čo sa može stať?

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

aké zlé veci by sa mi mohli stat pri astrálnom cestovaní?
Používateľov profilový obrázok
hyena555
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 11:23
Bydlisko: Záhorie
Kontaktovať používateľa:

odpoved...

Príspevok od používateľa hyena555 »

vselico... mozes aj umriet... ak si ta tam oni nejako neprivolaju tak by si tam ist nemal, ale ludia su zvedavy :) moze sa stat ze zosalies (ze ti prepne a budes schyzofrenik /to v tom pripade uze ta tam napadne nejaka dusa, alebo nieco podobne/ proste vselico sa ti tam moze stat, ale mas tam aj ochrancu, ktori by ta mal ochranit, ale oni su nevyspitatelny.. newies ako sa rozhodnu...moze sa stat ze ta nehcaju aby si s tou dusou alebo co to je bojoval sam a aby si sa niecomu priucil...)...ale ked chces ist do astralu mal by si byt predovsetkym zmiereny so smrtou a nebat sa jej..to je to najdvolezitejsie (teda aspon podla mna)... :) (ja som tam este tiez nebol a tiez mam z toho trochu strach, tak som si to zistil ze co mi horozi a pravdu povediac este stale sa trosku dost bojim, hlavne toho ze ma tam nieco take napadne a ze budem schyzofrenikalebo nieco podobne...a este sa bojim preto lebo ked som bol maly tak som videl mrtvych/heh vela lud tomu neveri... ale ja som videl moju mrtvu babku /tu som videl ked som bol sam doma napr. vo vani a na sedacke.../ a aj deda som videl../toho som videl asi po 1,5 roku po jeho smrti presne na jeho narodky a pritom som ani nevedel ze ich ma/ a este som videl babkinho mrtveho psa /hned ako umrel som ho videl u mna doma pri mojom stoliku/...no poste otras nerajem to nikomu zazit...aspon ja som sa toho strasne bal... a hlavne preto sa bojim cestovat...ze by som ich tam stretol alebo niekoho ineho a to by ma asi dostalo na kolena...)...hmm ja tam este nechcem ist ... ale strasne ma to laka...a jedno je iste raz sa tam kazdy dostane :D... 8)
Chcem vedieť viac...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: odpoved...

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

hyena555 napísal:vselico... mozes aj umriet... ak si ta tam oni nejako neprivolaju tak by si tam ist nemal, ale ludia su zvedavy :) moze sa stat ze zosalies (ze ti prepne a budes schyzofrenik /to v tom pripade uze ta tam napadne nejaka dusa, alebo nieco podobne/ proste vselico sa ti tam moze stat, ale mas tam aj ochrancu, ktori by ta mal ochranit, ale oni su nevyspitatelny.. newies ako sa rozhodnu...moze sa stat ze ta nehcaju aby si s tou dusou alebo co to je bojoval sam a aby si sa niecomu priucil...)
Budem stručný, no výstižný. Trepeš 2 na 3.
hyena555 napísal:(ja som tam este tiez nebol a tiez mam z toho trochu strach, tak som si to zistil ze co mi horozi a pravdu povediac este stale sa trosku dost bojim, hlavne toho ze ma tam nieco take napadne a ze budem schyzofrenikalebo nieco podobne...
Radíš, no hlavne, že si tam v živote nebol. :no:
hyena555 napísal:a este sa bojim preto lebo ked som bol maly tak som videl mrtvych/heh vela lud tomu neveri... ale ja som videl moju mrtvu babku /tu som videl ked som bol sam doma napr. vo vani a na sedacke.../ a aj deda som videl../toho som videl asi po 1,5 roku po jeho smrti presne na jeho narodky a pritom som ani nevedel ze ich ma/ a este som videl babkinho mrtveho psa /hned ako umrel som ho videl u mna doma pri mojom stoliku/...no poste otras nerajem to nikomu zazit...aspon ja som sa toho strasne bal...
Verím, že to musel byť pre Teba šok, vidieť mŕtvych v útlom detskom veku, no ver mi, že na tom nie je nič strašné.
hyena555 napísal:a hlavne preto sa bojim cestovat...ze by som ich tam stretol alebo niekoho ineho a to by ma asi dostalo na kolena...)...hmm ja tam este nechcem ist ... ale strasne ma to laka...a jedno je iste raz sa tam kazdy dostane :D... 8)
Keď sa bojíš tmy, do lesa radšej nelez. Našťastie, Tebe AC nehrozí, takže môžeš kľudne spávať.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

whitewolf six ale ti si mi tiez neporadil.no a chcel bi som vedieť že keby som začal astálne cestovať tak by sa nemohla stať nejaká taká vec že by som začal vidieť duchov?lebo to by som naozaj nechcel
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Mňa by zaujímalo prečo cheš astrálne cestovať. Mimochodom, diskusií o tom čo môže hroziť v astrále tu nájdeš dosť, stačí hľadať, takže načo nosiť drevo do lesa?
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

hmmmm cisto zo zvedavosti
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Tak na to rýchlo zabudni. Toto nie sú veci pre zvedavcov.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

a prečo nie?ty mi nemožeš zakazať sa tam pozriet.no a ty na to máš aký dvovod
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ja Ti nič nezakazujem. Pri Tvojom dôvode je šanca, že sa do astrálu dostaneš skoro nulová. Mimochodom môj dôvod nie je dôležitý, dôležitý je ten Tvoj.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

aha no dobre aj tak budem skúšať ja sa tam chcem dostať
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Veľa šťastia... :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re:

Príspevok od používateľa sorer »

Len tu nepiste ze ste v astrale este neboli. Uz sme tam boli vsetci a pravidelne sa tam vraciame. :wink:
A hyena, mrtvych sa neboj. Vsak ti nic zle neurobili. Bal si sa len vlastneho strachu z neznameho. Skor sa boj zivych.
Stretneme sa vo sne ;)
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re:

Príspevok od používateľa RedHawk »

eddy suhlas s WW6 ked si zvedavy je to fajn ale moze ta to aj poskodit.
bez naleziteho treningu alebo danosti vsak vedome AC nezazijes... zvysok by som zaradil medzi LD ...
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

zmenil som na to pohlad.to som písal ešte keď som o ac ešte všedko nevedel teraz mám už normálny dvovod prečo tam chcem ísť
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Re:

Príspevok od používateľa mNemoN »

hej eddy
hrozne by ma zaujimalo preco sa snazis o AC ? Aky mas dovod ? Alebo v tom je?.... vies! taka ta vec, ktoru ked si sa dozvedel, povedal si si to musim skusit... Ja osobne o AC vela neviem, preto sa pytam.
Ja viem ze raz sa tam budem musiet pozriet.. Bud teraz alebo po smrti ? Nieje to jedno ? Ale ja nechcem porovnavat tento krasny svet s niecim kam sa raz budem musiet VRATIT :) To mo nazor..
Tesim sa na tvoju odpoved :D
Napísať odpoveď