nedari a nedari

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

nedari a nedari

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

dneska jsem mel behem snu maly zablesk LD.. proste zniceho nic jsem si uvedomil ze jsem ve snu.
V reakci na to jsem prestal s cinnosti kterou jsem zrovna delal (uz ani nevim co to bylo) nebot mi doslo ze je to naprosto zbytecne kdyz je to stejne jenom sen.
Snazil jsem se nejak stabilizovat vedomi ... tim uvedomenim ze jsem v LD. Bohuzel se mi to moc nedarilo citil jsem se jako bych se vznesl nekde ke stropu nejake mistnosti kde byla takova divna bila mlha, snazil jsem se trochu "tocit dokola" abych si upevnil vedomi... ale nepovedlo se a za chvili jsem zase usnul...

Prijde mi to jako by mi neco (uvnitr ci zvenku) vylozene branilo plnemu uvedomeni v LD...
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

ja som mal pred par dnami taky silny LD ako nikdy...uz od zaciatku sna som si bol isty ze mozem robit cokolvek a ajtak sa nezobudim...a bola to pravda...bol to prvy sen v ktorom som sa nezobudil po vyvrcholeni :D (inac v tom sne som isiel hned na zaciatku na lucid crossroads len skoda ze tam nikto nebol)
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Re: nedari a nedari

Príspevok od používateľa Viliond »

OBI-VAN napísal: Prijde mi to jako by mi neco (uvnitr ci zvenku) vylozene branilo plnemu uvedomeni v LD...
skus si precitat nieco ohladom su sugescii.To nieco v tebe moze byt tvoje podvedomie braniace LD.ak siho este nemal a chces ho moc mat tak tvoje vedomie moze tuto myslienku poskytnut podvedomiu a to sa snazi vsetkymi moznymi prostriedkami dosiahnut aby si nemal LD, pretoze inak by ta myslienka stratila vyznam... predsa vyznamom je chciet--- skus si vraviet mavam ale viem mat LD... len do toho nezahrnuj cas lebo podvedomie tuto dimenziu nepozna...aspon teda sa nazdavam ze by to mohlo mat tento povod
:reading: :reading: :reading:
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

Re: moje podvedomi si ze mne dela :moon:

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

Viliond napísal:
OBI-VAN napísal: Prijde mi to jako by mi neco (uvnitr ci zvenku) vylozene branilo plnemu uvedomeni v LD...
skus si precitat nieco ohladom su sugescii.To nieco v tebe moze byt tvoje podvedomie braniace LD.ak siho este nemal a chces ho moc mat tak tvoje vedomie moze tuto myslienku poskytnut podvedomiu a to sa snazi vsetkymi moznymi prostriedkami dosiahnut aby si nemal LD, pretoze inak by ta myslienka stratila vyznam... predsa vyznamom je chciet--- skus si vraviet mavam ale viem mat LD... len do toho nezahrnuj cas lebo podvedomie tuto dimenziu nepozna...aspon teda sa nazdavam ze by to mohlo mat tento povod
:reading: :reading: :reading:

aleLD jsem uz mel vickrat bohuzel vzdycky jenom parsekund maximalne minut..
Vcera zase.. uprostred docela zajimaveho a zabavneho snu (dobrodruzny, vyzkumny) jsem si to n chvilku uvedomil ze to je jenom sen... a ze jsem neco chteo v LD udelat ci vyzkouset.. jenze jsem si zaboha nemohl vzpomenout co jsem to chtel.... no tak jsem zasev tom snu pokracoval... (jako kdyz se clovek diva a velmi zajimavy film, na chvilku ho zastavi s tim ze chtel neco "duleziteho" udelat... ovsem pak si nevzpomene co a jeho podvedomi mu rekne no asi to nebylo tak dulezite... ten film je lepsi pod ho dokoukat schvalne co se bude jeste zajmaveho dit......""


HMMM moje podvedomi si ze mne dela asi peknou :moon:
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

OBI-VANe jeste me ted napadlo, co zkusit dat nejaky prikaz nahrany na cd nebo kazetu a poustet si to porad dokola pri relaxaci nebo meditaci. Opakovani matka moudrosti a po x opakovanich se ti to musi do podvedomi silne zaryt. Doporucuju nahravku tvym vlastnim hlasem.

ja sem se tak napr. ucil kdysi davno k maturite. Proste jak jsme dosdtali cca 32 temat ke zkouskam z cestiny tak jsem je vsechny nahral na kazetu nasadil sluchatka porad dokola sem si je prehraval a nakonec jsem to udelal .. :grin:

a jeste nedavno jsem si udelal takovou podobnou nahravku na uvolneni, relax a astralni opusteni fyzickeho tela, ale bohuzel skoro vzdycky jsem pri te nahravce po 5 minutach vytuhnul a probudil se az po pul hodine ...
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Re: moje podvedomi si ze mne dela :moon:

Príspevok od používateľa Viliond »

OBI-VAN napísal: HMMM moje podvedomi si ze mne dela asi peknou :moon:
no. to asi z vacsiny z nas si robi :twisted:
Edreamer
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Máj 20, 2007 13:55

Príspevok od používateľa Edreamer »

stale sa nedari ani mne. uz tolkokrat som bol tak blizko ale vzdy som sa prebudil... :( :evil:
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: nedari a nedari

Príspevok od používateľa RedHawk »

No a co a ako robis?
Edreamer
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Máj 20, 2007 13:55

Príspevok od používateľa Edreamer »

len si hovorim je to sen, je to sen...
Napísať odpoveď