zmena prostredia

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
marley5
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 80
Dátum registrácie: St Máj 10, 2006 20:03
Kontaktovať používateľa:

zmena prostredia

Príspevok od používateľa marley5 »

Tak v dnesnom LD som sa pokusal zmenit prostredie sna. Bol som doma na dvore a bolo zamracene. Tak som sa zavral oci a zacal mysliet na nejake pekne prostredie. Ked som oci otvoril bol som presne tam kde som ich zatvoril, akurat uz bola obloha o cosi jasnejsia. Povedal som si ze takto to nejde. Pri mne vsak stala nejaky muz a poradil mi, nech sa skusim rozbehnut a preletiet cez mur, ze by sa potom mohlo prostredie zmenit. Vyskusal som to, ale cez mur som nemohol prejst stale som sa zastavil, ako keby som vletel do vaty. Po par pokusoch som to vzdal a pozeram ten clovek co mi to poradil stoji pri aute a vola ma nech si nastupim. Tak sa ma spytal ze kam chcem vlastne ist a ja ze ani neviem ale niekde kde bude pekne prostredie. A ten typek ma naozaj odviezol az ku nejakej kamenistej plazi. Vravel som mu ze je to ok, ale ze by to chcelo este nejakych ludi. Povedal ze neni problem nech si nasadnem do clna co bol nedaleko. Preplavali sme za utes a tam bola normalne nejaka rekreacna oblast, plno ludi. Vtedy som stratil luciditu a zacal som s kamaratmi pit v bare pivo.. 8)

Myslim ze aj toto je celkom zaujimavy sposob zmeny prostredia. Mate s tym skusenosti?
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

Zajimavy taky už me napadlo poprosit nejkou osobu ale zatim sem nemel moznost to vyzkouset.Jen jednou sem si si zavolal taxik a nechal se odvist.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: zmena prostredia

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Môj 7-ročný syn si v zlých snoch tiež mení prostredie a celkom mu to ide. :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

ww6 nezkouseli jste se synkem privolani do snu ? nebo neptal se te nekdy, kdyz jsi byl u neho ve snu, jestli si to pamatujes taky ? Ja kdyz sem byl maly tak sem se matky nebo otca ptal dost casto a nechapal jsem ze si to nepamatuji ...
gagino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St Sep 27, 2006 18:51

Príspevok od používateľa gagino »

najlepsie je zmenit prostredie, na ktore sa prave nepozeras, napriklad si povies, ze ked sa otocis dozadu, prostredie uz bude zmenene na napriklad plaz... otocis sa a ta plaz tam je. a takym istym sposobom potom aj druhu stranu zmenis. a mas celu plaz...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

majk napísal:ww6 nezkouseli jste se synkem privolani do snu ? nebo neptal se te nekdy, kdyz jsi byl u neho ve snu, jestli si to pamatujes taky ? Ja kdyz sem byl maly tak sem se matky nebo otca ptal dost casto a nechapal jsem ze si to nepamatuji ...
jj, párkrát sa ma pýtal či sa mi s ním nesnívalo. Jeden či dvakrát sme mali podobné sny, ktoré by sme mohli považovať za zdieľané sny.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď