Zaujimava skusenost (skoro AC z LD)

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Quicky
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 35
Dátum registrácie: So Jan 27, 2007 22:55
Bydlisko: Trencin

Zaujimava skusenost (skoro AC z LD)

Príspevok od používateľa Quicky »

Dnes rano (no ono to bolo asi okolo 10-tej :D ) som sa zobudil a povedal ze skusim LD....kvoli hluku(7-rocny brat si zmyslel ze si vybere tu najhlucnejsiu hracku a moja andluka sa k nemu s chutou pridala) sa mi vsak nedarilo dlho zaspat... Po chvilke vsak nastal relativne klud a ja som zacal zaspavat...Bol som v takom stave, ze som vnimal postel a okolie, ale vnimal som aj sen....teda vedel som ze je to sen, ale hovoril som si ze budem sa v nom spravat akokeby nic, kym sa nedostanem hlbsie do sna (aby som sa nahodou nezobudil kvoli nadmernemu vzruseniu z LD:) )...Inak to bol sen kde som bol v byte a izbe mojho basgitaristu a bol tam aj nas bubenik...o niecom sme sa bavili uz si nepamatam...
No a neviem preco ale napadlo ma zavriet v sne oci (skusit co sa stane) a vtedy som pocitil celkom silne vibracie po celom tele, hluk a pistanie v hlave... Lenze to som necakal a tak ma to celkom prekvapilo/vydesilo a ja som otvoril oci - teraz uz naozaj v mojej posteli :cry: ...chcel som to este zopakovat, ale uz sa mi nepodarilo zaspat :cry:


Toto ani nie je tak zazitok z AC, ale LD...ale dal som to sem lebo som sa skoro dostal z tela :)
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

:lol: :lol: :lol: s tela sa dostavas aj ked spis... aj pri zaspavani opusta astralne telo tvoje fyzicke telo a dostava sa do astralu... preto ja vobec nechapem metodam "AC z LD"... ved je to sprostost... AC? neviem prosim keby mi to niekto vysvetlil pretoze AC ako astralne cestovanie je siroky pojem a astralne cestujeme aj pri LD ina je uz astralna projekcia to ano...ale aky ma zmysel sa astralne premietnut ked sme uz v astrale? :-D bud si uvedomim ze snivam a zacnem ovladat svoje astralne telo (LD) alebo sa premietnem s fyzickej roviny do astralnej vedome(astralna projekcia ,OBE) mno a k tvojmu zazitku? takze neviem ci si uz niekedy mal LD ale ked si sa bal prilisneho vzrusenia tak som si vydedukoval ze nie... ked sa dostaval do LD pomocov WILD reps. tak ze si pri zaspavani uvedomim postupne ze snivam... snazim sa uz od zaciatku si tvorit ci ovladat sen... pretoze pokial to necham "len tak" casto sa stane ze zaspim... :-( ... kazdopadne skusaj dalej drzim palec... :ok:
Napísať odpoveď