Namesicnost

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Scorpion
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pi Máj 04, 2007 10:23
Bydlisko: Sokolov {ČR}
Kontaktovať používateľa:

Namesicnost

Príspevok od používateľa Scorpion »

Zdravim, jelikoz jsem byl pred 3 dny namesicny, tak se chci zeptat, jestli nekdo nevi, cim je to zpusobene? A pojud se to nekomu take stalo at treba napise zazitek...
Napisu svuj: Sel jsem spat okolo 0:00 do loznice jako obvykle a pred druhou rano (pokud tak nejak spravne usuzuji) si pamatuju jen jak otviram lednicku a beru si piti ... Jak jsem se ale napil nebo jestli jsem se vubec napil to si nepamatuju, nepamatuju si ani zarodek napadu jit se napit ani jak jsem vstal a otevrel dvere jen jsem otevrel lednicku vzal si piti a pak jakoby bum a zas si nic nepamatuju, pkaj sem se jen probudil u hrajici televize ve 2 rano (davali snadna vyhra na nove) ... Jak jsem se probudil tak jsem byl uplne dezorientovany nevedel sem kde co a co kde... Jen jsem citil silne brneni tela az po minute jsem se vzpamatoval a sel spat zase z5 rano jsem se tomu smal ... :ghostly: Cim to je ma to nejakou spojitost se snama nebo necim jinym? :zzz:
Víme málo o životě, co tedy můžeme vědět o smrti :)
Používateľov profilový obrázok
necrotising_
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Po Jún 04, 2007 16:58

Re: Namesicnost

Príspevok od používateľa necrotising_ »

Myslím, že když jsem byl menší, tak jsem byl asi 2x náměsíčný, ale sám si to nepamatuju, jen z vyprávění rodiny.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Namesicnost

Príspevok od používateľa sorer »

No na fore tu bolo spomenutych uz zopar namesacnych zazitkov. Ja ked som bol maly tiez som vstaval z postele a prechadzal sa po byte. Ale najzaujimavejsi zazitok sa mi stal pred par rokmi, ked sa mi snivalo o havarii. Zachranoval som kopec ludi z akejsi hromady, odhazdoval z nej skaly a rozne dreva a tak. Zobral som baterku, lebo bola noc, a svietil do tej hromady sutin. Zbadal som tam nejakych ludi a zacal vytrhavat nejaky kus dreva z hromady. Ked som sa zobudil stal som pri skrini a drzal v rukach vytrhnute dvere od nich. Mal som v rukach aj baterku ktoru som si zobral z policky od vedla.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Re: Namesicnost

Príspevok od používateľa mNemoN »

:)) ja som namesacny skoro stale :D
ale je to zaujimave, ked takto dokaze zit telo bez vedomia a pritom si neublizi, tiez by ma zaujimalo ci vyuziva vsetky zmysly :))) a ako dokaze spojit pocit odhravbavania sutin a drhanie drevenych dveri :DDD
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Namesicnost

Príspevok od používateľa georg »

ja som este nikdy nebol namesacny, teda, pokial sa ja pamatam, ale ani rodina mi nehovori, ze by ma videli namesacneho. ale mozno by som si to chcel skusit, neviem, ake to je...
mnohý a ani jeden
Benci
Návštevník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pi Jún 30, 2006 19:09
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Benci »

Ja som bol namesacny len raz pred rokmi a co je zvlastne, pamatal som si skoro vsetko, nepamatal som si vsak, co sa stalo predtym, nez som siel spat. na to som si zrazu spomenul az po niekolkych tyzdnoch.

Bolo to v lete. Siel som spat asi o desiatej vecer, pred spanim som sa este rozpraval so sestrou. O jednej v noci som sa zobudil a myslel som si, ze je osem hodin, pretoze hoci bola hlboka noc, ja som videl uplne jasne, akoby bolo skutocne len osem hodin vecer. vsetko vsak malo taky zvlastny cervenkasty odtien. Vstal som z postele a vysiel von. Za branou som videl akehosi zvlastneho psa, ktory sa pozeral za seba a vobec sa nehybal. Vonku mame schody na druhe poschodie, tak som vysiel hore. Tam som klopal na dvere. Spominam si, ze moj brat dvere otvoril takmer okamzite, no podla jeho slov som klopal niekolko minut a on sa pytal, kto je tam, ja som vsak neodpovedal (dost strasidelne ked niekto trepe do dveri a neodpoveda na otazku :D). Nakoniec ma vsak pustil dnu a spytal sa, co tam robim. Ja som uplne normalne odpovedal, ze idem ku pocitacu. On mi na to, ci nechcem ist spat. Neviem preco, ale odpovedal som proste "dobre" a zamieril som do v tu noc prazdnej spalne, zalahol do postele a dalej si nepamatam.

Dalsie rano som si vobec nepamatal, co sa stalo predtym, nez som siel vecer spat. Bol som presvedceny, ze to co sa mi stalo, sa stalo o osmej vecer, nie o jednej v noci, ze bolo vidno, ze na dvere som klopal iba chvilu a aj ked mi to vsetci hovorili, neveril som, ze som bol namesacny. Az po niekolkych tyzdnoch som si spomenul, ako som sa pred spanim rozpraval so sestrou.
„Ako chcete slúžiť duchom, keď neviete slúžiť ľuďom?
Ako chcete pochopiť smrť, keď neviete nič o živote?“
[b]Konfucius[/b]
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

No tiez neviem o tom ze by som niekedy namesacny bol...ale ved si to vezmite takto...

Pri pokusoch o AC :D...casto sa jednoducho stane ze zadriemete...ked ste unaveny a fakt sa neviete koncentrovat a slabulinko zaspite, resp. stratite kontrolu nad svojimi myslienkami - zacnete snivat...No a raz som z takehoto stavu precitol nasledovnym sposobom: Zdalo sa mi ze musim na niekoho zakricat, ale pritom mi bolo neprijemne privelmi kricat, pretoze uz si presne nepametam asi bolo naokolo vela ludi alebo co...al skratka zobudil som sa na to ako som jasne pohol perou a este niekolko mikrosekund po precitnuti som mal pocit ze som niekde medzi tym snom a realitou a teda mi hned bolo jasne preco som ony pohyb perou vykonal...

Neviem ci je to dost zrozumitelne... no myslim ze minimalne s namesacnostou to musi mat nieco spolocne ale ide o to ze sny nejako stimuluju aj nase fyzicke telo...v tychto pripadoch teda ze telo kona tak ako vo sne...
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

Theone: telo jednoducho nebolo cele paralyzovane...mne sa napr. obcas stava ze v sne nieco zakricim a nato sa zobudim a zistim ze som krical aj naozaj :grin:
Napísať odpoveď