tranz

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

tranz

Príspevok od používateľa Alino »

pred mesiacom asi, sa mi stala taka vec... pustil som si i-doser dal som si dozu out of body experience, isiel som spat a v noci sa mi snivalo ze ma skrti taky fetak. Ked som ho siel udret, uvedomil som si ze to je sen a otvoril som oci, videl som izbu v ktorej som spal ale nemohol som sa vobec pohnut. Chcel som otocit hlavu dolava lebo som citil pritomnost niekoho/niecoho. Ale nemohol som, chytil ma strasny strach tak som zacal kricat na mamu ale nevidal som ani hlaska... tak som sa stym nejak zmieril a za par sekund som sa zase stoho nejak prebral a uz som sa mohol hybat. doteraz mi toto vrta hlavou co to bol za stav, kamarat hovori ze tranz no ja si myslim ze to bola OBE len som nevedel ovladat este moje telo. mozte mi nejako poradit?
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

bola to spankova paralyza
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

Presne tak ! ja ked som sa zacal ototo vsetko zaujimat tak prva prihoda bola taka ista otvoril som oci ale vznasal som sa na postelov a neslo sa vobec hybat snazil som sa kricat na rodicov ale tak isto zadny hlasok som nevidal . Potom ma strach vratil spat! Neskor dalsie pokusy to uz islo lepsie a lepsie
Čo vieme o smrti, keď vieme tak málo o živote.
ThalienX
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po Feb 26, 2007 18:50

Príspevok od používateľa ThalienX »

Mne sa nieco take podobne stalo tiez. Isiel som ako vzdy sa pokusit o astral, ked tu zrazu prisli vybracie, tak silne som este nezazil. Zacalo ma to akoby tlacit do postole, teda aspon som to tak citil. Ked to skoncilo, tak sa mi zdalo ze citim, akokeby bola niekde v blizkosti nejaka zla entita. Proste hrozdny strach som dostal, ako keby lezal vedla mna nejaky vrah :). Taky strach som este v zivote nemal, v tom strachu som isiel zakricat, lenze som tiez nevedel vydat ani hlasok. Chcel som trhnut telom, no ani som sa nepohol. Trvalo niekolko sekund kym som sa "zobudil". Neviem co to bolo
Používateľov profilový obrázok
Kalthar
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po Apr 02, 2007 16:17

Re: tranz

Príspevok od používateľa Kalthar »

No tak ja som mal taketo zazitky bezne pred par rokmi,avsak to jaksy pominulo.Zacalo to klasickim zobudenim sa a absolutnou nehybnostou a neschopnostou hovorit mal som to dost casto az na par krat som dokazal sa pohnut avsak nebol to pohyb s mojim vlastnym telom.Do tohto stavu si napamatam ako som sa dostal a ci som sa dostal bud priamo zo spanku alebo zo stavu (zabetonovaneho chrobaka).Taketo vylety OBe som zazil asi 3 az 5 krat,postupne vsak aj tie zmyzli a mal som posledny stav chrobaka a konec vsetkemu.Co som cital tak stav nehybnosti bol popisovany bud ako tranz alebo astral sam neviem...inak OBe ju supa skoda ze to uz nezazivam...
GL
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

navodzovanie obe sa da naucit...alebo chod na kurz prechod branou a tam budes mat obe raz-dva :wink:
Používateľov profilový obrázok
Delord
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 20:57
Bydlisko: Humenne
Kontaktovať používateľa:

Re: tranz

Príspevok od používateľa Delord »

a kde najdem ten kurz prechod branou ???? mal som uz aj ja OBE ale tha nie vzdy vide tak sa to chcem naucit nejakym sposobom.... pls
Astral forever....astral has you
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: tranz

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Stačí sa pozrieť do sekcie Akcie: http://www.3oko.sk/viewtopic.php?t=1265
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

nechcem zakladat novy topic ale posledne dva dni sa mi stala dalsia cudna vec. Snivalo sa mi ze lezim v posteli vstanem a chcem ist niekam ale vzdy ma to vrati lezat, a takto aj 20 krat, nevnimam pritom akoby poriadne realitu alebo citim sa akoby som bol strasne zhuleny a opity a potom sa stoho zobudim.. neni to nahodou astral? (len ze ma to nejak hadze naspat a menej vnimam)
Napísať odpoveď