili od tejto témy, dovolil som si túto diskusiu odtiaľto oddeliť a urobiť ju samostatnou témou Pozvanie do sna.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
theking
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 20:38
Bydlisko: www.spin.wbl.sk
Kontaktovať používateľa:

...

Príspevok od používateľa theking »

Vecer som siel spat,nedaval som si ani sugesciu,nastavil som si budik aby ma zobudil po 6 hodinach spanku ako vzdy,...bol som 5 min hore a siel som si lahnut, pricom som sa snazil byt bez myslienok..a zrazu som sa ocitol vo sne a bez akehokolvek uvazovania ci som vo sne som skratka vedel ze som vo sne...Bol som ako keby vnejakom obchodnom dome,no vsetko bolo zafarbene do fialova. Bol som rad ze mam dalsi lucidny sen, pocitil som radost, a zacitil som ze som sa usmial (ustamy a naozaj,nie vo sne)...emocie som vsak potlacil, aby mi to neprerusilo sen...napadlo ma teda nieco materializovat, no v rychlosti ma nic nenapadlo. Tak som prisiel k stene, a presiel som cez nu. Zase som pocitil fyzicky pohyby mojich oci a svalov okolo nich. Potom som videl zablesky nasej obyvacky a prebudil som sa ...takze uz moj druhy lucidny :grin: :mrgreen: :mrgreen: :D :smoking:
Všetko má svoje dôvody.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: M

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

jannynda: :ok:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Marijus
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Št Máj 18, 2006 17:01
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Marijus »

jannynda: Ty se máš... :) :roll: Jinak blahopřeji..... :appl:
Náš největší úspěch není v tom, že nepadneme, ale v tom, že vždy vstaneme, kdykoli padneme.
Používateľov profilový obrázok
theking
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 20:38
Bydlisko: www.spin.wbl.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: M

Príspevok od používateľa theking »

Nehcem zakladat novu temu tak to napisem sem,kde som pisal svoje prve LD...

Jeeee :D vcera vecer sa mi chcelo spat hrozne,tak som si este pred 20:00 lahol do obyvacky spal som do 22:00 a potom sa mi spat uz nechcelo...tak som len tak cital knihu a potom trenoval novy trik z pen spinningu az asi do 12:30 alebo 12:00 kedy som sa razhodol ze uz idem spat... iba zrazu... Hral som na svojom kompe age of empires 2 (lol stare dobre casy :D ) ... zacala sa mi iba nacitavat mapa a hned som to vypol...citil som taky zvlastny pocit v hlave alebo nieco take cudne...vedla mna bol brat a on tiez cosi hral na svojom notebooku ibaze klavesnica ktoru mal bola uplne malicka oproti jeho displeju...vtedy som zacal uvazovat ze to neije predsa mozne aby mal taku cudnu klavesnicu... a potom som si pvoedal...a ved to je len sen :D ... tak som zacal skakat od radosti az a povedal som bratovi ze sme vo sne ale ani neviem ako reagoval,lebo osm sa nepozeral,skorej som bol zaujaty lietanim,pretoze som este nikdy v LD nelietal (mal som iba 2 poriadne predtym) ... tak som tak spomalene vyskocil, a vo vzduchu som sa odrazil od stolicky a letel som tak doboku, no nastala zmena prostredia a asi bol bol vo vesmire alebo nejak tak,lebo normalne by som narazil do nabytku..potom bol koniec :D...

Najzvlastnejsie na tom je ze som o lD ani le neuvazova ze by som ho mohol mat alebo co...az na to ze vcera a prdvcerom som trochu spominal ake to bolo ked som mal prve LD a celkovo na tieto LD cinnosti...a co sa nestalo...tak som mal dneska LD :D
Všetko má svoje dôvody.
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: M

Príspevok od používateľa SagitaX »

ono to asi ani zvlastne nebude ze mas LD aj ked sa o ne nejak velmi nezaujimas... co su teraz sviatky tak som mal denne aj po dva LD a to som sa tomu uplne prestal venovat lebo momentalne nemam vela casu... som zvedavy ci mi to vydrzi aj po sviatkoch...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: M

Príspevok od používateľa sorer »

theking napísal:... tak som tak spomalene vyskocil, a vo vzduchu som sa odrazil od stolicky a letel som tak doboku, no nastala zmena prostredia a asi bol bol vo vesmire alebo nejak tak,lebo normalne by som narazil do nabytku..potom bol koniec :D...
To uz tak byva v LD, zacnes lietat, v tvojom pripade ti to skor preslo do levitacie, co tvojmu mozgu pripadalo ako bez gravitacie, tak si predstavil ze volne vznasat sa mozes vo vesmire, tak si sa hned v nom aj ocitol. A ked to nema clovek vytrenovane tak si stebou mysel robi co xce hoci mozes vediet ze si v LD ale nedokazes poriadne kontrolovat svoje podvedomie.
Používateľov profilový obrázok
theking
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 20:38
Bydlisko: www.spin.wbl.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: M

Príspevok od používateľa theking »

SagitaX: no ved hej,ibaze ja som na tei veci nepomyslel uz pol roka (odkedy zacal skola) ... skorej to bude tym ze som nad tym teraz posledne dva dni trochu premyslal...a pokial viem po 3 hodkach je prva rem faza, 2 hodiny som spal predtym,potom tak hodinku,pol hodinku a prisla rem a vtedy by to akurat vychodilo...
Všetko má svoje dôvody.
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

gratuluju k LD

K te REM fazi prvni je asi po 90 min nekdy se muže vyskitnout i kratka hned po usnuti.


8 hodinovej spanek
Obrázok
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Napísať odpoveď