normální sen do ac a zpět

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
fallyZZ
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št Nov 23, 2006 13:48

norm

Príspevok od používateľa fallyZZ »

Začal normální sen byl jsem v nějaké vile a šel jsem spát potom jsem cítil vibrace a zničeho nic jsem byl v prazdnotě viděl jsem své tělo ležet přede mnou a cítil jsem silné vibrace,taky jsem viděl nějakou dívku která mi něco ve verších radila už nevím co. potom jsem se zbudil ve vile nebyl to ale ld protože jsem se chtěl vzlétnout ale místo toho jsem šel zase spát.Potom byl další sen ale taky normal.

..''takže ta dívka mohla být průvodce?
..''může se dostat z normálního snu do AC?
..''co když to bylo LD s bdělostí číslo 1.?
..''když by to bylo LD tak co tam dělaly vibrace??

Díky za odpovědi :) :zzz: :help:
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: norm

Príspevok od používateľa SagitaX »

..''takže ta dívka mohla být průvodce? - mohla, ale mohol to byt stale len sen o tom ze mas AC a to dievca bola len snova postava

..''může se dostat z normálního snu do AC? - vzdy ked spis tak si v AC, takze uz si to len uvedomit

..''když by to bylo LD tak co tam dělaly vibrace?? - mozno len sen (LD) o AC, moze sa ti stat ze budes mat sen o LD a nebude to LD, iba sa ti o tom bude snivat a moze sa ti stat aj to ze budes mat sen o AC a nebude to AC a moze sa stat ze budes mat LD o AC atd... :)
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Napísať odpoveď