Utok z astralu

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Utok z astralu

Príspevok od používateľa Zenny »

Prednedavnom som mal LD..bola tam jedna pekna dievcina a tak sme :lol: .....a po case sa zacala nejak menit, tak som sa pre istotu zobudil. Hned po zobudeni som zavrel oci, ale videl som este obrazy z toho sna tak som opat otvoril oci...teraz som uz pockal aspon 10 sec aby ten sen uz zmizol ale ked som zatvoril oci...bum...celkova paralyza tela a vidim seba akoby ocami utocnika a len sa pozeram ako sa to priblizuje k mojej hlave(bal som sa ze uz je somnou :hrob: ) no asi po 4 sekundach to narazilo, a ja som bol rad ze sa citim ok ale tusil som ze nieco asi nebude v poriadku..a mal som pravdu.. asi v priebehu tyzdna som dostal 2 specificke choroby, z ktorych jednu som uz nemal asi 6 rokov a druhu 3...myslite ze to bol naozaj utok z astralu? :shock:


BTW pred par dnami som si nasiel priatelku v astrale(nevyzera sice ako clovek ale nevadi :mrgreen: ) dufam ze sa snou v blizkej dobe este stretnem :oops:
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Utok z astralu

Príspevok od používateľa RedHawk »

preco by to mal byt utok. Pises ze si mal LD.

Overil si si ze slo o AC alebo hadas?
Milos6
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi Sep 14, 2007 19:28

Príspevok od používateľa Milos6 »

A LD sa nemôže odohrať v astrále?
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

ved aj LD sa odohrava v astrale ci nie? :)
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Utok z astralu

Príspevok od používateľa RedHawk »

LD je predstupnom astral. cestovania. moze ale vacsinou nie je v ap ale v mysli. Podobne ako imaginacna technika vytvorenia svatyne. Ktoru mozem aj nemusim premietnut do ap.
Napísať odpoveď