zase mikro-LD

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

zase mikro-LD

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

na zaver mensi serie snu vicemene nesmyslnych opet maly zablesk LD.
Byl jsem nekde v prirode a koukam na nejakou malou kytku (kytky mne zrovna moc nezajimaji) a v tom to prislo ze jsem si uvedomil ze se jedna o sen a ve skutecnosti ze spim (LD).

Koukam na tu kytku na zemi (fialova nebo ruzova, jelikoz tomu nerozumim nevim co to bylo za druh ani jestli existuje) a rikam si "musim zkoncentrovat nejak pozornost" a zkousim se tedy 100% zamerit na detail ty kytky.
Najdou koukam kytka potvora zacne z niceho nic morfovat a meni barvu (listy zezelenaji) i tvary.. listky se protahnou apod.... No a po par sekundach zase usinam....

K necemu to ale mozna bylo tentokrat mi doslo, ze vubec zablesky LD mi prichazeji vyhradne tehdy, kdyz zpomalim nebo zastavim aktuelni cinnost a a veskere aktivity ktere ve snu zrovna delam (cestovani, hledani, povidani, utikani, litani... cokoliv). Pouze tehdy je sance ze se pozornost z "vnejsich" podnetu prenese na vnitrni stav resp. na sebe sama. Asi jenom v takovem okamziku je sance nejakeho nabehu LD (pozdeji snad i AC).

Problem asi je ze se nesmim zastavit uplne, asi bych se mel zkusit tocit a podobne a trenovat v tom LD zname techniky (hehe zname ale jestli si na ne zrovna v LD vzpomenu) na jeho udrzeni a zvyseni hladiny vedomi aniz bych USNUL a aniz bych se probudil....
No v kazdem pripade jsem porad na zacatku jak na to koukam.....
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

dneska zase

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

a sice takovy sen s kratkym LD zableskem jake se mi zdavaly mozna pred 10-20 lety.

Prochazel jsem mistnostmi nejakeho hradu a zamku s nekonecnym poctem komnat.
Pokazde to bylo prekvapeni jak bude ta druha komnata vypadat. Vybaveni zamku bylo neuveritelne pestre nektere mistnosti byly vyzdobeny nabytkem z drahokamu a hromada umeleckych del az z toho hlava prechazela..

NO v jednu chvilku jsem si uvedomil ze to je jenom LD a misto abych zkusil neco smysuplnejsiho tak jsem si prohlizel s neduverou a nadsenim nejake detaily neceho a nechtelo se mi verit jak muze byt neco tak uzasnyho a vypada tak, jak by si to clovek nedokazal predstavit ani v realu..

mno .. a jinak nic moc nevim proc jsem tam v tom zamku byl, co jsem tam hledal kam a proc jsem prochazel....
Napísať odpoveď