Podivná síla ovlivnujíci létání

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Podivn

Príspevok od používateľa ATA »

Je to zvláštní síla zabraňující v pohybu dala by se přirovnat k větru nebo nějakému energetickému poli.Z touto silou sem se setkal několikrát vetšinou mi zabranovala v letu bud se letelo hodne blbe a zpusobovalo to bolest v rukou nebo bylo letani uplne znemožneno a při pokusu sem se rozpácl o chodník.Po par neuspěsných pokusech o let se prišel na zajimavou věc pokusd sem se otočil litat šlo normalné a tahle sila me donce vyzařme urychovala.Docela by me zajimal puvod této síli a její učel možná mě měla nasměrovat určitým směrem. Tato domenka se mi dnes potvrdila v LD se snažil dostat na určity misto a litat neslo ale chvili pred tim sem normalne lital tak mi to prišli divny otočil sem se a zkusil letel najenou me neco začalo urichlovat prletel sem slidlište a neco me zbrzdilo udelal sem par obletu okoli a zjistil že se me ta sila snaži dostat na jedno určity misto al nic moc zvlaštiho se tam nestalo opravoval sem sem tam z nejkym klukem jakejsi pristoj.

Setkali ste se nekdo z nečim podobnym nevite jkej by tato sila mohla mit puvod a učel?
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: Podivn

Príspevok od používateľa Tesla »

mam taky dojem, ze ta sila pochadza z teba...
uz som sa s nou stretol aj ja, ale to som ju ovladal. Isiel(lietal) som a zrazu som letel priamo oproti takej znacke, co zvykne byvat na dialniciach. a tak som citil taky zvlastny pocit akoby som mal nejaky organ na zdvyhnutie vysky, ako to mozete vidiet vo filmoch ked pada lietadlo a oni tahaju ten volant ci co to je :) . Ale to uz nieje asi ta sila. No mozno je to opak tej sily, ktory vychadza zo mna...
Nič sa nedá, len netreba chcieť.
Používateľov profilový obrázok
marley5
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 80
Dátum registrácie: St Máj 10, 2006 20:03
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa marley5 »

Podobny pocit som maval aj ja. Nemozem ist dopredu, lebo ma to drzi a zvycajne ma to pochyti vtedy ak musim utekat, alebo nieco nestiham. Neviem co to moze znamenat, no uz dlhsie sa mi to nestalo.. Mozno ze som ani nevedomky prekonal nejaku prekazku..
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

neni to nahodou podobny ..

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

jako protivitr?
Resp. nekdy se mi stava ze musim na to vzletnuti se rozbehnout (podobne jako capi, ci husy a jiny ptaci).
Nekdy se ale neda poradne rozbehnout neco brzdi je to jako by slovek chtel behat po pas ve vode. Tudiz nedosahnu tu potrebnou rychlost k tomu abych se odlepil od zeme :lol:
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

ja do vzduchu dostnu v tom neni problem ale nemužu se tam udžet rozběch sem zkousel taky ale nic to neviřešilo.Zajimvy je že se ta sila nijak neprojevu na okoly zdnej vitr nic napdaneho a projevi se až pri letu.

Ted sem si vzpomel ze se mi podobnou silu povedlo vyvolat i umele zkousel sem zmenu snu zekl sem basičku a njednou me zacala tahnout nejá sila letel sem pozadu snovym prostředim a pord sem zrychloval pak sem letel nejakmy temnm prostorem bohužel na misto určeni sem nedoletel a probudl sem se.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

OBI-VAN:
ja taky potrebuju k litani v LD rozbeh !! A kolikrat jeste navic kdyz se rozbehnu tak musim skocit a rukama se odrazit od zeme ( jako kdyz skaces do vody po hlave a odrazis se ode dna ) abych se vznesl. A kdyz uz letim tak mam problem se setrvacnosti. Treba kdyz mam zatacet za roh, tak zatacim velkym obloukem a tak tak abych nenarazil na nejakou jinou budouvu apod. Proste me ta SETRVACNOST pri litani depta !!!
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

ja se do vzduchu dostavam bez rozbechu proste skočim pak bud letim nebo spadnu na hubu.Horši je to když skočim z nejke budovy a litat nejde pak mužu jen cekat až se dole rozplacnu.

Posledne se mi to stalo asi pred mesicem vtomlhle LD:
LD-ocitl sem se nekde v restauraci nevim proč ale myslel sem si že je to v Africe ta restuarace byla nekde v korunách stromu.Jen sem se z nekym rozloučil a skočil sem dolu padal sem kolem ohromnho kmene stromu viška to byla pořádná tak 200m /vysokej strom Smile/ bohužel nastal malej zadrhel zjistil sem že nemužu litat povedlo semi zachitit na nejke vetvi a zkusil sem to znovu odrzil sem se a jen sem padal letel nešlo tak sem si jen užival padu aji sem si trochu rakřičel cestou sem porádne zrychil letet nešlo ale neznepokojovalo me to řek sem si že se o neco dole zastavit musim .Nakonec sem pristál na nejakejch obrovskejch chorožich co rosli na tom srome napred sem jich pak proletel to me trochu zbrzdilo.Byl sem dole bylo to nejky jezero spiš bažina a vni rostlo par techle divnejch srmu videl sem břech bylasi 100m ode mě.Začal sem řesit menši problem jka se tam dotat když nemužu litat napdlo me preplavat ale napred že vzkousim par veci.Začal sem zkičet že chci videt energiji zkousel sem to jrn tak rukou a pak sem popadl nejakej klacek když sem porádne zařval tak se na konci trochu rosvitil ale jinak nic.Daši probuzeni..

To majk -ta setrvacnost me občas taky stve vetšinou se mi to povede vybrat ale když ne tak si stim hlavu moc nelámu proste proletim zkrz bud projdu zdi nebo to probourám.Pak tenpanelák vypdá jak ementál :grin: vetšiniou nastesti ten náraz neboli ale jednou se mi stala mensi neprijmnost byl sem v nejkym sale a chtel sem projit vylohou bylo to ve spech rikalu sem si že to probehnu /bud se rozbije nebo projdu skrz/ ale nevišlo to rorplác sem se o ni asi použivaj nejky tvrzeny sklo
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Podivn

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Skús si spraviť predtým REBAL a uvidíš či sa dostaví nejaká zmena.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Podivn

Príspevok od používateľa ibbeta »

čo je to ten REBAL?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Podivn

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Rezonančný
Energetický
BALón

Je to energetická ochrana, ktorú sa ATA naučil na PB.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

Až bude priležitost tak vyzkoušim jedinej problem si na to bude v LD vzpomenout :grin:.Ta podivná síla se viskytuje jen nekdy zatim sem se s tim setkal asi 10 z 300LD takže moc časty to neni.Spiš by me zajimalo kde ta sila ma puvod a jakej je jeji učel asi zkusim kam mě zavede trba tam bude neco duležityho.

Z REBALem mam spustu zajimavejch zažitku jetse sem si ho trochu upravil aby vic vyhovoval mim potřebam.Zkoušel sem s tim všechno možny od ochzany pred negativnimy vlivy /energie ,enoce,dokonce i zima/ pres ovlivnováni počasi až po ruzny ovlivnováni situace treba zelena na semaforu.

Posledne sem měl platit pokutu v knihovne asi 60Kc /vznikla kvuli nedorozumeni v datumu pučil sem si knižky a mel sem je ten samej den vratit ja sem si myslel že až za mesic/.Přijel sem tam že to pudu zaplatit pred tim než sem vešel dovnitř sem si hodil REBAL aby na me neřvaly že du o tyden pozdejš.Prisel sem k prepažce vratil knižky a chtel sem to zaplatit ale pokuta zahadne zmizela z počitače :grin: a to aem ji jeste presvedcoval že to fakt mam platit a ona to hledala asi 15 min ale nenašla proste veškery zaznamy zmizeli.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

:grin: u me rebal funguje tak, ze kdyz jedu autem nejakou dalku tak jsou policajti vzdycky na druhe strane a kdyz jedu zpatky tak jsou opet na druhe strane :grin:


.... tudiz muzu jezdit ozraly, bez dalnicni znamky, nepripoutany s 8 lidma v aute, beze znacky a jsem v pohode .... :grin:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Podivn

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

jj, REBAL funguje :grin: a som rád, že funguje aj Vám :ok:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

Re: Podivn

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

WhiteWolfSix napísal:jj, REBAL funguje :grin: a som rád, že funguje aj Vám :ok:
No mozna mne funguje taky i kdyz jsem nebyl na zadnym kurzu ani Hemisync necvicil (no poslechl jsem si mozna par lekci a parkrat zkusil).
Mozna si to jenom sugeruju ale kdyz si vecer teste pred usnutim dam REBAL (nebo se o to pokusim ci si to myslim) tak se rano probudim daleko vic odpocaty a mam i pocit ze mne to pomaha ochranovat pred jakymkoliv onemocnenim i banalni chripkou ci rymou.... Je jen hloupe ze se REBAL resp. jeho intenzita neda zmerit nejakym "objektivnejsim" pristrojem :cry:

P.S: jo k tomu letani, samozrejme po rozbehu se musim vetsinou taky odrazit stejne jak psal MAJK :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
necrotising_
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Po Jún 04, 2007 16:58

Príspevok od používateľa necrotising_ »

Myslím, že zatím asi 2x se mi to stalo taky. Bohužel jsem nezkoumal, jestli mi to nějak ukazuje, kam mám letět, pořád jsem se snažil proletět skrz. Jenže vždy jsem se odrazil nazpět.
Napísať odpoveď