Prve Liecenie

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Prve Liecenie

Príspevok od používateľa Viliond »

vcera som mal celkom slusny zazitok spojeny prave s liecenim... vcera ked som isiel busom domov mal som celkom zaujmavy telepathicky rozhovor s jednym chlapikom v buse a tak sa mi zda ze to z jeho strany nebolo niak extra vedome... ked som videl jeho reakciu ze som v buse pred konecnou uz len ja a este vysielame neudrzal som sa smiechom :-) take velke oci... :o LOL ked som prisiel domov bol som este stale dost vnimavy a tak ma napadlo ci si s mojou mamou nedame hodinku telepathie... spravil som Hajichu (caj) pridal ghí a zacali sme... asi po takej 3/4 hodiny sme uvazovali ci to ma vyznam pretoze sa mama nevedela uvolnit a v hlave jej vyrilo mnozstvo myslienok... pocas jedneho pokusu o prijatie spravy som citil kmitanie oci a v zapeti silnu bolest v oblasti rohovky laveho oka... prerusil som jej vysielanie a spytal sa ci to co vysiela suvisi s ocami... odpoved bola nie a tak som sa spytal ci ona nema problemi s ocami a dostal som kladnu odpoved... vysvetlujem si to ako pokus podvedomia ktore zachitilo moznost sa prejavit vyslat spravu o nemoci... povedal som mame nech ide blizsie... skusal som posielat energie...bolo to super... tazko sa mi to rozprava ale velmi mi to pripominalo p. Kostru ktory je uznavanym ludovim liecitelom... spravadzalo to grganie...uvolnenie energie... tlak teplo trpnutie... kazdopadne som po chvyli pocitoval bolest v krku a ociach... zacal som rozmyslat nad tym ze to mozem preniest na seba a tak som sa priebezne cistil... ked sme skoncili mama bola uvolnena a hlavne vyrovnanejsia... sebaliecenie som skusal ale takto to bolo ine... po skonceni som si este úrecistil a harmonizoval cakry a vypudil spinavu a nabral cistu energiu... dost ma zarazilo ked asi 20 minut po tom som zacal hrozne grgat... vyzeralo to ako zvracanie vzduchu...slo to az zo zaludka ale bol to vzduch... kazdopadne s mojej strany je to super zazitok... ... skuste sa niekto vyjadrit... DAKUJEM... :angel: :angel: :angel:
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Re: Prve Liecenie

Príspevok od používateľa červená košeľa »

a nemas pocit zeby si maminu bolest...ci chorobu...ci ako t nazvat preniesol len z nej na seba potom zo seba do okolia a mohlo sqa to na hockoho nalepit?
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

neviem... myslim ze som skor strebal energie sposobujuce tu bolest a potom ich vycistil
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Re: Prve Liecenie

Príspevok od používateľa mNemoN »

cervena kosela ma pravdu ... kazda choroba alebo nieco co vnimas povedzme negativne ma za ulohu primat ta k zmene a ked takto niekomu pomozes(vlastne mu nepomozes :D) tak sa to na neho vrati. A nemozes len tak nieco vstrebat vsade plati zakon akcie a reakcie, teda v tomto svete a tak si myslim ze to je v tebe alebo si to podvedome neikam odhodil.
Tolko moj nazor
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

myslim ze mozes vyslat prud cistej energie ktora bud eliminuje tu "spinavu" alebo ju presunie... nie som v tomto ohlade niak extra teoreticky zrucny tak nebudem moc mudrovat tolko moj nazor...
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Re: Prve Liecenie

Príspevok od používateľa mNemoN »

mas na to dost egocentricky pohlad co je ciste pre teba pre ineho je spinave, co je dobre pre teba pre ineho je zle... nemozes urcit co je dobre a co zle .. Neviem, ja si myslim ze by nikto nemal takto zasahovat do zivota druhych

Tiez ta spinava energia, ktoru vnimas vnima moze byt v sirsom kontexte alebo zo spatneho pohladu prave naopak dobra, ktora ti pomohla posunut sa niekam vpred alebo pochopit co ta trapilo za cenu nejakej zlej skusenosti alebo fyzickeho trapenia :/
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Prve Liecenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

mNemoN napísal:...ja si myslim ze by nikto nemal takto zasahovat do zivota druhych
Myslím si, že toto je trochu zjednodušujúci pohľad, z jednej strany spektra. Každý človek svojim konaním zasahuje do životov iných, či chce alebo nie. To, že zasahujeme nevedome, bez zámeru, nie je o nič "nevinnejšie" ako vedomé zasahovanie prostredníctvom liečenia iných. Keby to bolo tak, ako tvrdíš, museli by sme žiť izolovanými životmi, aby sme sa mohli naozaj len sami seba ovplyvňovať.


P.S.: Ani energiu netreba vnímať len čierno-bielo.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

Prepac ale ja som namietol pomoc a bolo mi umoznene pomoct.Zjavne som pomohol.Vidis na to nieco zle? Neviem co je zle na tom pomoct cloveku.Nehadajme sa o energiach islo cisto o to aby sa cloveku ulavilo. Ani to celkom nejde-izolovat sa.A co astral tam vas stena nezadrzi a ma to dopad aj na fyzicku rovinu. Snivas NnemoN snivas a dost nelucidne. ak bolo moje spravanie egocentricke tak neviem. :no: preber sa! 8) :clock: :idea:
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Re: Prve Liecenie

Príspevok od používateľa červená košeľa »

ja si aj tak maslim ze jej bolest si len tak nemohol zobrat a nic...podla mna musela niekam odist...pretoze co uz raz vzniklo...ci hmotne alebo nehmotne...uz len tak z nicoho nic nezmizne....myslim si ze si to len niekam posunul...najprv na seba a potom na nevinneho "okoloiduceho"
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

to akoze utocis na mne ze konam zlo? neviem co ti mam na to odpovedat. azda len tolko ze som odovzdal energiu ktora pomohla a niekedy sa pri lieceni stava ze sa nedopatrenim presunie choroba z pacienta na doktora... ja som si potom precistil cakry a harmonizoval ich.nevravim ze energia zanikla ale ocistila sa... myslim ... a ty si "masli" co chces...kazdopadne beriem nazor...myslienka nebola zla len to podanie... 8)
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Prve Liecenie

Príspevok od používateľa sorer »

aj zla energia sa da transformovat na inu lepsiu, popripade uplne rozlozit a moze vzniknut z nej ina, lepsia.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Re: Prve Liecenie

Príspevok od používateľa červená košeľa »

ok ja sa nehadam ani som nechcela aby to vyznelo ako utok ja som sa nad tym len zamyslela a spytala sa ci to tak nahadov nemohlo byt.Netvdim ze konas zlo a ak aj ano tak snad neumyselne....okrem toho do tajto problematiky sa az tak nevyznam...tak som chcela nieco viac vediet
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

v pohode diskusia je dobra vec predsa a na to sme tu 8)
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

liecenie

Príspevok od používateľa RedHawk »

Hm zo svojej praxe viem, ze nie je dolezite si pomozes alebo len oddialis rozhodnutie a premenu, ktoru mala choroba privodit. Mozno osoba potrebuje pauzu a tu jej doprajes, mozno sa potrebujes nieco naucit, mozno je cas ukoncit chorobu. To je skor filozofia, ked ma zavolaju idem a preliecim.

Co sa tyka tvojho pocitu ako by si odgrgol moze ist o neschopnost Quosqa (Hara, energeticky zaludok) absorbovat energiu, pretoze to si prakticky urobil.

Pri lieceni sa to neberie do seba bud sa spali na rukach, sviecke, splachne vodou ale neberie do tela.
Používateľov profilový obrázok
Lysnyt
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 23:00
Bydlisko: Bratislavcan ako repa

Re: Prve Liecenie

Príspevok od používateľa Lysnyt »

Tu budem zas trochu teoretizovat. Po prve. cista energia asi nie je ak si kanalom, bude tam stale cosi z teba. Pocul som aj take reci ako liecit anjelskymi energiami, lebo tie sa vraj prisposobia cloveku.. atd atd. Co sa tika energii som presvedceny, ze ide vsetko. Telo samo rozhodne ci prijme liecienie alebo nie (telo/duch) ak chces uprimne pomoct, mozes iba tazko ublizit. Tiez je niekedy diskutabilne ocistovanie...
Skor ma zaujala ta tvoja telepatia, mozes prosim priblizit ?
...Nech sa za mna radsej podpisu skutky..
Napísať odpoveď