"Karty na stôl!"

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

"Karty na st

Príspevok od používateľa Viliond »

Tato teme ja urcena na to aby sme si vsetci vyjasnili na com sme.Myslim tym ake mame skusenosti a vysledky s magiou ci ezoterikou.Piste sem vase vyznamne vysledky a ak ziadne vyznamne niesu tak aj tie ide o to nech zistime kto je ako daleko.Ja tiez niesom niak skuseny v tychto veciach ale zacinam pomaly.No a nehambite sa.Ako vravim ja som este tiez nic svetoborne nedokazal. Diiik

Viliond Oronmelme
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

Takze zacnem ja co sa tyka LD a OBE tak mavam zatial len Lucidne sny a AC som este inak nezazil.Ale myslim ze som parkrat bol blizko?Dalej uz viem vidiet etericke telo a pokusam sa o auru.Co sa tyka telepathie skusal som to iba dva krat ale funguje to a az prilis dobre.potom mi do toho ale nieco Prislo takze som to nerozvyjal. takze rekapitulacia:

1. LD a OBE - LD mavam uz skor spontalne
- OBE zatial nie
2. Videnie Aury - vidim etericke telo
- citenie asi na rovnako, mozno slabsie
3. Telepathia - pozitivne vysledky
4. Telekinezia - pokusi boli ale vysledky ziadne :-(


no asi takto si to prestavujem. tak toto su moje + a - . co vase???
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: "Karty na st

Príspevok od používateľa Zenny »

LD spontanne, OBE mozno raz do mesiaca.. :)
Inac ako si sa ty ucil telepatiu popr. ake cvicenia si cvicil? skusal si to cvicenie s mobilom?(myslis na niekoho aby ti zavolal a on ti zavola)
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

No u mna, hoci sa tomu az prilis venujem a verim celemu paranormalu az moc:

LD - nic :D, ale odkedy som sa zacal OBE venovat pametam si vela snov a zacal som ich casto skumat
AC - tomu sa venujem najviac a hoci som ani to nemal, v tranze som bol milion krat :D, a veci suvisiace s tranzom by sa dali povazovat za paranormal (hypnagogicke haluze)

Takze v podstate som nikdy ziadne OBE nemal, ziadna telepetia telekineza nic...dalo by sa povedat ze som sa nikdy s paranormalom zoci v oci nestretol, no aj napriek tomu zaujem v tuto oblast mame v rodine, moja mama a jej priatelia si myslim ze casto praktizovali rozne liecenie rukami a ine srandy, a takisto literatura ktoru obcas doma nachadzam sa venuje tejto tematike...
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Re: "Karty na st

Príspevok od používateľa Viliond »

Zenny napísal:LD spontanne, OBE mozno raz do mesiaca.. :)
Inac ako si sa ty ucil telepatiu popr. ake cvicenia si cvicil? skusal si to cvicenie s mobilom?(myslis na niekoho aby ti zavolal a on ti zavola)
ani nie uplne primitivne som si sadol s druhym clovekom oproti sebe a najprv sme skusali s kartami.ale namietal ye ich poynam a ze to presvita ked som vedel.skusali sme rozne veci a prebieha to asi takto imaginujes si niaku vec ale uvedom si ze telepathia je prenos pocitov nie myslienok.takze musis poslat ten pocitovy vnem ktory pri pohlade na onu vec dostavas.Takze uvolnis sa a snazis sa to poslat druhej osobe musis posielat ale pocit.myslis na to a po chvyli zacne teplo a zvyseny pulz.bitie srdca a cudny pocit na tepene hlavy ako keby to ....neviem to popisat slovami musis to zazit ja som osobne vacsi pulz nemal ale partner ano.teraz zo strany prijemcu.nechaj predstavivost volne prudit nesnaz sa zastavovat nic aj ked budes vidiet bludy.hlane treba vystihnut cco je to spravne ale to poznas ked to pride.je to ako blesk s jasneho neba,ostatne idu pomali a toto len preblisne.no musim off lebo so tu ilegalne a ma prist matka potom napise idem do kaviarne... caaaaaaaaaaaaaaaaaaw poslem aj niaky textik ak by si chcel...aaaaaaaaa uz pocujem vytah :roll: to nebolo knat fu no tak toto je asi vsetko ale ide to aj s mobilom ale je dobre keby ta druha osoba prijimala ide to lahsie mozme sa napriklad dohodnut ze budes v tedy a v tedy prijimat a ja vysielat alebo naopak :-) je to predsa na dialku.a ked uz dialka tak poriadna nie? no uz racej idem lebo moja intuicia mi vravi ze ma tu dakto nachyta caw
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

TheONE napísal: v tranze som bol milion krat :D, a veci suvisiace s tranzom by sa dali povazovat za paranormal (hypnagogicke haluze)
tematike...
co presne myslite pod tranzom vsetci lebo sa mi zda ze som niaco podobne zazil,,,skus mi definovat tranz.viem mozno je to tazke ale skus...dik
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Toto podľa mňa vôbec nieje dôležité, kto, čo, kedy a ako silno či ďaleko...
Z1
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

neviem teraz o com hovoris ale ak hovoris o skusenostiach tak nejde o to ci je to dolezite ale o to aby sme vedeli ako na tom sme... nejde mi o to aby som sa porovnaval ani nic take.iba chcem vediet ako je kdo daleko uz len koly tomu aby som vedel co sa koho mozem spytat ...takto by sa nemusel potom kazdu druhu temu pytat a ty ako? mozno to nieje dolezite ale je to urcite zaujmave vediet s kym si pises nie??? ked nechces nemusis sa prezentovat... ale dikujem za nazor :lick:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: "Karty na st

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Viliond: Na to stačí pozorne čítať písmenká druhých. Kto má nejaké konkrétne skúsenosti tu o nich určite napísal a kto ich nemá sa na ne pýta. Takže súhlasím so Zrakom, že to nie je dôležité. Nechcem však tým povedať, že by tu ľudia nemali písať kto čo dokáže. Kto chce, nech napíše. :chat:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

dobre ale chcel som to zhrnut a rekapitulovat... je na tom daco zle??? :evil: ? :roll:
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

jj je to velmi zle! urcite za to dostanes ban na jeden rok :twisted:

ale k teme:Villi, kde si zohnal cloveka s ktorym trenujes telepatiu(popr. aj tu auru)? v mojom okoli to vyzera tak ze sa tu nikto o take veci nezaujima :(
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mNemoN »

tak to vyzera asi vsade :D
ved ako by to vyzeralo ked by po celej planete chodila banda shamanov :DD a ocumovali ti auru :D (rozpravocka ze )
Myslim si ze je pre taba len dobre ze sa o to zaujimas... Ani si neviem predstavit zivot po smrti, ak by som ani len netusil co ma caka :// asi by to nebolo velmi prijemne
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

no u mna to bolo podobne a vlastne aj je ale auru trenujem hoci aj na cudzich ludoch niekedy to vyzera cudne ked na nich civim :grin: no a s telepathiou to uz je obtiaznesie...skusal som len raz z matkov nikto iny vtedy nebol tak som to riskol :D ale nie islo nam to dobre.... inak aj ja hladam niekoho seberovneho s kym by som skusal... neviem ako iny ale podla mna je to dnes dost problem ...
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

mNemoN napísal:tak to vyzera asi vsade :D
ved ako by to vyzeralo ked by po celej planete chodila banda shamanov :DD a ocumovali ti auru :D (rozpravocka ze )
Myslim si ze je pre taba len dobre ze sa o to zaujimas... Ani si neviem predstavit zivot po smrti, ak by som ani len netusil co ma caka :// asi by to nebolo velmi prijemne
no nieto sa zas radsej utapa v nevedomosti ale myslim ze cesta ktorou tu mi vsetci ideme je ta spravna a skor ci neskor nou pojdu aj ostatny len musia duchovne dozriet... karmicky.... mozno sprosty vyraz ale aby toho boli hodny.... myslim ze sme si vybrali spravne aj ked bola aj lahsia cesta... :appl: :appl: :appl: :grin:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Viliond napísal:je na tom daco zle??? :evil: ? :roll:
Niekto napísal, že je na tom dačo zlé? :shock: jj, dostaneš ban na jeden rok. :lol: :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď