Sen o LD?

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Sen o LD?

Príspevok od používateľa SagitaX »

dnes sa mi stala taka strasne cudna vec aka sa mi este nestala...

len si tak spim sniva sa mi nieco, zrazu sa pozriem na ruky reku neni toto sen? a co nevidim malicek a prstenicek som mal o jeden ten klb mensi na oboch rukach, vsetko bolo cudne, vlastne som si uedomil ze som v sne podla toho ze vsetko bolo akosi nerealne, mavam sny ktore su nerealne a neuvedomim sa v nich ale toto bolo tak vsetko nerealne ze sa to nedalo si neuvedomit, no a tak si vravim LD super, uplne ma tak zaplavila energia zacal som sa radovat, rozbusilo sa mi srdce, hned som si povedal no klud pohoda, ale nic sa mi nedalo ani hovorit ani hybat nic uplne zmrazeny som premyslal ze aka sranda to je, zrazu ma zacalo unasat prec akoby som lietal a nic nevazil, presiel som cez zavrety balkon a isiel prec, nejak som sa otocil a pozoroval BB v nocnich hodinach, kraaaasny pohlad, potom som sa prebral, hned na to som znova zaspal a znova som sa uvedomil v sne znova na tie ruky, to uz som skocil presiel cez dvere a padol na podlahu, zas som nic nemohol robit nejak som ani rozpravat nemohol, bola tma a tak som chcel trosku rozjasnit obraz a s plneho hrdla sa mi podarilo vykriknut (s namahou) rozsvietit, kusok svetla pribudlo a potom sa sen skoncil, na postely som ostal uplne vypeceny, kuknem na ruky ale vsetko v pohode, zrazu sa zacaly diat divne veci, ludia chodily ku mne do izby nechapal som to kukal som na ruky ako tela na nove vrata ale nic. nejak tak sa to dialo a zrazu BUM zobudil som sa, a teraz uz vazne uplne mimo pretoze som nic nechapal...

bolo to LD alebo sa mi iba snival sen ze mam LD?
este nikdy som nemal sen o LD tak nechapem, snad uz pol roka sa LD nevenujem takze som tiez prekvapeny ze co je toto

zaujimave je ze som bol vzdy v svojej izbe, a tie priznaky toho ze som sa nevedel pohnut boly skoro ako v AC takze dalsi otaznik pre mna ?

neviem si vysvetlit ani preco som si neuvedomil sen ked som sa pozeral na ruky potom...

ach chaooos riadny mam teraz v hlave s toho...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

No to vyzera na LD pokial si sa uvedomil a to druhe je falosne prebudenie ! mne sa napriklad stalo ze som snival non LD a zarzu som sa zobudil ze si zapisem hned sen na papier co mavam pri posteli tak som si to vsetko zapisal a isiel spat ! Rano som sa zobudil znova a ze idem zapisat dalsi sen co som si pamatal a bum papier prazdny! Treba robit nejaky reality check napr kuk na ruky aby si vedel ze je to plna reality! pri LD je to bezne ..mal sm to parkrat tiez !! :wink:
Čo vieme o smrti, keď vieme tak málo o živote.
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Sen o LD?

Príspevok od používateľa SagitaX »

no to falosne prebudenie je fajn, ale ja som sa pozrel na ruky a neuvedomil som si ci to je sen :(
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Sen o LD?

Príspevok od používateľa dr.Katz »

jo, byl to LD, to se normálně stává, s tím se ještě setkáš, že se vzbudíš ze snu do snu. Prostě je tam několik vrstev. A s tím neúspěšným testem reality, jak jsi se podíval na ruce a nic, to je taky normální. Chce to ještě otestovat např. hodinky, nebo nějaký nápis apod., to většinou zabere. Ale těch neúspěšných testů, co už jsem ve snu dělal... anebo se mi stalo, že test ukazoval zcela jasně na sen, ale já jsem mu prostě neuvěřil, všechno okolo bylo tak reálné a dokonalé... a s tím lítáním, jak tě to táhlo pryč, tak to se mi taky párkrát stalo. Nedokázal jsem se udržet na zemi a vyletěl jsem oknem, aniž bych chtěl. Nekontrolovatelný let pryč.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Sen o LD?

Príspevok od používateľa SagitaX »

super, vdaka za rady, teraz idem spravit brutalny zatah na TR... musim sa vsetky naucit :)
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Napísať odpoveď